Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Black Phantom By Kilian for women and men - 2017

Kahveli, çikolatalı kent miss şekerlere benzediği konusunda hemfikirim :D . Bazıları böyle benzetmiş. Kahveli Kent Miss i ben kattım, diğer Kent miss çikolatalı diyen var ki haklılar dediğim gibi. Rom kokuyor parfüm o tatlılıkta başladı, kahve dozunda kullanılmış ve diğer tatlı koku notaları parfümü sarıyor. Şekerlilikte rom dışında sentetiklik var gibi. Deniyoruz bakalım :) .

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Klasik italyan maskulenliğini içeren bir parfüm ile birlikteyim bugün.

Beğendim mi? Evet. Acqua di parmanın kolonya serisini ve özellikle tom ford un mavi şişe serisini anımsatıyor.

Sorun fiyatında, bu tarz parfüm çok rahat bulabilirsiniz. Evet xerjoff un malzeme kalitesi ve çıkan sonuç, çoğu markaya göre üst düzey.

Ama fiyat konusunda üzgünüm. Bana göre çok daha fazla alternatif çıkar bu paraya.

2019-03-14_11h10_11.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Old Spice Classic Original Edt .. Mest olmaya devam .

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Kobe: Bu kadar portakal, portakal çekirdeği, portakal çiçeği, neroli ve bergamot yanına sen kalk reçine ekle.

Olsun sana "nenelerimizin şişmiş bacaklarına kullandığı ayak kremi"

Beğenmedim. Her ne kadar sonradan geri çekilse de; benzoin e lafım yok, ama paçuli tarzı tozlu yapı bu kadar turuncu ile uyuşmamış olmamış!

Pas.

2019-03-15_08h53_31.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Annem hala Tom Ford Tobacco Vanille kokuyor. Ona başka bir parfüm sıkayım ama TV'de mis gibi Vanilya kokuyor be.

Ben de Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie. Anneme de sıkacağım. Olmazsa bugün TV sıkayım :) .

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocamla pişti olduk bende tv kullandım
Sağolasın Erdem hocam :) .. Değerli birisiniz Maşallah siz de :) .

Bir ara Tiziana Terenzi gidiyordunuz. Ursa'yı denedim. Çok sevilen marka kimince, kimi de kimi parfümlerini eleştiriyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Rose d'Arabie.. Gücü daha iyi olmalı desemde gene de bir gül-oud (Öd, ud) pafümü olarak 6-8 saati rahat çıkarıyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Antonio Puig Agua Brava. Vicks gibi kokuyorum, yeşil. Harikulade :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Giorgio Armani Prive Myrrhe Imperial. Pempe karabiber keşke bu kadar yoğun olmasaymış gene de güzel, pempebiberci yaptı bu parfüm beni :). Tek gün parfümü değil, en az 3-4 gün kıyafette giymelisiniz.. Ertesi gün daha bir güzel kokuyor..

Son düzenleme:

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Bal, çay, vanilya ve bunları dengeleyen oud un serin kompozisyonu.

Beğendim, oldukça kaliteli. Ama fiyat konusunda insan 100 kere düşünür. Denedikten sonra pek üstüne düşmenize gerek yok.

Ama parfüm güzel keyifli onu söyleyeyim. Hem insanı eskilere götürüyor hem günümüzün modernliğine sahip ilginç bir çalışma.

2019-03-18_09h30_11.png

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Uzun zamandır böyle rahat bir parfüm görmedim. Karakter marakter hak getire, vurdu gol oldu. :)

Meyveler misk vanilya. Sürekli aynı koku. Sürekli aynı tatlılık. Ben buradayım diye bağıran, mağazadaki designerların top noktası.

Maskulen ve oud&amber temalı niş parfümler ağır gelen arkadaşlar özellikle gençler! Sizin uzun zamandır aradığınız parfüm bu.

Basın parayı, beğenmeyen çıkmaz. :)

2019-03-19_09h21_21.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Beymen 'de 6 parfüm daha denedim iyice. Konusu geliyor... Daha evde bir sürü dekant var yazılacak...

Bugün dün sıktığım Myrrhe Imperial ın zevkini yaşıyorum.