Creed aventus

elmursum

TürkParfüm Üyesi
Merhaba arkadaşlar orjinale en yakın kokuya sahip olan ve kalıcı creed aventus klonu arıyorum.bulabildiklerimden çeşitli üreticilerin parfümlerini kullanan kullanıcı yorumlarının çoğunda,koku olarak orjinale yakın olanlarda kalıcılık konusunda sıkıntılar olduğu.kalıcı olanlarınınsa,orjinal kokuyla pek bir alakasının olmadıkları yazılı.konu hakkında,yol gösterici fikir verirseniz çok sevinirim.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Merhaba arkadaşlar orjinale en yakın kokuya sahip olan ve kalıcı creed aventus klonu arıyorum.bulabildiklerimden çeşitli üreticilerin parfümlerini kullanan kullanıcı yorumlarının çoğunda,koku olarak orjinale yakın olanlarda kalıcılık konusunda sıkıntılar olduğu.kalıcı olanlarınınsa,orjinal kokuyla pek bir alakasının olmadıkları yazılı.konu hakkında,yol gösterici fikir verirseniz çok sevinirim.
Hoşgelmişsiniz, selam.

Tutadte 3 çeşit kalite Creed Aventus for men seçeneği var ve tabi orjinali gibi değildir de dumanlı batch arıyorsanız Tutadte Nirvana öneririm ki Amber değil de büyük ihtimalle kesin zift ağacı falan vardır.

Price yani orta fiyatlı olan ise meyveli batch ve ben severim. Tutadte dhc de öneririm Dior homme Cologne klonu. Kimi çakması diyebilir.

Tutadte en ucuz versiyon Aventusu sevmedim.

Orjinal marka olarak Creed Aventus klonu Armaf Supremacy var. Aslında ben orjinal Creed de dahil Ananas doğal olmadığı için pek sevmiyorum Aventus da belki orjinali ki Creed'in kendi iddiası ama çok şaibesi de var Creed'in kendi tarihi ile ilgili, gerçek Ananas doğal kokusu kullandığını iddia ediyor. İkinci hasat Ananaslar daha kokulu oluyormuş.

Çok Creed Aventus klonu var ve bu yüzden de giderek zayıf yapıyorlar, koku hammaddesi zor bulunuyor sanırım

elmursum

TürkParfüm Üyesi
Konu hakkında internette bir şeyler bulabilirmiyim diye araştırırken.ekşi sözlükte bir yazınızı gördüm.buranın varlığındanda,orada verdiğiniz link sayesinde haberim oldu.ilgilenip cevapladığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

CNYT

TürkParfüm Üyesi
İşin doğrusu Creed firması Kering'e satıldı. Zaten pahalı olan Creed parfümleri bir o kadar daha zamlandı. Bu paraları hak ediyormu derseniz bence hiç bir parfümü gerek kalıcılık gerekse yayılım anlamında etmiyor.

375x500.84112.jpg

Creed Absolu Aventus yeni çıkanlardan ancak bu parfüm Aventus ile özdeşleşen Ananas notası içermiyor. Dior Sauvage ile paslaşıyor. İngiltere satış fiyatı 320 Sterlin. Bizim piyasada fiyatı 10000 - 14500 TL arasında değişiyor...