Emaar Galleries Lafayette

kuzukardes

TürkParfüm Üyesi
Daha önce gitmemiştim bu hafta sonu uğrayınca geniş bir niş kolleksiyonu olduğunu gördüm..Almaya ,splite gezmeye,bakmaya değer bir yer...

1.jpg
2.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
parmakta atkinsonun önünden çıkmış...
eee olacak o kadar kusur :)
adminlerim yüz ifadeleri çıkmıyor sanki :-(

Altta tema değiştirebiliyorsunuz, evet şu an kimi temada yüz ifadesi çıkmıyor, yapılacak, olmazsa çıkan tema yükleriz. Teşekkür ederiz :)..

Ben de yüz ifadesi çıkmıyor diyince resimler net mi görünmüyor diye resimlere bakıyorum :D.. Sonra köşeli jetonum düştü :D..

Güzel yer tebrikler keşif için :)..

Son düzenleme:

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Fiyatlar nasıl? Standarttır sanırım.
ilk açıldıgı hafta gıtmıstım, magazadakı hemen hemen tum testerların ılk havasını ben actım sanırm:D:D brandroom ve harvey ile aynı firmaya bağlı sanırm, üç magazanın da fıyatları nerdeyse tüm urunlerı hatta kampanyaları dahi aynı oluyor. lafeyettede bulunmadgını farkettgm bazı markalar: clive,roja,creed. bunlar harıcınde hemen hemen tum merak edılen nişleri bulunuduruyor begendım, gezmesi keyıflıydı

rasta82

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Lunaparka gitmiş çocuk gibi hissettim buraya girince çok güzel çeşit bol saatlerce vakit geçirilecek bir mağaza harvey in son haline göre de daha çok çeşit var gibi geldi. yalnız müşteri danışmanı o arkadaşlar yok mu hepsinde bir hava bir şekil sanırsın Creed in torunu. arkadaş ordan çıkınca sen de ben de icabında tavuk döner yiyen insanlarız bırakın bu şekilciliği. aralık'ta %20 indirimden faydalanıp split yapılabilir. hatta %20 üstüne çoklu alımda oturulur konuşulur...istanbul ve çevresindeki arkadaşlar ziyaret ederse pişman olmayacaklardır.

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Lunaparka gitmiş çocuk gibi hissettim buraya girince çok güzel çeşit bol saatlerce vakit geçirilecek bir mağaza harvey in son haline göre de daha çok çeşit var gibi geldi. yalnız müşteri danışmanı o arkadaşlar yok mu hepsinde bir hava bir şekil sanırsın Creed in torunu. arkadaş ordan çıkınca sen de ben de icabında tavuk döner yiyen insanlarız bırakın bu şekilciliği. aralık'ta %20 indirimden faydalanıp split yapılabilir. hatta %20 üstüne çoklu alımda oturulur konuşulur...istanbul ve çevresindeki arkadaşlar ziyaret ederse pişman olmayacaklardır.
+1