CRYSTAL NOIR - VERSACE - for women - 2004

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Crystal Noir Versace for women Commercial poster manken afiş.jpg
Crystal Noir Versace for women/kadın için - 2004

Erotik resimler Moda Dünyasının vazgeçilmezlerinden, hadi bunlar bir yere kadar da ben filmlerde birbirini sevmeyen kişilerin öpüşmesini hoş karşılamıyorum tabi sevse bile o filmi izleyen küçük çocuklara kötü örnek oluyor.. Eskiden bunları yapan Amerikan Hollywood filmleri idi ama Türk filmleri de var halkın seyrettiği dizilerde, fimlerde.. Gençler de evlenmeden önce cinsel ilişkiye girme oranı artması bu filmlere de bağlanıyor. Tabi buna normal diyen kişler de çıkabilir, bence hoş değil, bu benim düşüncem.. Tabiki hata örtmek erdemdir, olması gerekendir bu konuda ama benim demek istediğim başka bir şey..

Resimde birde bayana iki erkek gibi görünsede arada çizgi var, ikisi ayrı gibi aslında arkadaşlar.. Aslında erkek aynı kişi görünüyor. İki resim aslında farklı anlar çekilmiş gibi ama aynı anda görünüyor, orası hoş olmamış..

Crystal Noir Versace for women güzel bir parfüm. Hindistan cevizi aroma olarak aslında sentetik kullanılan bir koku notası ama parfümde sentetiklik sırıtmıyor o kadar. Çok hoş kokuyor, benim parfüm zevkime göre, bayıldım kokuya, parfüme.. Versace Eros erkek parfümü kimince hoş olmayabilir ama Crystal Noir Versace for women çok daha güzel bence.. Denemeden alınmaz tabiki, herkesin zevki farklı olabiliyor..

Hem beyaz çiçekli, hem tatlı baharatlı , hem doğal tatlılıklı başka koku notlarıda eşlik ediyor. Tatlı parfümler sevmeyenleri bile kendine çekebilir, denesinler derim. Ben Ykm de denemiştim ilk kez.

Crystal Noir Versace for women parfümünde güzel bir karanlık var kısmen, artı fireşlikte(canlılık, tazelik).. Canlı, çeşitli tatlılıklı, biraz şehvetli karanlık koku hücum ediyor sanki beyninize ama hoş bir fetih olacak sonunda :cool: :)..

Birde pepper yani biber baharatından bahsedilmiş. karabiber mi demek istemişler şu an anlamadım. Black Peper deniyordu eskiden aam sadece peper da demeye başladı Fragrantica.com artık.. Ben parfümde karabiber kokusu hissetmedim belki iyice harman olduğundan, bilmiyorum..

Kokladıkça hoşuma giden bir parfüm oldu Crystal Noir Versace for women parfümü ve bayan arkadaşıma veya tatlı kokuları seven birine hediye listeme girdi eğer parfüm hediyesi alırsam.. Erkek kullanımı için uygun mu derseniz uygun ama bir bayanda koklamak isterim bu kokuyu..

'' Versace - cyristal noir '', 2004 yılında, daha öncesinde Antoine Lie 'ye ilham olduktan sonra piyasaya sürülüyor..

VERSACE
Crystal Noir
2004for women

Crystal Noir Versace for women Fragrantica com üye oyları oran içerik tablosu sılaj ömür.jpg
Crystal Noir Versace for women Fragrantica com üye oyları oran içerik tablosu.jpg

2838 Hindistan Cevizi ( Coconut ) , 2560 Gardenya ( Gardenia ) , 2300 Kara Biber ( pepper ) , 1853 Zencefil ( Ginger ) , 1828 Kakule ( Cardamom ) , 1712 Sandal Odunu ( Sandalwood ) , 1241 Bitkisel amber ve Amber? ( Amber ) , 1161 Misk ( Musk ) , 865 Afrikan Portakal Çiçeği ( African Orange Flower ) , 849 Şakayık ( Peony ).

Ğnlü parfüm yorumcularından, '' Luca Turin '' 1 puan vermiş. Ben acaba yanlış, kalitesiz taklit parfüm mü denk geldi diye düşündüm , Luca Turin'e :D:cool::D.. Zevk meseleşi işte olayı, farklı olabiliyor zevkler..

Hatalarımız affola :).. İyi kokular, iyi günler, selametle arkadaşlar :)..