Forum Sorunları ve Tavsiyeler

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
forumu canlandırmak adına genele hıtap eden splitler ve ilgi çekici başlıkların artısı faydalı olucaktır dıye dusunuyor ve canlanmasını temennü ediyorum
büyük dekant başlıklarının da faydalı olucagını dusunuyorum

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Benim splitlere sataşma mı var :)
Olurmu hıc, ben sızın splıtlerı cok begenıyorum hep desteklıyorum hocam. Sadece genele hıtap eden splıtlerınde yararlı olacgını dusunuyorum ve canlandıkca sızın splıtlerden de daha cok haberdar olunacaktır zamanla:)

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haydar

TürkParfüm Üyesi
Hocam bir yerde haklısınız ilgi çekmek açısından olabilir. Fakat bir konuda var ki aşırı ilgi hem cıvımayı hemde kutuplaşmayı çekiyor. Şuan örnek verecek olursak az ama kaliteli kişiler paylaşım yapıyor. Ben birçok forumda zaman geçiriyorum öyle gereksiz öyle boş konular varki insanı ortamdan soğutuyor. Bir de hocam bu hobiyi burdan takip eden arkadaşların advanced kokuları denemesi daha yararlı. Bir amouage bir creed bir bond parfümünü artık hemen hemen her şekilde bulabiliyoruz. Ancak yurt dışı imkanı az olan kişilerin denenmemiş daha merak uyandırıcı kokulara ulaşması zor ve açıkçası sıradan ürünlerin paylaşılması veya spliti bir noktadan sonra ticarete dönüyor. Bu forumun en çok sevdiğim yanı ticari kaygı olmadan kaliteli paylaşımlarının olması. Tabi yönetimin zamanla dahada gelişiceği kanısındayım. Forumlar konusunda biraz deneyimli olduğum için şuan bu forum biraz hareketsiz. daha canlı yapmak yönetim ile mümkün eminim zamanla yönetimde bu konuda daha etkili şekilde ilerleyecektir. herşey zamanla oturur hocam

drekoo

TürkParfüm Üyesi
forumu canlandırmak adına genele hıtap eden splitler ve ilgi çekici başlıkların artısı faydalı olucaktır dıye dusunuyor ve canlanmasını temennü ediyorum
büyük dekant başlıklarının da faydalı olucagını dusunuyorum
Senin koleksiyonu bir aç kardeşim dekant başlığına ilk müşteri benim:) Neler olduğunu bilsem alacağım da çoğunu bilmiyorum. Foruma da iyi olur çoğu kokuyu bulabileceğimiz bir başlık olur

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hocam bir yerde haklısınız ilgi çekmek açısından olabilir. Fakat bir konuda var ki aşırı ilgi hem cıvımayı hemde kutuplaşmayı çekiyor. Şuan örnek verecek olursak az ama kaliteli kişiler paylaşım yapıyor. Ben birçok forumda zaman geçiriyorum öyle gereksiz öyle boş konular varki insanı ortamdan soğutuyor. Bir de hocam bu hobiyi burdan takip eden arkadaşların advanced kokuları denemesi daha yararlı. Bir amouage bir creed bir bond parfümünü artık hemen hemen her şekilde bulabiliyoruz. Ancak yurt dışı imkanı az olan kişilerin denenmemiş daha merak uyandırıcı kokulara ulaşması zor ve açıkçası sıradan ürünlerin paylaşılması veya spliti bir noktadan sonra ticarete dönüyor. Bu forumun en çok sevdiğim yanı ticari kaygı olmadan kaliteli paylaşımlarının olması. Tabi yönetimin zamanla dahada gelişiceği kanısındayım. Forumlar konusunda biraz deneyimli olduğum için şuan bu forum biraz hareketsiz. daha canlı yapmak yönetim ile mümkün eminim zamanla yönetimde bu konuda daha etkili şekilde ilerleyecektir. herşey zamanla oturur hocam
Haklısınız hocam bir miktar hareket gerekiyor foruma bu da zamanla olacak diye umuyorum.. splitler hakkındaki görüşünüze katılıyorum seçici splitler de gerekiyor forumlara denenmemiş gizli kalmış güzelliklere ulaşabilmek adına fakat bunlara hem fiyat olarak hem de imkan bakımından ulaşmak sorun olabiliyor çoğu zaman kimi üyeler için.. @ustad Bülent bey gibi arkadaşlar sizin beklentinizle parelel olarak Splitler icin uğraş verirken daha uygun daha ulaşılabilir parfümlerin splite açılmasıni isteyenler de oluyor haliyle dolayısıyla her türden splitlerin yoğunlaşması için elimden geleni şahsım adına yapıyorum ve yapacağım.
Ayrıca önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim görüşlerinizi her zaman paylaşın lütfen..

ustad

TürkParfüm Üyesi
Doğru diyor arkadaş. Senin splitler biraz advanced abi. :)
Split yaparken ana gayem yeni çıkan kokuları deneyimlemek. Eskileri zaten biliyoruz . Yurtdışından gelirken hakkımı öncelikle yenilerle sonra bilinenlerle doldurmak istiyorum. Birde sevmediğim kokunun splitine girmek istemiyorum. Sonuçta spliti yaparken de keyif almak istiyorum. Belki de bu konuda biraz bencilce davranıyor olabilirim.

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Split yaparken ana gayem yeni çıkan kokuları deneyimlemek. Eskileri zaten biliyoruz . Yurtdışından gelirken hakkımı öncelikle yenilerle sonra bilinenlerle doldurmak istiyorum. Birde sevmediğim kokunun splitine girmek istemiyorum. Sonuçta spliti yaparken de keyif almak istiyorum. Belki de bu konuda biraz bencilce davranıyor olabilirim.
bence gayet iyi yapıyosunuz, ben kendı adıma teşekkür ederim

harunozkan89

Üye
TürkParfüm Üyesi
Senin koleksiyonu bir aç kardeşim dekant başlığına ilk müşteri benim:) Neler olduğunu bilsem alacağım da çoğunu bilmiyorum. Foruma da iyi olur çoğu kokuyu bulabileceğimiz bir başlık olur
evt elimdeki fazlalıkları açmayı duusnuyorum kardeşim paylaşıma

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar profil resimine istediğiniz çoğu büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz, düzenleme yaptık.. @Ozay87 hocam sana demiştim zaten bu durumu :).. Konulara da eklemeyi sağladık resimler.. Ben manıel düzenleyebiliyorum resimleri aslına sadık kalarak, büyüklüğünü faaln.. Otomatik düzenleyici ilerde olabilir.. Çok önemli resimler sabit kalır gene ki güzel olur. Güzel ayar çekeriz inşalalh merak etmeyin arkadaşlar :)..

Sorunlarınızı, fikirlerinizi bana, yönetimden arkadaşlara yazmaktan çekinmeyin lütfen :).. İyi forumlar arkadaşlar, iyi kokular, iyi günler, Selametle :)..

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar profil resimine istediğiniz çoğu büyüklükte resimleri yükleyebilirsiniz, düzenleme yaptık.. @Ozay87 hocam sana demiştim zaten bu durumu :).. Konulara da eklemeyi sağladık resimler.. Ben manıel düzenleyebiliyorum resimleri aslına sadık kalarak, büyüklüğünü faaln.. Otomatik düzenleyici ilerde olabilir.. Çok önemli resimler sabit kalır gene ki güzel olur. Güzel ayar çekeriz inşalalh merak etmeyin arkadaşlar :)..

Sorunlarınızı, fikirlerinizi bana, yönetimden arkadaşlara yazmaktan çekinmeyin lütfen :).. İyi forumlar arkadaşlar, iyi kokular, iyi günler, Selametle :)..
Teşekkürler baykal hocam:)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Teşekkürler :).. Eğer kırmızı yanıyorsa başlıktaki yatık çavuş işareti veya ok diyelim, son okumadığın konuların başından başlıyor. Fakat konuyu okumuşsan hepsini zaten mavi oluyor ok ve ilk konuya gidiyor.. Son konuya, mesaja gitmek için en altta inmen lazım forum konulaır görünüyor, sanırım sağda bir yere tıkladığında o konunun son konusuna gidiyor. Yani merak etme Pink Floyd hocam eğer mesaj yeni okumamışsan oraya gideceksin üstteki kısa yolda. Gelişmiş forum istatsitikleri deniyor. Şimdilik bu galiba sistem.. Dediğim gibi diğer işlem için yani son konuya gitmek için alta inebilirsin. Yakında backtop tuşu da eklenecek umarım ve en alta ve en üste bir tıkla gidilecek. Gerçekten zor olabiliyor alta inemek hele iphone lar aşağı kaydırma da çok hantal, anlamış değilim.. Android hızlandıkça hızlanıyor kaydırdıkça, yağ gibi. İphone ayarı var mı bilmiyorum ama aşağı yukarı çıkınca kiminde altta ok çıkıyor ve geri veya en üste çıkıyor. kiminde en üste çıkmıştı ama kimi iphone larda geri gidiyor, tam bilemeyeceğim..

İlerde Xenforo2 lisansına geçtiğimzide gene üstte bu kısa yol olmasına çalışacam ki onlar içinde uyarlanmış var şu an.. Güzel bir tema ile devam edeceğiz, renkleri ve arka plan resimini sizin seçtiğiniz diye umuyoruz.. Yazmıştım.. Geen fikirleriniz, sorularınız, sorunlarınız olursa yazın lütfen arkadaşlar, hocalar :)..

@Pink Floyd hocam selamlar, merhabalar.. Eğer son konuya gitmek istiyorsan yeni mesajlar kısımına tıklarsan her zaman son konuya götürüyor o konudaki. Mobil ve tablette aşağıda biraz "Yeni Mesajlar" kısımı..

Bu arada arkadaşlar üstteki "Gelişmiş Forum İstatistikleri" kısımı sizi çok tembel yapmasın. Kimi zaman aşağı inip forumları gezebilirsiniz :)..

İyi forumlar, kokular, parfümler arkadaşlar, selametle :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar Tapatalk sorunu yaşıyoruz. Ben giremiyorum mesela. Neden böyle oluyor bilmiyorum. Sorun Tapatalk şirketinde. Bizden çıkmış. Forum altyapısı Tapatalk uyumlu. Foruma giriş azaldı bu yüzden de.. Tapatalkdaki birinin kişisel sonucu değildir umarım. Tapatalk a bildirim tapacağız inşallah..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar iki yaamada yüklenecekti. Şu an Uix2 dark yaması sadece yüklendi.. Diğer yama yüklenecek inşallah arkadaşlar. Ana temayı dark(karanlık, kara) yapmamayı düşünüyorum, isteyen alttan seçebiliyor zaten eğer onu isterse.. Gene de güzel gerçi :D :) ..

Xenforo2 sistemine geçtik bakalım.. Şimdi ek yamalarla güzel bir görünüm yapıyoruz, çabalıyoruz :) .. Sizden de, arkadaşlardan da paylaşımlar, sevgiler artık bekleriz :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Site güzelleşmiş :)
Sağolasın. Eski sürümde de alttan seçebiliyordun Yeftah hocam. Bu Xenforo2 sürüme yeni temalar eklenecek. Onları beğenmezsen, beğenmeyenler bu temayı seçebilecek inşallah :).. Tema alındı şu an, sistem alımı onaylasın yüklenecek inşallah..

Ya bir de nazar mıdır nedir Allah korusun aksilikler oluyor :).. Yükledik Tapatalk ı unutmuşuz, unutulmuş. Sonra hemen yaptık neyse :) ..

Sorunları, istekleri belirtirsiniz artık. Yapabilirsek artık, bakalım :)..