Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mfk baccarat..

Bu parfümde o tatlılığı ne veriyor düşünüyorum ve pek sevmiyorum bu tatlılığı..

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
images.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Pekji Cuir6 for men .. İlginç bir parfüm, deri, canlı deri gibi kokuyor, sentetik tabi kullanılmış bence .. Bunu Lavanta sağlamış olabilir .. İlk başlarda naftalinimsi koku var. Smple'yi kapaktan kokluyorum şişede durmuyor parfüm acaip kokuyor gene .. Bu arada Sample pek sağlam değilmiş, kısmen uçmuş parfüm sıvısı.. Bu arada Pekji bir Türk markası ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw..

Gucci Gucci Oud sıktım.. Hakiki doğal gül ve Ud parfümlerine çok sılaj çok para demek.. Ben Armani Prive Rose d'Arabie gül oud için seviyorum, hele gülü belirgin..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bugün biraz koku hassasiyetim var. Grip öncesi olabilir. O yüzden sadece Nivea koltuk altı sticki kullandım. Hafif kokusu çok güzel.

Geçmiş olsun, dikkat edin.. Grip ve hatta Zatürre yaygınmış.. Kardeşden grip Temmuz'da bizi de vurdu, kolay bulaşıyor bardaktan falan.. Yazın ter işi tehlikeli..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Christian Dior Eau Sauvage Parfum... Aslında Adana sıcağında dışarda sıkılmaz çabuk uçar diye.. Mest etti beni ve ediyor hala :) ...

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw ve denize gidiyoruz arkadaşlar :) .. Darısı başınıza inşallah :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Amouage interlude kullandım, evet bu sıcakta:)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pazartesi Hdp Fidelis ile Amouage Interlude Man karşılaştıracağım. Çok benziyor deniyor veya yüzde 50-60.

Hdp Fidelis mest ediyor mest.. Çok parfüm denedim de yazamadım ve eski yazdıklarım var kimi yerleede, onları tekrar yorumlayacağım inşallah .. Zamanla deneyimim gelişti düşüncesindeyim.. :) ..

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Amouage interlude kullandım, evet bu sıcakta:)

Pazartesi Hdp Fidelis ile Amouage Interlude Man karşılaştıracağım. Çok benziyor deniyor veya yüzde 50-60.

Hdp Fidelis mest ediyor mest.. Çok parfüm denedim de yazamadım ve eski yazdıklarım var kimi yerleede, onları tekrar yorumlayacağım inşallah .. Zamanla deneyimim gelişti düşüncesindeyim.. :) ..
Çok benzemesede aynı yolun yolcusu.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Çok benzemesede aynı yolun yolcusu.

Amouage interlude Man daha yoğun vanilya. Histoires de Parfums (Hdp) ise mükemmel bir ud(Gelsinde bir daha bakayım. Ben daha çok hep tok, ağırbaşlı tatlılık algıladım. Ud varsa da bu çixgide bir ud çeşididir) ve Amber yorumu daha çok diye aklımda kalmış. Evet benzer yanlar olabilir..

Özay kardeşim ve arkadaşlar Dua ediyorum Vertus Ombre ye benzemesin diye Hdp Fidelis :p:p.. Ud kısımı benzemiyorda Amber kısımını düşünüyorum. Vertus Ombre 'de Laden Amberi olduğunu düşünüyorum. Benziyorsa Vertus Ombre 200 ml şişesiyle ve eski şişe bulursan çok daha ucuz.

Gerçi Amberi Laden amberi olsada Ud kısımı var işte dediğim gibi. 60 ml Hdp Fidelis bakalım bakalım bir daha inşallah, parasını hakediyor mu?

Vertus Ombre aylar sonra triko kazağı kokladım o da mest ediyor..

Son düzenleme: