Hangi parfümü aldım / Alacağım

Hocam keşke önceden bilsem yarim saat önce sirkecideydim bi evrak almak için sishaneye gelmiştim dönüş yaptım. Çok isterdim inan. Ama aklımda yolum düştüğünde muhakkak rahatsız edicem :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam old spice hakkinda yorumunuzu bekliyorum ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terre hermes 2008 batch muthis bir cakmaktasi acilisi ve yaninda 2 tane old spice yardimcilarim ...
ecb7ce277cbf0b60217b5925306a0893.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aldım Ben resimdeki Bearglove Tıraş jelini köpüğünü hatta resimi olacaktı bir başka parfüm forumumuzda, forumunda.. Ben klasik old spice kokusu bulamadım hocam. mentollü tarzı bir ferah kokulu yapmışlar. Ah bilsem üretimden kalkacağını çok alırdım ki aldıklarımın altında tarih eski olunca anlamalıydım.. Şu an Türkiye üretim old spice köpük topluyorum. Seviyorum bu kokuyu ve tıraş köpüğü benim için lükslerimden :D..

Şu an tıraş kremi satılıyor Old Spice'ın ve sanırım Hindistan yapım olabilir, oralardan çok satan var Ebay'da ve Türkiye'de de satanlar var. Tirasmarketim.com ile görüştüm ve tıraş forumundna yazısını da okudum, müşterileri memnun kalmadığı için getirmiyormuş, satmıyormuş.. Bademli Tıraş sabunu vardı Cella ki çok güzelmiş kokusu. O da hedefimde.. Badem kokusu sabunda çok güzel ve tıraş sabununda da güzel olacağını düşünüyorum..

Ben o önerilmese de old spice klasik tıraş kremi alacağım. yurt dışında misklisi falan da var.. Bu koku alemi ilginç, daha neler göreceğiz bakalım kokulu ürün olarak :D..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı olsun @blerox hocam :), eh ben de sıraya gireyim satın almak için dekant olursa eğer :) :D.. DHI kullanmıyorum aam böyle meşhur parfümü denemek isterim, bakalım..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam Taueri de denemeni öneririm :) mutlaka denemişsindir belki lddmyi o açıdan beğendi isen acdd yi de dene:) baya övülüyor o da:)

Tauer LDDM denedim hocam, az bir dekant var evde. Çok doğal kullanmış amberi. Tam bir karanlık amber değil ki çok değişik Amber(Ambergris, Balina Amberi) türleri var ve kokuları farklı oluyor. Biliyorsunuz ifra kuralları yüzünden çok ağır cezaları varmış doğal kimi hayvansal doğal kokuları kullanmanın ve Tauer bu işi nasıl yapmış merak içindeyim. Bilen arkadaş varsa yazabilir lütfen ki konusunu da yaparız ayrıca.. Teşekkür ederim inceleyeyim :)..