Creed Royal Oud ve Ormonde Jayne Man Aranıyor!!!

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bende kendi başlığama bakdım şimdi düzenleme seçeneği yok
Şu an için bu sorun halledildi arkadaşlar.. İleride farklı bir sistem yapacağız. İyi forumlar, kokular, günler arkadaşlar :)..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Avrupa fiyatları maalesef şu son olaylardan sonra arttı. Bunun iç piyasaya yansımasını bakalım ne zaman göreceğiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aslında yurtdışı görevlendirmedeyken Polonya'ya geçebilsem orda bulunabilirdi. Polonya parası ile Türk lirası birbirine çok yakın sanırım ₺1=0,93zl ediyor. İsveç'te de tanıdık vardı ama orda bu tarz kokular pek Yok Stockholm'de en fazla byredo bulabiliyorum. Ötv ile ilgili yakın zamanda düzenleme de gelebilir :)

Mehmet

Üye
TürkParfüm Üyesi
Knize Ten şişeli olarak arayışa eklendi

Satarsam söz sizin gibi değerini bilen kişiye vereceğim

Ama maalesef kötü bir durum da var

Cihan mert ve benim disimda bu kokuyu Türkiye'de siseli bulabileceginizi sanmıyorum vardır ama denk gelmesi zor gibi inşallah bulursunuz bulamazsanız da ve ben satmaya karar verirsem sizindir parfum

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Satarsam söz sizin gibi değerini bilen kişiye vereceğim

Ama maalesef kötü bir durum da var

Cihan mert ve benim disimda bu kokuyu Türkiye'de siseli bulabileceginizi sanmıyorum vardır ama denk gelmesi zor gibi inşallah bulursunuz bulamazsanız da ve ben satmaya karar verirsem sizindir parfum
Çok teşekkürler Mehmet hocam. Yanıma 3 ml küçük bi Dekant almıştım akşam bitti gerçekten çok sevdim ben bu kokuyu:) kesinlikle binlerce liralık nice kokudan daha kompleks ve bağlayıcı. Umarım satmaya karar verirsiniz veya inşAllah bir yerde karşılaşırım kesinlikle full şişe bile alınacak bir koku:)