Bvlgari Man Wood Neroli - Bvlgari - for men - 2019 (Turunçgil, Ferah, Az odunsu +10 puan, Güç +7 puan)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men neroli içinde şişe 1159885 small küçük boyut daha.jpg

Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men manken 700-x-466-min.jpg
Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men manken 700-x-466-min.jpg

Bvlgari-Man-Wood-Neroli-NEROLI_PACK_cittÖ_CMYK_120cm.jpg

Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men Sephora baykalbul çekim.jpg
Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men Sephora baykalbul çekim 2.jpg

Bvlgari Man Wood Neroli E684CFD8-9A45-46B7-8790-3852ECEDE56D.jpeg

Notalar;
Üst Notalar;Bergamot,Neroli

Orta Notalar;Portakal Çiçeği,Virginia Sediri,Kıbrıs Çiçeği

Alt Notalar;Beyaz Misk,Amber,Ambergris,DeriBvlgari Man Wood Neroli Bvlgari for men

Parfüm -10 ile +10 arasından +10 puan ve aslında gücü iyi ama daha çok istediğimden +7 ile +8 puan arasındayım bu açıdan :) .

Aventus'un adı bu parfümün tadı arkadaşlar :D , o kadar iddialı bir parfüm, bu kadar iddialıyım. Alberto Morillas gene güzel iş çıkarmış.. PArfümdeki turunçgiller bir harika ve o ferahımsı kokuyu her Turunçgil parfümünde bulamazsınız diyeyim. Evet Turunçgil zaten Ferah bir kokudur ama kimi Turunçgil parfümü daha bir Ferah daha bir güzel oluyor ve işte Bvlgari Man Wood Neroli bu Turunçgil parfümlerinden. İsimindeki Wood yani Odun kısımına takılamyın eğer Odun kokusu , kuru odun kokusu sevmiyorsanız da. Bu parfümde odun kullanımı güzel buldum ben genelde kuru odun kokusu çok sevmesemde. Yani Severim Kuru odun kokusu da çok sevmem ve özellikle her kuru odun kokusu alacağım bir parfüm olmuyabiliyor, Tom Ford Grey Vetiver falan istisnalardan kısmen :D :) . Sedir ağacı tatlılığı da çok güzel..

Neroli ve Portakal çiçeği kokusu yanında başka Turunçgil kokualrı kullanıldığını düşünüyorum resmi olarak açıklanmayan ve Bergamot(Bergamut) açıklanmış.. Evet o ferahlığı Bergamut da veriyor ve daha Başka şeyler var Turunçgil olarak. Limonsu çizgi de var parfümde ama o kadar ince bir Limon kokusu da değil .. Tekrar denemelerim oalcak bu güzel parfümde inşallah. ÇEkimlerim Sephora'da ve kimi bulanık çıkıyor, tekrar kusura bakmayın :) .

Gücü aslında gün içi yetecektir.

Tatlı kokular ileri de başlıyor ve başlarda da etkili olabilir. Ambergris ve Misk ilk denemelerimde sentetikliği ile bozmamış parfümü diyebilirim. Dediğim gibi Sedir güzel uymuş Turunçgillerle. Denemelerimde mesajı düzenleyebilirim.

Fragrantica.com bilgiler, parfümörü İngilizce, Türkçe : ''''''''

Bvlgari Man Wood Neroli by Bvlgari is a Woody Floral Musk fragrance for men. This is a new fragrance. Bvlgari Man Wood Neroli was launched in 2019. The nose behind this fragrance is Alberto Morillas. Top notes are bergamot and neroli; middle notes are orange blossom, virginia cedar and cypriol oil or nagarmotha; base notes are leather, white musk, amber, ambergris and woody notes.

Bvlgari Man Ahşap Neroli tarafından Bvlgari erkekler için Woody Çiçek Misk koku. Bu yeni bir koku. Bvlgari Man Wood Neroli 2019'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Alberto Morillas . Üst notalar bergamot ve neroli; orta notalar portakal çiçeği, virginia sedir ve kıbrıs yağı veya nagarmotha'dır; temel notalar deri, beyaz misk, kehribar, ambergris ve odunsu notalardır.


new ( Yeni)
perfume Bvlgari Man Wood Essence

Bvlgari Man Wood Essence
128 yorum
male 2018

''''''''

179 oy verilmiş ve 5 üzerinden 3.89 almış ki bence düşük yani bu puandan çok daha yüksek olmalı bence puanı ki zaten Fragrantica.com üyelerinden güvenli olmayanlar, çok tuhaf puanlar, çok tuhaf yorumlar görebiliyorum..

Evet güzel bir parfüm daha bulmanın hoşnutluğu var ama o kadar çok parfüm varki onları kullanmakta yeter aslında :D . Parfüm dünyasına hayırlı olsun inşallah :) .

Parfüm şişe tasarımı bu Falnker serisinde kullanılıyor ve benim hoşuma giden bir şekil. Erkeksi hatları var, Köşeli falan. Alt kısım Hermes Terre D'Hermes şişesinden de izler taşıyor. Parfüm sıvısı yeşil ve galiba maalesef boya olabilir. Yahu şu işleri bırakın ya, boya almıyoruz, parfüm alıyoruz. Güzel parfüm kokuları tamam koyun, güçlü yapın ve renk ne ise razıyız. Şişeye bir kez daha inşallah bakacağım yeşilliğine, o kadar da yeşil değil resimlerdeki gibi...

İyi, güzel, hoş, hayırlı, kaliteli kokular, parfümler arkadaşlar :) , Selametle :) .
 
Üst