CK IN2U for Her Calvin Klein for women

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
IMG_20210924_150405.jpg
IMG_20210924_150346.jpg
IMG_20210924_150351__01.jpg

CK IN2U for Her Calvin Klein for women

Bu arada rezil çıkmışım bu fotoda maalesef ????..

Calvin Klein in to you for women , MEB'in dna'larına sahip oldukça benzer altyapı var. Nedir bu altyapı derseniz o harika beyefendi çamsı, limonsu ve tatlımsı reçine belki Benzoin ama açıklanan resmi içerik Amber ve Kırmızı Sedir tatlılık olarak ama biliyorsunuz resmi açıklama her zaman doğru olmayabilir ve bu parfümde doğru da olabilir. Sedir tatlılığı da güzel.. Aslında o kadar dengeli konmuşki sadece çam biraz ben varım diyor ve keşke Buram buram kuvvetli olsaydı dedirtiyor insana. Evet daha kuvvetli olsa harika olurdu dedirtiyor Men ve Women versiyonu. Artı women versiyonu topraksı pudralı koktu ve topraksı yön ağır ve bunu Paçuli (Silhat, Tefarik..) veriyor olabilir kuvvetle ihtimalle..

Ve bayan versiyonu olduğu için leylak, sümbül tarzı ve gene çok kuvvetli olmayan çiçeksi kısım..

Açıklanan Fragrantica.com açıklaması TurkParfum.Net de de konusu olacak...

Calvin Klein launched a new duo CK IN2U, his first duo instead of unisex fragrances. This trendy pair is intended for young generation, that Calvin Klein cristened as \"techno-sexual generation\". CK IN2U expresses freedom and possibilities of young people to explore the wolrd. The young and sexy juice is in the urban bottle, simple and attractive in its minimalist design. With CK IN2U Calvin Klein demonstrates that he still knows what young people need.

Described as a fresh floral with a woody oriental base, the composition opens with fresh pink grejpfruit and bergamot with a note of red currant leaves. The interesting notes of sugar orchid and white cactus are in the heart. The base notes are: amber, red cedar and vanilla.
The perfume was launched 2007.

Parfüm puanı 5.033 oy ile 5 üzerinden 3.87

CK IN2U for Her by Calvin Klein , kadınlar için Amber Çiçeksi bir koku. CK IN2U for Her , 2007'de piyasaya sürüldü. CK IN2U for Her, Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong ve Carlos Benaim tarafından yaratıldı. Üst notalarda Pembe Greyfurt, Sicilya Bergamot ve Frenk üzümü yaprağı; orta notalarda Kaktüs ve Orkide; temel notalar Vanilya, Kırmızı Sedir ve Kehribardır.

Calvin Klein, unisex kokular yerine ilk ikilisi olan yeni ikilisi CK IN2U'yu piyasaya sürdü. Bu moda çifti, Calvin Klein'ın "tekno-cinsel nesil" olarak nitelendirdiği genç nesil için tasarlanmıştır. CK IN2U, gençlerin dünyayı keşfetme özgürlüğünü ve olanaklarını ifade eder. Genç ve seksi meyve suyu kentsel şişede, minimalist tasarımında sade ve çekici. CK IN2U ile Calvin Klein, gençlerin neye ihtiyacı olduğunu hala bildiğini gösteriyor.
Odunsu oryantal bir tabana sahip taze bir çiçek olarak tanımlanan kompozisyon, taze pembe greyfurt ve kırmızı frenk üzümü yaprağı notaları ile bergamot ile açılıyor. Şeker orkidesi ve beyaz kaktüsün ilginç notaları tam kalbinde. Temel notalar: kehribar, kırmızı sedir ve vanilya.
Parfüm 2007'de piyasaya sürüldü.
 
Üst