Bvlgari Man Wood Neroli Bvlgari

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Man Wood Neroli E684CFD8-9A45-46B7-8790-3852ECEDE56D.jpeg

Notalar;
Üst Notalar;Bergamot,Neroli

Orta Notalar;Portakal Çiçeği,Virginia Sediri,Kıbrıs Çiçeği

Alt Notalar;Beyaz Misk,Amber,Ambergris,Deri

https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Bvlgari-Man-Wood-Neroli-55688.html

Denemedim henüz. Ambergris(Amber, Balina amberi, Gri amber) 'in doğal olduğunu düşünmüyorum. Beyaz misk diyerek sentetik misk mi kastedilmiş henüz bilmiyorum. Neroli ve Portakal çiçeği heyecan uyandırıcı. @Mehmet kardeşim hocam denemek isteyeceğin bir parfüm Neroli faaln sever olarak :) ..

Fragrantica.com içerik ve parfümör alıntı : ''''''''

Bvlgari Man Wood Neroli by Bvlgari is a Woody Floral Musk fragrance for men. This is a new fragrance. Bvlgari Man Wood Neroli was launched in 2019. The nose behind this fragrance is Alberto Morillas. Top notes are bergamot and neroli; middle notes are orange blossom, virginia cedar and cypriol oil or nagarmotha; base notes are leather, white musk, amber, ambergris and woody notes.

Perfume rating: 3.88 out of 5 with 11 votes.

Bvlgari Erkek Ahşap Neroli by Bvlgari , erkekler için Woody Floral Musk kokusudur. Bu yeni bir koku. Bvlgari Man Wood Neroli 2019'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Alberto Morillas . Üst notalar bergamot ve nerolidir; orta notalarda portakal çiçeği, virginia sedir ve kıral yağı veya nagarmotha; temel notalar deri, beyaz misk, amber, ambergris ve odunsu notalardır.

Parfüm değerlendirmesi: 3.88 üzerinden 5 ile 11 oy.
''''''''

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bvlgari Man Wood Neroli - Bvlgari - for men - 2019 (Turunçgil, Ferah, Az odunsu +10 puan, Güç +7 puan)

Evet parfümü deneme şansım oldu. Çok güzel, ferah bir Turunçgil parfümü. ÜStteki linkte anlatmaya çalıştım :) . Katkılarınızı bekleriz lütfen :) .