Higher - Christian Dior - for men / erkekler için - 2001 - (Sucul)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
unnamed.jpg
images.jpeg

Higher Christian Dior for men manken üst kısım çıplak reklam afiş poster şişe yok orig...jpg
Higher Christian Dior for men manken üst kısım çıplak reklam afiş poster chanel63.jpg
Higher Christian Dior for men manken üst kısım çıplak reklam afiş poster IMG_9886.jpg

Higher - Christian Dior - for men / erkekler için - 2001

Üst nota: Limon, Fesleğen, Şeftali, Armut

Orta nota: Biberiye, Servi yağı, Baharatlar

Dip nota: Misk, Armut Ağacı.

Arkadaşlar Armut sentetikdir ve sucul tarzda koku veriyor. Veya direkt sentetik sucul nota kullanılmış veya ikisi de beraber. Yumuşak tarzda bir karakteri var. Limon biraz keskinlik katıyor ki çok da kullanılmamış. Fesleğen de arkalardan belli belirsiz. Sılajını sevmedim ama çok da kötü değil ki ben yoğun parfüm seviyorum ve bana göre değil. Sucul nota severler deneyebilir ama başka parfümlere bakmalarını öneririm.

Türkçe çevirili :
"
Christian Dior tarafından Higher (daha yüksek) erkekler için Odunsu Aromatik bir parfüm. Higher (Daha yüksek) 2001 yılında başlatıldı. Higher (Daha yüksek) Olivier Gillotin ve Olivier Pescheux tarafından yaratıldı. Üst notalarda şeftali, fesleğen, limon ve armut; orta notalar biberiye, baharat ve selvi; baz notaları misk ve armut ağacıdır.

Parfüm değerlendirmesi: 3.99 üzerinden 5 ile 576 oy.

Higher by Christian Dior is a Woody Aromatic fragrance for men. Higher was launched in 2001. Higher was created by Olivier Gillotin and Olivier Pescheux. Top notes are peach, basil, lemon and pear; middle notes are rosemary, spices and cypress; base notes are musk and pear wood.

Perfume rating: 3.99 out of 5 with 576 votes.""""""

İyi, güzel, hoş, parfümler, kokular, günler arkadaşlar :) .. Selametle :) ..​

Son düzenleme: