Givenchy pour Homme - Givenchy - for men /erkekler için - 2002 - (Yazlık)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Givenchy pour Homme Givenchy for men reklam kadın arabada altına giysi atmış çamur için ...jpg
Givenchy pour Homme Givenchy for men kutu şişe Givenchy Pour Homme01.jpg
Givenchy pour Homme Givenchy for men reklam afiş poster manken blue ve pour homme modeli şişe.jpg
Givenchy pour Homme - Givenchy - for men /erkekler için - 2002

Parfüm Merakı alıntı : '' 1952 yılında Hubert de Givenchy tarafından kurulan markanın, 1957 yılında “Parfums Givenchy” birimi oluşturulmuş. 1987 yılına kadar da kendi ayakları üzerinde durmuş Givenchy. Fakat büyük sermayeye daha fazla karşı koyamamış ve markasını 1987 yılında dünyanın en büyük lüks markası LVMH’a (Louis Vuitton) satılmış. LVMH’de bu satın alımın 15. yılı olasından dolayı Givenchy Pour Homme’u piyasaya sürmüş. ''

Tanıtım videosu. Bence saçma olmuş reklam :D .. KAdının altına çamura karşı kıyafeti atması güzel ama soyunmaya başlamasını anlamadım :D .. :

Bir ara üretimden kalktığı konuşuluyordu ama Sephora'da karşıma çıktı. Şişesi çok kendine has ve evet bu parfüm dedirtiyor ama çok kaba olmuş. Ha kimi sevebilir saygımız var. Kaba bir parfüm tıpkı bir dev Ayı heybeti var. Ele almaya korkuyor insan :) ..

Parfüm olumlu reformule geçirmiş olabilir ben oldukça hoşlandım. Mandalina, Greyfurt, Sedir tatlılığı çok hoşuma gitti ve tende oldukça belirgindi. Turunçgiller daha ön planda.. Tekrar deneyeceğim bir parfüm, koleksiyonda olabilir. Limonsu bir Turunçgil kokusu hakim parfüme.. Odunsu koku arkadan çok sırıtmadan varım diyor ilerilerde. Alabileceğim bir parfüm hoşuma gitti.. Maalesef günümüzde parfümelrde sılaj ve ömür sorunu oluyor.. Bence yazın güzel gider bu parfüm. 4 mevsim de gider hani..

Netten alıntı parfümör ve içerik, bilgiler : ''

Givenchy beyefendi, sezgisel bir stil anlayışıyla zarif, yaratıcıdır. Vurgu ne olursa olsun, kendi gündelik zevk için parfümü seçer. Givenchy adam her şeyden önce bir beyefendi. Taze ve odunsu, sedir ve olibanumun davana ve erkekliği arıtılmasını içerir. Givenchy dökümü Homme , 2002 yılında Alberto Morillas ve Ilias Ermenidis tarafından kuruldu .

Parfüm değerlendirmesi: 4.03 üzerinden 5 ile 776 oy. ''

Selametle :) ..