İndirimleri Duyuralım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
El yüz kremlerinde yüzde 50 indirim var Migros'da arkadaşlar. 350 ml kakao yağlı ''Vaseline'' marka krem 21.97 tl'lerden 10.95 tl civarlarına düşmüş, bir tane aldım ben :).. Yarın dahil son gün. 18 inde şimdilik bitiyor yani o gün indirim dahil..

Marseillias hem indirimli he mde bir tane alana 1 tane bedava idi şampuanlarda ama almadım kaçırdım. Vanilyalı şampuanı hoşuma gitti kokusu ve diğerleri de. Duş jeli iyi değilmiş ama bu hem banyo şampuanı idi de sanırım. Bakarım gittiğimde. Yahu böyle indirim olupta eski fiyata gelince kişinin alası gelmiyor :D.. '' Deve bir pula gitsin, deeve bin pula çevir gelsin demiş adam'' 'daki gibi para olmayınca 1 lira da olsa almayabilirsin para az diye ama para çok olduğunda 1000 tl de olsa alırsın. atasözünün anlamı bu :)..

Vaseline marka kakolu kremi saçıma sürmeyi düşünüyorum. Bakalım etrafdan övgü alabilecek miyim koku olarak..

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar Emaar Galerie Lafayette de çoğu parfüm markalarında %20 indirim mevcut. Muharrem bey ile görüştüğümde dior, penhaligons, mfk, killian vs. Çoğu üründe indirim olduğunu belirtti.
5c420ef709a6be9800c009fea4195884.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Hepsiburada.com 'da sepette yüzde20'ye varan indirim seçili satıcılarda varmış, bakabilirsiniz... Ve 12 dev kampanya diyor.. Amouage Jubilation XXV 640 Tl civarlarında..

Hepsiburada.com daki bir çok kozmetik ürün satıcısı %20 indirim yapıyor. Değerlendirilebilir.

Sizin dediğiniz indirimin devamı galiba :) Azzura hocam :)..

blerox

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

RİYAFES

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cumartesi günü Akasya AVM Homeofscents mağazasında denemeler yaparken satış görevlisi Pzt günü zam geleceğini iletmişti, an itibariyle birçok markaya zammı uygulamışlar hayırlı olsun