Internet üzerinden güvenilir buldugunuz mağazlar hangiler

sahinksylmz

TürkParfüm Üyesi
Evet arkadaşlar,güven ve bilgi tazeleyelim.Son zamanlar Boynerden başka siteden alırken aklımda hep bir acaba oluyor!Sizde durum ne?Nerelerden alış veriş yapıyorsunuz?Bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Evet arkadaşlar,güven ve bilgi tazeleyelim.Son zamanlar Boynerden başka siteden alırken aklımda hep bir acaba oluyor!Sizde durum ne?Nerelerden alış veriş yapıyorsunuz?Bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler konu için.

Bir olay olmuştu. Ozay arkadaş N11'de bir siteden alışveriş yapmıştı. Parfüm bana geldi ve Sephora'daki Gucci Gucci Oud ile alakası yoktu parfümün. Foruma konusunu açtım ve bu mağazanın parfümü geri iade alıp kontorl etmediği üzerine yazı yazdım. Bana ulaştılar ve Ünlü Büyük disbirütörün bana yargı yoluyla dava açacağından bahsetti. Aslında konuda bir direkt suçlama yoktu ama konuyu kaldırdım. Gucci Gucci oud da gerçek ud kullanılmış bence ve çok lezzetli böyle olunca taklidi imkansız oluyor ama kimi parfümleri anlamayabiliyoruz.

Gül parfümleri de öyle. Maison Franchis Kurkdjian Lumiere Noir de gül parfümü olarak böylee, taklidi çok zor. Orjinali püfür püfür gül esiyor deneyen arkadaşlar yazıyor.. :) .

Mesela Avrupadaki parfümler ile kimi mağazalarda satılan parfümelrde büyük farklılıklar söz konusu olabiliyor. Bu konuda forumumuzda konu var. Bir konu daha vardı..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi