İndirimleri Duyuralım

rasta82

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
zamanında 4,5 tan TV alırdık o günler bir daha gelmeyecek herhalde :/...Sevil in yılbaşı kampanyasına güveniyorum bu saatten sonra çıkarsa birşey ordan çıkar bence...

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sephorada 400 tl alışverişe 100 tl indirim var arkadaşlar.. Netten alışveriş açılır inşallah..
sephorabanner.132982 sephora indirim 100 tl 2017 yılı.jpg

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Yılın Son Güzelliği İçin Haydi Sen De Boynerle!

Yeni Boyner Reklamı - Kozmetik Aşkına Haydi Sen De Boynerle!

Kozmetikte her 300 tl alışverişe 100 tl indirim Boyner'de. YKM'de de indirim olabilir..

En üstteki video yeni olan. Bu videoları verdim çünkü birer milat gibiler türkiye'de parfüm reklamı olarak. Daha önce yapılmış olabilir kolonya boyutunda ama ulusal kanallarda böyle reklam uzun süredir rastlamıyordum bu açıdan önemli :).. Moda falan dergilerinde reklamlar görüyoruz bu arada.. Parfüm giderek yaygınlaştığını gösteriyor ulusal kanalda bu reklamların çıkması. Devam diyoruz :).. Kötü yanı parfüm taelp çok olunca arz karşılayamazsa doğal parfümler fiyatlar artabilir :).. Ki belki dünyada da artış var görünüyor parfüme karşı ve fiyat ertışları bu yüzden de olabilir..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
indrim n11 dibibu n11 dibubuda 100 tl yüzde 15 indirim anında 2017.jpg

N11 de sanırım sadece Dibubu'da 31.12.2017 Ye kadar 100 tl alışveriş tamamına anında yüzde 15 indirim. Başka dükkanlarda da indirim olabilir veya yılbaşına yaklaşıldıkça artabilir indirimler.. N11 zaten şu sıralar fiyatlar iyi diğer netten alışverişelere göre ve bence değerlendirmek isteyen kaçırmasın. Daah ucuzsa alınan ürünler oluyor N11 deki dükkanlardan özelde alırsanzı ama alacak bir şeyler bulabilirsiniz. Bu arada resimdeki Brut hem madalyanlu he mde FABARGE üretim yani fiyat normal. yoksa 25-50 Tl aralığında da madalyonlu brut var ama farklı üretimler. Ben yassı brut den ise şu an kaçın derim içinde doğal meşeyosunu hiç yok bence. Berbat etmişler parfümü, yazık Unilever. Ama madalyonlu brut'ü fena değil Unilever'in eh işte..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Paolo Terenzi görmesin N11 Bayer Kozmetikde Orion 585 tl

:D.. Aynen ucuz gördüklerine bu imkansız, belli bir satış politikası var, verdiğimizin altına nasıl satabilir diyorlar Terenzi'ler de.. Bilemiyorum çok ilginç bir konu.. Sahte ürün de biliyoruz çok yaygın.. birebir yapan çok firma var hatat belki daha koyu yapan :D..