Eski Parfümler ve Notaları

remixtr

Üye
TürkParfüm Üyesi
33021633_2080078442258481_6346745912865325056_n.jpg

Bir kitap buldum ve ağzımın ,suyu aktı eski parfümlerin notalarını yazan merak etmeye başladım okumaya koyuldum.
Hatta 1998 de Birch Tar " Huş ağacı kokusunun" IFRA (The International Fragrance Association) tarafından yasaklandığını öğrendim. Ama ne için olduğunu öğreneceğim. Sizde okuyabilirsiniz ama ingilizce bilginize
Kitabı indirmek için Tıklayınız !

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2460
Bir kitap buldum ve ağzımın ,suyu aktı eski parfümlerin notalarını yazan merak etmeye başladım okumaya koyuldum.
Hatta 1998 de Birch Tar " Huş ağacı kokusunun" IFRA (The International Fragrance Association) tarafından yasaklandığını öğrendim. Ama ne için olduğunu öğreneceğim. Sizde okuyabilirsiniz ama ingilizce bilginize
çok güzel bir kaynak elinize sağlık

Premiumperfume

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2460
evet ıfra nın boyle kararları var sanki diğer parfüm içine koyulan sentetik muhteviyat çok yararlıylış gibi böyle saçma sapan şeylere imza atıyor.oysa bu maddeler insan vücudunda yüksek alerjik reaksiyonlara bile sebeb olabiliyor.şahsi fikrim bazı şeyleri gölgelemek için kasıtlı ve birilerine hizmet eden bir anlayış seziyorum