Insolence Eau de Parfum Guerlain for women - 2008 (+8, Süsen ve Tonka kaynaşması)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
5000205414_X_10.jpg

Insolence Eau de Parfum Guerlain for women

Çok güzel parfüm ve açıklanan içerik doğru değil pek gibi mi desem ama daha doğrusu kullanım oranları çok önemli. Rengi de kokusu da Tom Ford Velvet Orchid i anımsatıyor. Daha da az orkide tarzı koku var. Üzüm tarzı bir Meyvelilik var ve çiçeksilik. Tatılık var parfümde ama baymayan genelde. Sevdim, hoşuma gitti. Kimi -10 ile +10 arasında +10 verecekken ben +7,+8 vereyim benim zevkime göre. Gerçi kimi zaman daha çok sevebilitim mevsimsel, ten seçimi falan.

Kısmen çiçeksi, tatlı, ferahlık kısmen işte böyle bir parfüm. Denedikçe ekleme yapabilirim. İris ve Tonka kaynaşmış yani Süsen çiçeğini kendi başına, yalınımsı bekleyenler uzak durabilir ama denesinler gene derim.

Fragrantica.com daki şişesi farklı. O şişeyi de vereyim ve açıklama netten :""""

Insolence Eau de Parfum arrives as more intensive, intoxicating and magical than its antecedent Insolence Eau de Toillete. It features a new colour of the bottle which stands for intoxicating scents hiding inside it. The dark and seductive bottle is available as 30, 50 and 100 ml EDP.
The composition is similar: accentuated iris and endlessly seductive violets which are set in the very heart of the perfume. The perfume was created for an eccentric and chic woman, who thrives for perfection. Insolence Eau de Parfum was launched in 2008. Insolence Eau de Parfumwas created by Sylvaine Delacourte and Maurice Roucel.

Perfume rating: 4.08 out of 5 with 2000 votes.

İnsansızlık Eau de Parfum , önceki İnsansızlık Eau de Toillete'den daha yoğun, sarhoş edici ve büyülü bir şekilde ulaşır. İçinde saklanan sarhoş edici kokuları temsil eden yeni bir şişe rengine sahiptir. Koyu ve baştan çıkarıcı şişe 30, 50 ve 100 ml EDP olarak mevcuttur.
Kompozisyon aynıdır: vurgulu iris ve parfümün tam ortasına yerleştirilmiş sonsuz baştan çıkarıcı menekşeler.Parfüm, mükemmelliği yakalayan eksantrik ve şık bir kadın için yaratılmıştır. İflas Eau de Parfum 2008 yılında başlatıldı. İflas Eau de Parfum Sylvaine Delacourte veMaurice Roucel tarafından oluşturuldu .

Parfüm değerlendirmesi: 4,08 üzerinden 5 ile 2000 oy.

375x500.4566.jpg

""""

İyi, güzel, hoş, hayırlı parfümler, kokular, günler arkadaşlar :) .

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Denemek isteyen Boyner, Ykm'de deneyebilir ama ben Boyner'de gördüm. Resim çekmek aslında yasak orda ve çekemedim maalesef..