Hangi parfümü aldım / Alacağım

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
29707FA3-A763-45ED-86C0-C321D01A40B4.jpeg
Aralık ayını da böyle kapattık:)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
23.12.2013 te üye olmuşum senden 5-6 ay sonra bu forumlara.. Tam 4 yıldır seni görüyorum @murrjm ciğim.. Artık olsun o kadar. :)

Parfüm merakı forumundan çok kişi tanıyorum. Orda 355 civarı mesajım var, yazmaktan çok okumuşluğum vardır :D. @murrjm hocanın Tom Ford tutukusunu iyi hatırlıyorum o forumdan :D. Güzel bir birliktelik, arkadaşlık grubu, topluluğu olarak görüyorum ordakileri ve bu forumumuzdakileri. Hatta kimi arkadaşlarla aile gibi olduk :) Maşallah..

Parfüm alacakken Parfüm yorumu siteleri ve forumlar hep okudum. İkisi de önemli ama forumda daah çok farklı gözle görmek olabiliyor daha çok kişi yazdığı için.. PArfüm denemeye giderken bile Parfüm siteleri ve parfüm yorumlarını okumak lazım bence çok yararlı. Eğer alım için test edilecekse doğru parfümler tercih edilerek zamandan kazanç ve keseden de kazanç olur. Şöyleki test edip alacağın illa bir alışverişse bari doğru parfümleri test edip yorumlara göre daha doğru bir alışveriş ihtimali artacaktır. elbet herkesin yorumu farklı ve zevki ama ben çok yararını gördüm yorumların :)..