Halloween Man X - Halloween - for men / erkekler için - 2019 (+10, Konyak, Uniseks)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Halloween Man X Halloween for men Commercial Pster Afiş reklam o.59922.jpg
Halloween Man X Halloween for men sadece şişe reklam afiş halloween-man-x-arranca-la.jpg

Halloween Man X Halloween for men / erkekler için - 2019 (+10, Konyak, Uniseks)

-10 ile +10 arasından kategorisinde +10 puan arkadaşlar. İçki temalı parfüm.. Uniseksliği artık zevke kalmış :) . Ladykiller bir parfüm olduğunu söyleyebilirim :) . ''Explore Your Limits''' sloganı var afişte yani ''Limitlerini keşfet'' :D:) . Ayrıca parfüm için firmanın yazısı aşağıda, kendi yorumları. 125 ml 400 küsür Tl'de Sevil Parfümeri'de, diyelim. Güzel fiyat ama saf Konyak yağı almak istiyorum derseniz siz bilirsiniz, aşağıda yazdım :) .

Halloween Man X için Fragrantica.com'da Sıcak baharat çok demişler ama ferah, meyveli içki teması ağırlıkta arkadaşlar. Konyak koku notası var ve sanırım bu kullanılmış, çok benzşiyorlar. Konyak koku notası yarın resimini ekleyeceğim inşallah, Koyumsu çimen yeşili rengi var ama açıkca çok koyu değil rengi. Biraz keskinlik de var konyak koku notasında ve bu parfümde Tonka fasulyesi gibi tatlılıkla yumuşatılmış keskinlik ama zaten çok da yoktur. Viski diyee biliniyor ama Konyak koku notasına çok benziyor ve zaten bildiğim İçki olarak Konyak ve Malt kokuları var. Beelki Viski fıçıları dibindeki tortudan da Konyak (Cognac Green) yağı elde ediliyor olabilir. Ben @Premiumperfume Mutlu hocamdan aldım, teşekkürler, gene doğal kaliteli koku notaları Maşallah. My Stick Cosmetics'de de 100 ml 50-60 sterlin civarı arkadaşlar ''Cognac Green Essential Oil'' diye geçiyor orada. https://www.mysticmomentsuk.com/products/cognac-green-essential-oil?variant=19902714675293

Sevil Parfümeri'de şu an var arkadaşlar ve orada denedim. Öneren arkadaşa çok teşekkürler buradan ve beyefendinin dediği gibi çok güzel parfüm.

Tarçın o kadar etki etmemiş bence. Tekrar deneyeceğim bu parfümü inşallah. Dediğim gibi ferah içki temalı bir parfüm ve tatlılık benim hissettiğim. Sıcak baharattan korkmayın ve tütsüden parfümde. Tatlı parfüm severler de sevmeyenlerde sevecektir parfümü. Çok keyifli parfüm. Kahve çok güzel eşlik etmiştir ama yalın hissedilmiyor o kadar ve dediğim gibi ana karakter ferah tatlılık konyak kokusu.. Deri de öyle hissedemedim ki genelde farkedemediğim koku notalarından kimi deri kokuları. Minersal koku notasını ayrıca tekrar deneyim deneyimlemek istiyorum. Lavanta o kadar rahatsız etmiyor ve Nutmeg(Küçük hindistancevizi) zaten Konyak ile örtüşen kokular ikisi de şöyle, böyle.. Ladykiller olabilir bu parfüm diyeyim.

Mineral koku tahminimce Konyak kokusu kaynaklı. Böyle oluyor, başka koku karakterini ayrı olarak varmış gibi, eklemişler gibi yazabiliyorlar açıklanan resmi koku notalarına :) .

Bu arada 30'dan fazla parfüm denedim yazmadığım ayrıca başkaalrı da var... Yarın resimleri ile (denerken çektim çoğunu) paylaşacağım inşallah. hızlıca yazmayı düşünüyorum arkadaşlar.

Halloween Man ile karıştırmayın bu parfümü, o mor renkli şie ve @Mehmet kardeşimin hocamın da dediği gibi o tatlımsı Giorgio Armani Armani Code benzeri koku(Zeytin çiçeği).. Armani Code tercih ederim ama şu anki fikrim Halloween Man mor şişeye göre. Halloween Man X ise aşağıdan yukarı değişen Lacivert, mavi renkli bir şişe.

Resimini paylaştım posterini ve erkek dikkat çekmek için ters konmuş :D . Hoşuma gitti resim ve sert erkek imajı çizilmiş. Parfüm dediğim gibi uniseks olabilir seven bayanlarca, kadınlarcai kızlarca. Zevk meselesi.

Firmanın sloganı, Parfümörü ve netten alıntı, İngilizce ve Türkçe : ''''''''

"To capture the sensual mystery of an urbanite night, Nicolas Beaulieu has created an addictive cocktail that awakens the senses and acts as an olfactory hook that catches you. The race begins with the fresh notes of Lemon, Cardamom and Lavandin and evolves towards a warm heart, where cinnamon bark and two chords created by the perfumer roar like an engine: Black Jack is a unique combination of Whisky, Roasted Coffee and Leather, while the mineral chord plays with the concrete of the city and vibrant amber notes. The background of the fragrance hides the gourmand soul of the Tonka Bean, the sensuality and character of modern Amber and the oriental touch of Incense Smoke." - note from the brand

Halloween Man X was launched in 2019.

Perfume rating: 3.70 out of 5 with 15 votes.

"Kentsel bir gecenin şehvetli gizemini yakalamak için, Nicolas Beaulieu , duyuları uyandıran ve sizi yakalayan koku veren bir kanca gibi davranan bağımlılık yaratan bir kokteyl yarattı. Bir kabuk gibi tarçın kabuğu ve parfümün kükreyen iki akorun yarattığı kalp: Black Jack, Whiskey, Kavrulmuş Kahve ve Deri'nin eşsiz bir birleşimidir, mineral akor ise şehrin betonu ve canlı kehribar notaları ile çalar. koku, Tonka Bean'in gurme ruhunu, modern Amber'in duygusallığını ve karakterini ve Incense Smoke'un oryantal dokunuşunu gizliyor. ” - markanın notu
Cadılar Bayramı Man X 2019 yılında başlatıldı.

Parfüm değerlendirmesi: 3.70 üzerinden 5 ile 15 oy.
''''''''

İyi, hayırlı, güzel, hoş parfümler, kokular arkadaşlar :) .
 
Son düzenleme:
Üst