Just Rock! for Him - Zadig & Voltaire - for men - 2017

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Just Rock! for Him Zadig & Voltaire for men commercial reklam afiş poster.jpg

Just Rock! for Him Zadig & Voltaire for men Zadig_Voltaire_JR_Hero_Banner_1800x605.jpg
Just Rock! for Him - Zadig & Voltaire - for men / erkek için - 2017

ZADIG & VOLTAIRE // JUST ROCK!

Just Rock! for Him anlamı sadece Rock(Kaya) erkek için anlamı var. For Her yani bayan için versiyonu da var. Rock aynı zamanda hard anlamlarına da geliyor ve sanırım Rock müziğini kastetmiş olabilirler.. Sadece rak kimine göre de başka bir şey olabiliyor ve sadece tek bir uğraş bence sıkıcı olur :)..

Just Rock for Him. Bence parfüm rahatlıkla Uniseks(Hercins) olabilir. Birde for Her'li versiyonu var.. Kokladığımda işte bu dediğim sevebileceğim parfümlerden ama yazıyı okumaya devam edin :). Saf vanilyadan çok kakao kokusu algıladım ben ve ilk başlarda hele salep kokusu.. Salep kokusu canım mı çekiyor ne :D ama sanırım ondan var veya kestane kokusu da ona benziyor olabilir. Zaten bu markanın parfümlerinde imza kokusu imiş kestane kokusu. Genelde koyuyor diyorlar. Altta bilgi var alıntı.. Sonra parfüm tende ve özellikle kıyafette ıslak tatlı bir hal alıyor daha çok.. Odunsuluk bence çok güzel kullanılmış, tatlılığı çok geçmiyor.. Bildiğimiz Sıradan Odunsuluk parfümörlere ders konusu olacak şekilde bence bu parfümde :)..

Benim tende çok bağırmadı ama kıyafette çok daha iyi. Sılaj takıntınız varsa kıyafette idare edebilir bu parfüm ama gene de bir deneyin derim ki en fazla en iyi şekilde 6 saat civarı olacaktır kıyafette verimli performans bence ve bu performansı sevmeyenler olabilecektir.. Parfümde sılaj ve ömür çok önemli aslında, çoğu parfümevi, parfüm şirketi bu yüzden başarılı olamıyor.. Bu parfüm de daha yoğun olsa güzel olurmuş.. 12 saatte kıyafete çok yakın parfüm bence..

Parfümde dumanlı yangın gibi bir tütsü ile karşılaşmadım. Sitesinde tütsü açıklanmış ama resmi içerikte Fragrantica.com 'da yok. sitesi önemli tabi aslında.

Kıyafette ilerileri vanilya pek kokmuyor ve kakao, tatlı baharatlı kokuyor daha çok.. İlerilerde vanilyadan çok tatlı canlı ferah bir tatlılık var. Aklıma kakule geliyor mesela.. ''Absolute Aphrodisiac Initio Parfums Prives for women and men'' tarzı koku da var, ve onun gibi çileğimsi, az çileğimsi ama onun kadar güzel değil bence, onun daha seyreği, az sıcak baharatlı versiyonu gibi..

Şişesi çok şık. Daha önceki parfüme benzer şişesi var. Kaya çatlamış, yarılmış şekilli bir yan tarafı.. Şişe çok şık canlı gördüm, beni al diyor şişe. Yüzeyi siyah matımsı ve sarı renkli marka isimi ve altta kenarda Just Rock! Yazıyor sadece..

sam_lammar_zadig_voltaire Just Rock! for Him Zadig & Voltaire for men afiş reklam.jpg

http://www.zadig-et-voltaire.com/eu/en/fragrance-men-just-rock-pour-lui-100-ml-black.html sitesinden alınıt ve çeviriler : ''

Just Rock! Pour Lui. The new Eau de Toilette for men by Zadig&Voltaire. Black patchouli enveloped in incense. A heart of black vanilla and tonka bean tinged with spicy notes fuses harmoniously. The intense, woody fragrance of a mysterious, singularly charming man with an assured nonchalance.

Permanent collection

Sadece Rock! Lui dökün. Zadig & Voltaire tarafından erkekler için yeni bir Eau de Toilette. Siyah paçuli tütsü içinde sardı. Siyah vanilya ve tonka fasulyesinin baharatlı notlarla süslü bir kalbi uyumlu bir şekilde kaynaşıyor. Gizemli, tekil olarak büyüleyici bir adamın yoğun, odunsu kokusu, güvensiz bir şefkatle.

Kalıcı koleksiyon ''

Resmi açıklamalara devam : ''

Zadig&Voltaire'den yepyeni bir tasarım; güçlü ve saf! Feminen mat beyaz, maskülen mat siyah.Parfümün ikonik şekli bir kayanın ikiye bölünmesinden esinlenilmiş. Birbiriyle mükemmel şekilde tamamlanan ayrı iki parça.

Zadig&Voltaire'in imza niteliğinde ki kestane ve vanilya aromaları Just Rock'ın içeriğini de oluşturuyor. Siyah paçuli, siyah vanilya ile Dumanlı bir aromanın bensersiz bir birleşimi. ''

Fragrantica.com alıntı : ''

Just Rock! For Him (Sadece Rock! O'nun için) , Zadig & Voltaire
tarafından Oryantal Odunsu kokusu olan ve erkekler için bir parfüm. Bu yeni bir koku. Just Rock! For Him (Sadece Rock! O'nun için) 2017'de başlatılmıştır. Just Rock! for Him , Nathalie Lorson ve Aurelien Guichard tarafından yaratılmıştır. Parfümde kehribar, paçuli, vanilya, baharatlar ve odunsu notlar bulunur.

Parfüm değerlendirmesi: 4.27 üzerinden 5 ile 34 oy.
''

Umarım zevkle okumuşsunuzdur, hatalarımız affola arkadaşlar dileriz :), İyi kokular, günler, Selametle :)..