Futbol Şampiyonlar Ligi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tuttuğunuz takım her ne ise o içerde kaldı.. Tüm Türk milli takım ve kulüp takımlarını tutuyoruz inşallah milli maçlarda. Beşiktaş'ın 1-3 'lük Portekiz takımı Porto galibiyeti çok güzel bir olay maşallah hem de deplasmanda alınan bir galibiyet yani dış sahada alınan bir galibiyet. Kutluyoruz..

Evet birbirimizi kızdırırız espirili olarak şöyle böyle ama küfür yok kardeşim, arkadaşım. İçimizdeki cahiller sebebiyle tümden birbirimizle kavgalı olmayalım..

Fenerbahçeliyim ama BJK'ın galip gelmesini istedim ve istemek lazım Porto gibi yurtdışı takımlara karşı falan. Olayın özü bu :).. Ha Fikret Orman'ın iğneli lafları benim de hoşuma gitmiyor ama dediğim gibi işte. Bu arada Fikret ormanı Ekonomi bakanı falan yapmak lazım :p:D;):):)..

Başarılar Türk takımları :D.. Chelsea 'ye kök söktürdük evinde Fenerbahçe SK olarak. sonra o Chelsea seneey Şampiyonlar Liği Şampiyonu oldu. Lütfen kendimizi küçük görmeyelim :)..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bu arada ivan bebek gibi Bjk'da FB SK'da maalesef hakem facialarına denk geldi. Bu konularda medya olarak geride kaldık bence tepkide. Bugün FB SK yarın BJK. Maalesef türk takımlarına bariz hakem hileleri oldu.

Bakın 1992 'ler gene. Avusturya Wien ile FB oynuyor. Hakem haksız faul ve oksayftlar ile Fenerbahçe SK'yı durduruyorr maalesef. Dün oksayfa bir iki faul ile akınlar kesilirken bugün yetmedi maşallah, haksız penaltılar haksız kırmızı kartlarla ancak durdurabiliyorlar. İşin bu güzel yanı da var. İnşallah kupalar alacağız.. Olmazsa Avrupa Liglerinden çekilme kararı da alınabilir bu haksızlıklar devam ederse. Zaten video hakem olayı mutlaka gelmeli bence, hatalar en aza inebilir ve böyle haksızlıklar. Bir hakemi almak kolayda bir hakem ekibini satın almak daha zor ama belli olmaz işte gene de..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Bu sene yine Madrid favori ama Paris ve Manchester City de çok iyi takımlar. Premier Ligi de takip ediyorum. Benim favorim City diyeyim:).
Besiktaş umduğumdan çok daha iyi gidiyor. Talisca'nın hastasıyım:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Beşiktaşın ikinci tura çıksın da şu 28 yıllık hayatımda bir kere de ben güzel bir spor anına şahit olayım :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
bjk as monaco fc 1-2 bjk yeendi 2017 şampiyonlar liği mashallah hayırlı olsun f k.jpg

AS Monaco FC 1 - 2 Beşiktaş JK

Teşekkürler Beşiktaş JK. 3'te 3 maşallah. Fenerbahçe SK 'lı olarak dualarımzı seninle, inşallah çeyrek final en azından ve neden olmasın Final ve belki de kupa :).. Milan FC bu sene çok güçlü diyorlar.. Arada bence BJk başkanı Fikret Orman yeni transfer yapacak gibime geliyor..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 269
AS Monaco FC 1 - 2 Beşiktaş JK

Teşekkürler Beşiktaş JK. 3'te 3 maşallah. Fenerbahçe SK 'lı olarak dualarımzı seninle, inşalalh çeyrek final en azından ve neden olmasın Final ve belki de kupa :).. Milan FC bu sene çok güçlü diyorlar.. Arada ebnce BJk başkanı Fikret ORman yeni transfer yapacak gibime geliyor..
Çok sağ ol hocam darısı perşembe Fener'in başına:)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hadi Beşiktaş JK , Bayern Munich karşısında en azından bir farkla galibiyet istiyoruz ki fark çok olursa çok güzel olur :)..

Son düzenleme:

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Kapat kapat 8 gol nedemek ya bu bjk puan kaybettiriyor tr ye liverpool 8 bayern 8 bune ya az ekmek yesin bide asrın takımıydı bjk yazik.
Yine fenere kaldi avrupa illa gidecez . Bune ya:)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Galatasaray SK 'ne bir Fenerbahçe SK'lı olarak başarılar dilerim.. :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Bence Gomis satılmamalıydı ve bence satanlar şu an pişman. Devre arasında geri gelmesi için çalışmalar yapılacağını düşünüyorum GS SK 'nın.. Ligde 29 gol atan birinin gönderilmesi bence öngörüsüzlük, iş değil yani.. Ha ligde FB SK olarak işimize gelir :D ama Şampiyonlar Ligi'nde oynamasını isterim :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yenilsen de Aslan gibi yenil ...

Tebrik ediyorum GS SK'yı oynadığı güzel futbol için.. Mahalleli hop oturup hop kalktı kimi Goooolll diye bağırdı :D:D , sevindik gol diye ama kaçırmış GS SK. Aslında güzel bir şey, güzel oynamış yani ama maalesef yenilmiş .. İnşallah grubu geçeceğiz ama golcü sıkıntısı yaşıyor GS SK gözüküyor.. Gomis olsa yenmiştik bence büyük ihtimal..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar kimi taraftarlar birbirine küfür ediyor ama onlar cahiller.. Cahillere bakıp tüm bir camiayı kötülememek lazım genelini .. Cahille cahil olmamak lazım bir yandan .. İçimizden böylelerini, arkadaşlarımızı küfür konusunda uyaralım lütfen ..

Buraya karşı tarafa şaka da yapılabilir, takılınabilir. Özellikle futbol ile ilgili açılırsa diğer başlıklara.. Ben bu konunun Türk, türkiye milli meselesi olduğu için de diğer takımları yabancılarla oynanan maçalrda destekliyorum :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Galatasaray SK'ne başarılar dilerim, dileriz Uefa Şampiyonlar Liği'nde .. Yenebilirsin GS hadi bastır :D .. Aslında içimde bir korku var, GS SK tam oturmadığını düşünüyorum kadrosunun ve golcu sıkıntısı yaşayabiliyor.. Gerçi son maçlarda çok güzel goller atan golculeri de oldu.. Kupaya kadar inşallah :D ..

Bu arada 23 Ekim 2018 Uefa röportajını bulamadım henüz nette ama şunu buldum çok hoşuma gitti. En son netice ''Ne olursa olsun sizler benim gönlümde şampiyonsunuz''..diyor çok hoşuma gitti sondaki cümleler :

Fatih Terim - Bam bam bam (Galatasaray - Arsenal)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Rüyamda Fenerbahçe SK UEFA Şampiyonlar Ligi'nde penaltılara kalıp gördüm ve kupa alıyor olarak hissettirildim Allâh tarafından. Hadi bakalım hayırlısı inşallah ???.

Bu rüyaya göre bu sene ise, ya birinci ya ikinci olacak Fenerbahçe SK. Hayırlısı inşallah, Allah bilir Elhamdulillah ?????

• Like
Tepkiler: Ali