Fiyat/Performans Oranı İyi Parfümler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar buraya sadece ucuz parfümler iyazacağız diye bir şart yok. Parfüm pahalıdır ama 1-3 fısı tüm gün gidiyorsa onu da yazabiliriz.. Tabi sizin görüşünüzde koku kalitesi çok iyiyse bunu bu konuya dahil edebilirsiniz..

Antonio Puig - Quorum for men Yurtdışı 100ml'i 16-17 dolara bulunabilecek doğal deri ve meşeyosunu parfümü.. Mutlaka denemelisiniz.. Kimine göre Guerlaim Derby'den daha iyi.. @rasta82 hocamın sayesinde tanıştığım bir parfüm, teşekkürler :) tekrar :)..

Antonio Puig - Agua Brava for men. Belki Brut gibi parfüm yapmak istemişler yeşil temalı, onun kadar bir başyapıt değil belki ama olmazsa olmazlarımdan yani kokusunu mutlaka bulundurmak istiyorum.. İnşallah konusu foruma yazılır..

Giorgio Beverly Hills - Giorgio for Men(Pour Homme) for men 118 ml'i 16-17 dolara bulunabilen tatllı kokularla paçuli ve bol keskin meşeyosunlu parfüm. bir başyapıt. Yazın kullanıyorum ama bu kış deneyeceğim inşallah..

Thierry Mugler - Pure Havane for men Bu kalite, doğal bir parfüm 200 tl civarlarına bulmak bence güzel bir f/p oranlı bir parfüm..

Amouage Interlude Man for men, Vertus Ombre for men'de fiyat performans parfümleri bence 2-3-4 fısfıs sıkıldığı düşünülürse. Vertus Ombre hele eski şişe bulabilirseniz daha ucuza maletmiş olacaksınız..

Tom Ford Tobacco Vanille tartışılır fiyat performansı kimince..

Doğal ve ucuza bulduğunuz kuvvetli Misk, Amber(Ambergris), Ud gibi yağlar da fiyat performans canavarıdır..

Daha parfüm var ama sizlere de bırakalım :)..
 

drekoo

TürkParfüm Üyesi
Loccitane eau baux ucuza TV kullanmak isteyenlere güzel ve performansı da iyi
Afnan zaten herkesin bildiği üzere güzel bir aventus klonu
Nautica voyage tam bir performans ürünü100 ml 100 liraya bulunabiliyor
 
Üst