Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Günaydın mutlu haftalar..

1557726252824.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Limon, buruk turunçgiller..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Amber Star ve Star Musk daha hoş kokuyor ilerileri, meyveli ve kuvvetli.. Amber star tek daha da odunsu oldu koku ve gene güzel. Star Musk da tek başına meyveli, çiçeksi harika koku oldu. 2-3 gün oldu hala kokuyorlar, çok kuvvetli..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw - Lime(Misket Limonu).. Ferahlık..

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Xerjoff Uden: Benim hanımın çok beğendiği ve forumlarda da genel beğenisi yüksek olan bir kokuyu elimde olduğu halde dekantı aylar sonra ilk kez denedim. Girişteki mükemmel greyfurt, limon ve narenciye şovu çok yoğun ve doğal. Bu geçişe boozy bir hava katmak adına rom ve bu sert burun yakan greyfurtu kremsileştirmek adına sandalağacı eklenmiş.

Koku oturmaya başlayınca da kahve, misk ve baskın olmayan tipte bir vanilya kullanılmış. Gördüğüm kadarıyla böyle de kapanıyor.

Bir kere men falan değil bu unisex. İkincisi bana biraz overrated geliyor bu parfüm. Parfümde hiç bir problem yok, ama bu kadar övülmesine gerek bir durum da yok. Adp nin yazlık serisine xerjoff un tatlılık imzası vurulmuş ve geçilmiş.

5-6 tl den yazlık seriyi çok çok rahat bulur iken, 15-20 tl bu parfümün ml sine vermek ve bu kokuya bu kadar hayran kalmak bana garip geldi.

Edition blanche allure yi de anımsatıyor neye benziyor diyenlere ithafen.

2019-05-16_09h30_09.png

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Creed Viw - Lime(Misket Limonu) .. Bu kadar mı sevilir yahu :)

Limon ve portakal da kullanacağım inşallah, aklımda, bilmiyorum artık :) :D