Intense Oud - Gucci - for women and men - 2016

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Intense Oud Gucci for women and men GUCCI-INTENSE-OUD-Feature.jpg

Intense Oud Gucci for women and men / kadınlar ve erkekler için - 2016

Odunsuluk hoşuma gitmedi ud parfümü olarak. Eğer ud parfümü olmasa güzel. Buhurdan kaynaklı yani Olibanium gummy reçinesi var parfümde. Balsamik ve az udsu hava var. Buhur ferahlık verir, çamsı, limonsu kokudur Olibanium, buhur.. Gucci oud modeli bence daha güzel, ud dolu, reçinemsi, ballı bir ud çok güzel ''Gucci Oud'' modeli.

Netten alıntı içerik ve parfümör : ''

Gucci tarafından intene oud (yoğun bir şekilde Oud) ,kadınlar ve erkekler için oryantal bir parfüm. Bu yeni bir koku. Intense Oud (Yoğun Oud) 2016 yılında başlatıldı. Bu kokunun ardındaki burun Aurelien Guichard . Koku, tütsü, odunsu notalar, deri, kehribar, agarwood (oud) ve olibanum içerir.

Parfüm oylaması: 315 oy ile 5 üzerinden 4.39 .''

İyi kokular arkadaşlar, selametle :) ..

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Şişeli olarak 2017 ‘den beri üzerin koku tanımadığım ağır top kokumdur...

Kalıcılık ve farkedilirlil süper...kaliteli bir koku...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Şişeli olarak 2017 ‘den beri üzerin koku tanımadığım ağır top kokumdur...

Kalıcılık ve farkedilirlil süper...kaliteli bir koku...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zevk meselesi :) .. Evet parfüm bence de kötü değil demiştim ama ud parfümü değil ismindeki gibi .. Gerçi bunları yazmıştım yukarıda, maksat muhabbet olsun :) tekrar konuşarak, ayrıntılara girerek ..

Sen Tom Ford Grey Vetiver, Dolce&Gabbana The One EDP denemelisin bence eğer düşündüğüm gibi odunsu koku seviyorsan bunları da seveceksin gibi.. Kuru, kurumsu odun kokusundan bahsediyorum .. Bir başlık açılsa iyi olur aslında kuru odunsu parfümler diye :) .. Tom Ford Oud Wood'da odunsu ama o paralara değmez bence, yeni çıkan Tom Ford Oud Wood Intense'de ise bu kez harbiden ud kullanıldığını duymuştum diye hatırlıyorum gibi ve yoğunmuş ..

Yarın bir inşallah Nasomatto Black Afgano sıkayım.. Odunun, Udun harika işlenişi, süslenişi..