Bvlgari Man Wood Essence - Bvlgari - for men - 2018

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari wood essence for men launch tanıtımından resim afiş Commercial 40620050ec9e44f16b9...jpg
Bvlgari wood essence for men launch tanıtımından resim afiş Commercial o.55471.jpg
Bvlgari Man Wood Essence - Bvlgari - for men / erkekler için - 2018

Selvi ağırlıkta kokuyor. Aslında zayıf parfüm olmuş ha çok da değil diyordum ve son üçüncü deneyişimde sevdim. Sedir ve Benzoin parfümde çok güzel diğer aromatik koku notaları ile. Bu arada parfümde açıklanmasa da Meşeyosunu olduğunu düşünüyorum. Yumuşak karakterli naif bir parfüm.

Biraz parfüm dünyasını eleştirelim :) . Yeşil renkli yapmışlar anlamadım(Anladımda kimi boya olabilir) parfümü, sanki Meşeyosunu parfümü imajı veya yeşil parfüm imajı vermişler. Böyle boyalarla bilmiyorum bu parfüm sektörü nereye gidecek. Çok parfüm denedim ve kimi boş parfüm. Kimi güzel ama sılaj yerlerde. Gerçekten kötü bir kısır döngüde parfüm dünyası. Yeni çıkan parfümleri denemeden alan veya denese de yanılıp alan kitleye çalışıyorlar sanırım. Ama kaliteli çıkar az çıkar parfümü. Parfüm markaları çöp parfüm dolu, boş yere imaj eksikliği ve o parfüm iş yapmıyor. Hele böyle forumlar sayesinde yalancının mumu yatsıya kadar yanar gibi hatta yanmıyor, daha erken sönüyor, sönebiliyor böyle platformlar, forumlar, bloglar sayesinde. Artık alıcı kitle deneemden parfüm almıyor ve denese bile veya denemeden önce nette aprfüm yorumları okuyor. en azından bu kitle büyüyor gittikçe ama oranını bilemeyeceğim. Ben parfüm almadan önce böyle yerleri okuyarak bu işe başladım, parfüm hobisine başladım :D ..

Turunçgiller de var parfümde. Dediğim gibi sılajdan memnun kalmamıştım ve şimdi sevdim gibi.. Parfümde odunsu koku kuru tahta olarak algılamadım çok ama var. İsiminde odun kelimesi var. Alberto Morillas daha yoğun parfümler yapmalı, dikkat etmeli parfümlerinde.

Bvlgari Man Wood Essence
2018for men

Netten açıklama ve parfümör, resmi açıklanan içerik : ''''''''''''''

Bvlgari'nin evi , Bvlgari Man koleksiyonunun bir parçası olarak, Temmuz 2018'de yeni koku Bvlgari Man Ahşap Özü'nü piyasaya sürdü. Yeni kokunun felsefesi, modern bir insanın kentsel yaşamı ile doğa çağrısı arasındaki dengeye dayanıyor.

Bvlgari Man Wood Essence , baharatlı notalarla karıştırılmış bir ağaç - ahşap kabukları, reçineler ve esanslar - birliği bir araya getirir. İtalyan turunçgil kabuğu kişniş yaprağı ile birlikte açıklıkta taze, yeşil bir karakter verir, bu da benzoin reçineleri bazlı yoğun odunsu selvi, vetiver ve sedir akordu.

Reklam kampanyasının yüzü Kanadalı model ve oyuncu Nick Bateman'dır. Parfüm 60 ve 100 ml Eau de Parfum olarak mevcuttur.
Bu kokunun arkasındaki burun Alberto Morillas .

Parfüm değerlendirmesi: 3.30 üzerinden 5 ile 238 oy.

Orjinal İngiilizcesi :

The house of Bvlgari launches their new fragrance Bvlgari Man Wood Essence in July 2018, as a part of the Bvlgari Man collection. The philosophy of the new fragrance is based on the balance between the urban life of a modern man and the call of nature.

Bvlgari Man Wood Essence combines an accord of woods – wood barks, resins and essences – mixed with spicy notes. Italian citrus zest along with coriander leaf gives a fresh, green character in the opening, leading to an intense woody cypress, vetiver and cedar accord based on benzoin resins.

The face of the advertising campaign is Canadian model and actor Nick Bateman. The fragrance is available as a 60 and 100 ml Eau de Parfum.
The nose behind this fragrance is Alberto Morillas.

Perfume rating: 3.30 out of 5 with 238 votes.

'''''''''''''''''''''''''''
Bvlgari wood essence for men launch tanıtımından resim ve manken 2.jpg
Bvlgari wood essence for men launch tanıtımından resim ve manken nick.jpg

Yukarıda parfümün tanıtım partisi falandan görüntü :) .

Böyle İngilizce Türkçe açıklama veriyorum ya İngilizce öğrenmeye yardımımız olsun bilmeyenler için (Yarı şaka yarı ciddi :D ). Bilenler için de alıştırma olsun çünkü dil konuşulmazsa unutulabiliyor arkadaşlar.
DSC_0026.JPG

Üstteki resimdeki parfüm ve benim :) . Sephora'da çektim. Reklam parasını gönderebilirler :) .
İyi, güzel, hoş, hayırlı parfümler, kokular arkadaşlar :) .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Parfümü 3.deneyişimde sevdim. Yumuşak karakterli, Benzoin ve Sedir tatlılığı ve çamsı kısmen koku artı odunsuluk. Çok hoş. Gücü daha iyi olabilirdi ama yetebilecektir bence. Denemelere devam inşallah bakalım :) .