Hangi parfümü aldım / Alacağım

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Cedre yi almam sebebi lidge çok benzemesi bu konuda cok mutlu oldum. Love arkadaşa gönderecem karşılığında bond amber alacam. Bond amberim de yarın kargolanacak.
Cedre L.T. Piver for men kutu şişe by kilian love kutu.jpg

Cedre L.T. Piver for men

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Hocam bende bu siteyi tam yazacaktım ben 150 tl ye aldım burası sağlam yerse buradan alırım bundan sonra.koku kalitesi olarak lidge de ne hissediyorsam onu hissediyorum şuan biraz sanki ickimsi hali. Direk dal derim bu kokuya

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cedre yi almam sebebi lidge çok benzemesi bu konuda cok mutlu oldum. Love arkadaşa gönderecem karşılığında bond amber alacam. Bond amberim de yarın kargolanacak.Ekli dosyayı görüntüle 840
Cedre L.T. Piver for men

Özellikle L.T.Piver ler konusunda tecrübeli olarak şunu diyebilirim yabana atılacak bir marka asla değil. Malesef ki üzerimize çökmüş olan niş körlüğünden dolayı bu cevherleri göremiyoruz. Çok köklü bi fransız markasıdır. Eski formülleri bulunsa tadından yenmez yinede bu şişeleride iyi iş görüyor. Cedre için lidgeye yakın olsada tam o diyemeyeceğim çünkü lidge cacao ve paçuli kullanımından dolayı daha naif kaçıyor. (Özellikle siyah vintage şişe)
Ben L.T. Piverde Wood&spice başarısından dolayı Epices i tercih ediyorum. Yaz ayları için ise vetiver kullanımı bi tık sert olmasına karşın yinede başarılı olan Vetiver kokusunu tercih ediyorum.
Yinede tercihler ve zevkler fatklılık gösterecektir.

Vermek istediğim mesaj nişlerden kafamızı azcık kaldıralım bu gizli cevherleri keşfedelim

Bu gizli hazine keşfin için tebrikler ve güle güle kullanımlar dilerim Ozay hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Özellikle L.T.Piver ler konusunda tecrübeli olarak şunu diyebilirim yabana atılacak bir marka asla değil. Malesef ki üzerimize çökmüş olan niş körlüğünden dolayı bu cevherleri göremiyoruz. Çok köklü bi fransız markasıdır. Eski formülleri bulunsa tadından yenmez yinede bu şişeleride iyi iş görüyor. Cedre için lidgeye yakın olsada tam o diyemeyeceğim çünkü lidge cacao ve paçuli kullanımından dolayı daha naif kaçıyor. (Özellikle siyah vintage şişe)
Ben L.T. Piverde Wood&spice başarısından dolayı Epices i tercih ediyorum. Yaz ayları için ise vetiver kullanımı bi tık sert olmasına karşın yinede başarılı olan Vetiver kokusunu tercih ediyorum.
Yinede tercihler ve zevkler fatklılık gösterecektir.

Vermek istediğim mesaj nişlerden kafamızı azcık kaldıralım bu gizli cevherleri keşfedelim

Bu gizli hazine keşfin için tebrikler ve güle güle kullanımlar dilerim Ozay hocam
Teşekkürler hocam güzel konuştun valla. Ya nebilim kokladım ilk aklima lidge geldi bendeki yeni şişe versiyonda böyle ben cok benzettim hatta ikisini ayni anda kokladim az farklar vardı. Ben cok sevdim ozaman su vetivere bende bakayım begenmezsem deneyip hoşuma giden nishane sultan vetiveri alacam .

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi

Ozay hocam bende olmadı bi şans daha vereyim:) içinde ki balsamic belkide senin dediğin gibi içki havası verdiği için bana lidgedeki naiflik gelmedi:)
Tekrar değerlendirmeye alayım:)
Vetiver olanı cidden tavsiye ederim tabi denemek gerek.
Rasta hocamın yazdığı site işe görüştüm bağcılardaki yerimizde denetebilirz dediler. Fiyatlar çok uygun ben vakit bulursam gitmeyi düşünüyorum. Cuir de russie olan kokusunuda merak ediyorum:)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
cuir de russe 1930larda çıkmış bi yaşıma daha girdim. hocam gidersen bizi de aydınlatırsın muhakkak. denenecekler listeme ekledim. vetiver ini de merak ettim.

Tabi ki Rasta hocam izlenimlerimi aktarırım.
Dediğin gibi çok köklü bi marka aslında eski şişelerini ve formüllerini düşünüyorumda sonra vazgeçiyorum:)
Bakalım neler olacak:)

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Ozay hocam bende olmadı bi şans daha vereyim:) içinde ki balsamic belkide senin dediğin gibi içki havası verdiği için bana lidgedeki naiflik gelmedi:)
Tekrar değerlendirmeye alayım:)
Vetiver olanı cidden tavsiye ederim tabi denemek gerek.
Rasta hocamın yazdığı site işe görüştüm bağcılardaki yerimizde denetebilirz dediler. Fiyatlar çok uygun ben vakit bulursam gitmeyi düşünüyorum. Cuir de russie olan kokusunuda merak ediyorum:)

Aynen ya merak ettim onlarida musk denedim oda klas bir koku biraz chergui andıran kısmı var sevdim yani ben bu markayı belki lidge bu markadan esinlendi :) eski ya bu :)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Aynen ya merak ettim onlarida musk denedim oda klas bir koku biraz chergui andıran kısmı var sevdim yani ben bu markayı belki lidge bu markadan esinlendi :) eski ya bu :)

Belkide olabilir:) aslında düşününce bu tip markaların bazı kokularından esinlenen be bizim ünlülüğünden dolayı o matkanın bu kokuyu çıkardığını sandığımız marka sayısı fazla.
En son yeni bi keşfim var eskilerden ama isim vermiyorum:) Deneyene ve test edene kadar bende saklı:)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
cuir de russe 1930larda çıkmış bi yaşıma daha girdim. hocam gidersen bizi de aydınlatırsın muhakkak. denenecekler listeme ekledim. vetiver ini de merak ettim.

Rasta hocam senin bulduğun site hakkında bugün değişik bir durum oluştu konu sıcakken paylaşayım deddim.
Dün görüştüğün kişi buyrun gelin demişti, bugün tekrar aradım orayı ve başka biri ile görüştüm. Geleceğim yarın dediğimde malesef size konultuğunuz kişi yanlış bilgi vermiş şuan stoklarımızda ürünler bulunmuyor dedi. Şaşırdım ve nasıl olur o kişi kim ozaman dediğimde yeni arkadaşlarımızdandır diye bi cevap verdi. Sitemizde güncel değil orası yenilenecek dedi. Açıkcası bu durum hoşuma gitmedi.
Cuir russie deneme düşüncemde yalan oldu.

rasta82

Üye
TürkParfüm Üyesi
Rasta hocam senin bulduğun site hakkında bugün değişik bir durum oluştu konu sıcakken paylaşayım deddim.
Dün görüştüğün kişi buyrun gelin demişti, bugün tekrar aradım orayı ve başka biri ile görüştüm. Geleceğim yarın dediğimde malesef size konultuğunuz kişi yanlış bilgi vermiş şuan stoklarımızda ürünler bulunmuyor dedi. Şaşırdım ve nasıl olur o kişi kim ozaman dediğimde yeni arkadaşlarımızdandır diye bi cevap verdi. Sitemizde güncel değil orası yenilenecek dedi. Açıkcası bu durum hoşuma gitmedi.
Cuir russie deneme düşüncemde yalan oldu.

sitemiz güncel değil, stoklar güncel değil vs. bu palavraları çok duyduk bizzat da yaşadık. bu çağa ayak uyduramayanların azalarak tükenmesini temenni ediyorum. boşver hocam bulunur başka yerden bakarız. işini yarım yamalak yapan adamlarla bizim işimiz olmaz. zaten o fiyatlara baktığımda bana gerçekçi gelmemişti isabet olmuş.

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
sitemiz güncel değil, stoklar güncel değil vs. bu palavraları çok duyduk bizzat da yaşadık. bu çağa ayak uyduramayanların azalarak tükenmesini temenni ediyorum. boşver hocam bulunur başka yerden bakarız. işini yarım yamalak yapan adamlarla bizim işimiz olmaz. zaten o fiyatlara baktığımda bana gerçekçi gelmemişti isabet olmuş.

Dediğin gibi bu kişiler sıkıntı, sadece tüm modellerden bi split yaparım diyodum ama neyse deddim akıla yazdıkfan sonra elbet bi gün olur:)