İndirimleri Duyuralım

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi

erdem

Üye
TürkParfüm Üyesi
Güya Morhipo 2 al 1 öde kampanyası yapmış.Fiyatlar 2 katına çıkmış, zaten 2 tane alınca eskinin tek fiyatına denk geliyor.Milleti gerizekalı yerine koyuyorlar.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Türkiye'de Rossman açıldı, hayırlı olsun inşallah.. Ürünleri kaliteli tavsiye ederim. @Mehmet kardeşim hocam da bu konuda katılacaktır.

IMG-20180419-WA0002.jpeg

En son incibeyazlığı 4.99 tl büyükçe iki dişmacununu aldım. İlerde bu konuda yazarım ve ikisş 7,45 tl gibi bir fiyata maloldu çünkü kimi üründe ikinci ürün yüzde 50 indirimli arkadaşlar. Kimi ürünü farklı indirimli olabiliyor. Kişisel bakım kozmetik ürünleri satılan bir yer. Kimi az miktarda parfümler bulunabiliyor. Yüzde 50 civarı indirim ile Lolita Lempicka Lolita Lempicka 370 'den 179 tl'ye düşmüş.. N11'de 155 tl'ye satanda var bilginize, tabi tercih meselesi de alınacak yer tercihi.

DSC_0276.JPG

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ab-ı Hayat Sebat gül yağı Bim e geldi arkadaşlar. Katkısız ve oldukça gül yağı barındıran katkısız doğal Gül Suyu. 330 Ml 3,25 tl. Rosense gül suyundan daha iyiydi geçen seneki veya aynı kalite. Dolava girince biraz acımsıyor. Bir bardak meyve suyuna falan 1-2 ml koyun süper tat oluşuyor gülsuyu seviyorsanız, gül tadı seviyorsanız. Rosense 15 tl civarı hemen diyelim. Ramazan bitince ürünler çekiliyor arkadaşlar..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Screenshot_20180919-204402.png

Beymen'de Hopililere tüm kozmetik ürünlerde yüzde 20 indirim.. Boyner ve Ykm'de de olabilir ki verelim onları da birazdan inşallah.. Orda genelde seçili ürünlerde oluyor arkadaşlar, hocalar :) ..

Histoires de Parfums 632 tl'ye geliyor ki geçen yıl falan Ladeesse'de 500 küsür Tl idi. Sanırım daha zam gelecek bu parfümlere. Sanırım daha zammı tam yansıtmamışlar. Parfüm alacaksanız bence tam zamanı arkadaşlar diye düşünüyorum.. Daha artarsa üzülmeyin sonra..

İyi alışverişler, selametle :) ..

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2080
Beymen'de Hopililere tüm kozmetik ürünlerde yüzde 20 indirim.. Boyner ve Ykm'de de olabilir ki verelim onları da birazdan inşallah.. Orda genelde seçili ürünlerde oluyor arkadaşlar, hocalar :) ..

Histoires de Parfums 632 tl'ye geliyor ki geçen yıl falan Ladeesse'de 500 küsür Tl idi. Sanırım daha zam gelecek bu parfümlere. Sanırım daha zammı tam yansıtmamışlar. Parfüm alacaksanız bence tam zamanı arkadaşlar diye düşünüyorum.. Daha artarsa üzülmeyin sonra..

İyi alışverişler, selametle :) ..
Tamam duyduk :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Tamam duyduk :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki demeseydin daha iyiydi mi diye düşünüyorsun haha :D .. Evet parfüm alımı bitmiyor, gereçkten bu parfüm merakına giripte tamamen bırakmam benim mümkün değil ha belli kokularla devam ederim, çok tanınmış, isimi söylenen parfümleri denerim, hepsi bu kadar olur daha çok bırakamam sanırım bu parfüm hobisi, merakı işini :D .. ÖZay hocam 50 bin parfüm var ve ben her parfümü deneme taraftarı değilim artık.. Ha çok meşhur bir marka başarılı seyrine devam ederken yeni parfüm çıkarır onda riske girebilirim belki, bilmiyorum..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
indirim amouage jubilation beymen com turkparfum net Screenshot_3.jpg
indirim amouage jubilation hepsiburada com turkparfum net Screenshot_3.jpg

Beymen.Com'da Amouage Jubilation XXV parfüm fiyatı 2529 tl.. Hepsiburada.com da ise ''Hepsiburada'' satıcısında ayrıca özel indirimle 1.187 tl küsür. Önceki fiyatı 1.299 tl .. Bu konuda düşünceleri olanları alalım lütfen :) .

Hepsiburada.com 'daki ''Hepsiburada'' satıcısı sanırım oranın sahibinin hesabı ve orjinal değildir diye düşünmüyorum, orjinal olmalı.

Parfümde Dubai olayı ise bana kına getirtti arkadaşlar ve birebir yapamıyorlar. Hele gül gibi, Oud(Udi Öd) gibi kokuları yapamıyorlar.. Forumu okuyanlar bu parfümlerle karşılaştığımızı bilirler .. Beymen'de satılan MFK Lumiere Noir gül parfümü daha buramlı, daha güzel, daha gül kokuyor diyenler de var .. Bilemeyeceğim artık .. Çok pis işler dönüyor .. N11 gibi yerlerden alıyorsanız parfümü kesin biliyorsanız alın derim.. Bunun konusu forumda vardı oraya da yazabilirim bunları .. Eğer parfümü biliyorsanız N11'den aldığınız sahte çıkarsa N11 hakem heyeti var ama oranında doğru karar verip vermeyeceği şüphesi var . 1000 tl lik parfümlerden bahsediyoruz ve Türkiye ekonomisinde çoğu kişi için hatırı sayılır rakamlar ..

Bir de elde kalmış, eski fiyattan ürünler olabiliyor, eski fiyatta nsatıldığından ucuz olabiliyor arkadaşlar.. Bir de sürüm olayı falan bir sürü kalem var .. Takdir sizlerin .. Beymen'de yeri geliyor yüzde 50 indirim uygulayabiliyor demek parfümü daha ucuza alıyor dedirtebiliyor ama bu belli satış sonrası kendileri için reklam kampanyaları da olabilir.. :) ..

CNYT

TürkParfüm Üyesi
Ekli dosyayı görüntüle 2191Ekli dosyayı görüntüle 2192
Beymen.Com'da Amouage Jubilation XXV parfüm fiyatı 2529 tl.. Hepsiburada.com da ise ''Hepsiburada'' satıcısında ayrıca özel indirimle 1.187 tl küsür. Önceki fiyatı 1.299 tl .. Bu konuda düşünceleri olanları alalım lütfen :) .

Hepsiburada.com 'daki ''Hepsiburada'' satıcısı sanırım oranın sahibinin hesabı ve orjinal değildir diye düşünmüyorum, orjinal olmalı.

Parfümde Dubai olayı ise bana kına getirtti arkadaşlar ve birebir yapamıyorlar. Hele gül gibi, Oud(Udi Öd) gibi kokuları yapamıyorlar.. Forumu okuyanlar bu parfümlerle karşılaştığımızı bilirler .. Beymen'de satılan MFK Lumiere Noir gül parfümü daha buramlı, daha güzel, daha gül kokuyor diyenler de var .. Bilemeyeceğim artık .. Çok pis işler dönüyor .. N11 gibi yerlerden alıyorsanız parfümü kesin biliyorsanız alın derim.. Bunun konusu forumda vardı oraya da yazabilirim bunları .. Eğer parfümü biliyorsanız N11'den aldığınız sahte çıkarsa N11 hakem heyeti var ama oranında doğru karar verip vermeyeceği şüphesi var . 1000 tl lik parfümlerden bahsediyoruz ve Türkiye ekonomisinde çoğu kişi için hatırı sayılır rakamlar ..

Bir de elde kalmış, eski fiyattan ürünler olabiliyor, eski fiyatta nsatıldığından ucuz olabiliyor arkadaşlar.. Bir de sürüm olayı falan bir sürü kalem var .. Takdir sizlerin .. Beymen'de yeri geliyor yüzde 50 indirim uygulayabiliyor demek parfümü daha ucuza alıyor dedirtebiliyor ama bu belli satış sonrası kendileri için reklam kampanyaları da olabilir.. :) ..

Hepsiburada sitesi hakkında çokça şikayet olabiliyor. Ben pek tercih etmiyorum. Amouage Umman sürümü olmak durumunda. İngiltere olanları malesef daha zayıf buluyorum.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar Sephora'da parfüm dışında kimi ürünlerde yarıyarıya varan hatta daha çok indirimden bahsetmiştim buraya da yazayım dedim. 89 Tl küsürlük makas 20 tl arkadaşlar ve kaliteli görünüyor almıştım. Resim atarım. Kalın biraz ve ucu o kadar sivri değil. Çok sivri makasları aslında sevmiyorum göze faaln batma riskinden dolayı hatta oldukça kalın olmalı uç kısım bence. Ayrıca kiprik makası var ucu sivri ve ek kaş aparatı da var bir alet, bu ürün ayrı yani iki ürün tek pakette. Dedim ki bayana kipriği uzayan kişiler mi var dedim, evet dedi. Sanırım genetik bir olay. Evet ürün resiminde de kaş kesiliyor resimi vardı diye hatırlıyorum, ilginç. Kipriği uzamayanlar kesmesin sonra uzamaz falan :D :) aman Allah korusun dilerim :) ..

Ayrıca 29 küsür tl'lerde 10 tl ye tırnak makası var. Ayrıca tırnak ile ligli aletler falan var. Bir de tırnak kenarı nasırlaşmış ve uzamış veya çıkmış eti kesen özel bir makas da satılıyor.

1 tl'ye de vücut şampuanı satılıyor deneme ürün küçük tabi ve ama tamemen doğal şampuan yok dedi bayan. İki adet mor denemelik numune şampuan var ve üstü beyaz renk olan dinlednirici dedi görevli. Ondan ve bir de Mangolu aldım daha denemedim. Be ngerçi biliyorsunuz Otacı Zeytinyağlı Limonlu şampuan kullanıyorum ve memnunum kepek dahil çok iyi. Bende stres kaynaklı falan inanılmaz kepek oluyordu şu an oldukça minumumda ve ebnce daha iyi şampuan bulamma ve devam :) .. Konusunda ayrıca yazarım ki açmıştık konuyu arkadaşlar...

Yarın son gün arkadaşlar indirimde. Sanırım yarın indirim var ve gün sonu kapanınca şu an bitiyor.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
11-24 Haziran 2020 Migros kozmetikde indirim var arkadaşlar. Bugün indirim de dilediydim ????? :D . 100 ml Old Spice Original Edp 79.90 tl indirimsiz ki gene iyi fiyat ama indirimde genelde 47.90 tl :D .

Old Spice Original Deodarant da 21 küsür tl den 13 küsür tl 'ye düşüyor arkadaşlar. İkisini bir alırsanız 60 tl'yi geçiyor ve inşallah kargo oluyor veya yakınınızdaki Migros'a geliyor. Kargo tam bilmiyorum şu an ama yakındaki Migros vardı diye hatırlıyorum. Saat 24:00'a az kaldı bakalım.

Reklamda İnstagram hesabından indirimi takip edin de yazıyordu. Diğer dileklerim de inşallah ?? ? ? hayırlısıyla kabul olmuştur haha :D