Bugün Hangi Parfümü Kullandım ?

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Geçen Hafta Boyu: Roja Dove Fetish - TF Beau De Jour - Tom Ford Tobacco Vanille - Tom Ford Tobacco Oud - Creed Aventus - Tom Ford Noir De Noir - Aramis Modern Leather (Berbat) - Aramis Tobacco Reserve (Sıvıya sanki kül tablası eklenmiş gibi) - Nishane Zenne (tatlımsak, yeni akım) - Amouage Beach Hut (aşırı tozlu kirli hissiyatı) - Mancera Cedrat Boise (Yeni gelenlerde performans 3 saat gibi)... Havalar Sonbahar gibi... Kışlık parfümlerde akşam için dozları ayarlanmak suretiyle kullanılabilir...

Bilgiler için teşekkürler . Sizi de forumda görmek isteriz hocam :) .

Aramis Tobacco Reserve kül tablası gibi kokuyorsa pek genel beğeni değil diyee düşünüyorum. Sigara külü bilmiyorum kaç kişi seviyordur :) .

Amouage Beach hut harika. Bracken man sevemedim otsu kokudan dolayı ama Beach hut 4 mevsim olmuş, harika olmuş

Needense Mancera Cedrat Boise gibi Aventus klonları sılajları düşürüyorlar, çok mu satıyor nedir, belki daha çok satmak için seyreltip ama parfümseverler için bu olumsuz reformuleler kötü haber :)

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Christian Dior Dior Homme Cologne . Dikkat turunçgiller bağımlılık yapar tüm güzel koku notaları gibi :D

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
MFK Oud Satin Mood

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Pdm Herod :)