K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men baykal baykalbul çekim Sephora.jpg

K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men 81e34f5e-b38e-46c0-8e0c-526fb7856d73_size1400x1400.jpg
K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men içerik resimleri ile manzara o.83160.jpg
K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men takım indir.jpg
K by Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana for men

İçerik çok bir şey yok ama seven için dolu dolu bir parfüm. Bana biraz Zara For him in ilk şişesini hatırlattı ama maalesef onu kaldırdılar ama o daha yallın Limon ve Karabiber idi. Bu K By Dolce Gabbana ise Pimento biberi de söz konusu ve Karabiber çok sırıtmıyor ama var oldukça. Sırıtmıyor derken çok yalın değil demek istedim, sanki odunsu koku yumuşatmış karabiberi. Limon ve Turunçgiller de ilginçtir çok ön plana çıkmasa da oldukça varlar. Paçulinin dokunuşlarını hisseder gibiyim. !00 ml 750 tl eder mi ben de soru işareti Sephora fiyatı ama seveni çok olacaktır bence bu parfümün. Benim terim karabiberli kokmadığı için ben kısmen soğuk bakıyorum böyle karabiberli parfümlere ama kardeşimin çok seveceğini düşünüyorum bu parfümün ve kimilerinin.

Parfüm sıvısı mavi ve gene parfümleri boya kutusuna, sentetik boylara boğmuşlar ama sıvısı o kadar mavi değildi denediğimde. Parfüm sucul değil, rengi yanıltmasın. Aromatik kısım da çok baskın değil ama hissettim diye hatırlıyorum Ballıbabagillerden olmayan Adaçayı ve Lavanta kaynaklı.

Ardıç meyvelerine dyasıya hissedeemdim, belki pimento ve karabiber yüzünden olabilir. Karabiber açıklanmamış ki belki Pimento tektir ama bence kullanılmış gibi.

Gücü tenimde iyi idi aslında ama tekrar denemelerim olursa yazarım inşallah arkadaşlar. En üsttek iresimlerden birini Sephora'da ben çektim ama bulanık çıkmışi bir daha çekersem yayınlarım inşallah.

Alıntı : ''''''''

K by Dolce&Gabbana
Yeni bir maskulen dönem.

Anında İtalyan kırsalını ve Akdeniz'in öğle vakti güneşini birleştiren K by Dolce &Gabbana, sıcağı kucaklayan, ormanlık Toskana tepelerinin taze toprak kokusunu uyandırıyor. Koku, kan portakal ve Sicilya limonunun narenciye tazeliğinin yoğun bir birleşiminden oluşup, adaçayı, berrak sardunya ve enerji veren lavandin ile, ardıç meyvesi ve ateşli pimento biberinin kıvılcımı ile duyguları canlandırıyor. Ardından, dünyevi vetiver ile birleşip, paçulinin tatlı baharatlılığını vermeden önce, K by Dolce &Gabbana kullanan modern bir kralın doğuştan gelen karizmasını yoğunlaştırmak için şehvetli bir sedir ağacı notası geliyor.

''''''''

Fragrantica.com alıntı ve parfümör içerik İngilizce ve Türkçe: ''''''''

"K by Dolce&Gabbana is a fragrance that captures the essence of a man in his element. He is the king of his everyday life. He follows his own path, cherishing his family and loved ones above all else. Effortlessly charming, and not afraid to show his vitality, he remains true to his roots, respecting tradition while embracing modernity."

The opening notes of the composition include sparkling blood orange, pressed Sicilian lemon and juniper berries. The heart reveals the pimento essence combined with clary sage, geranium and lavandin, while the base is woody and masculine combining the cedarwood, vetiver and patchouli accords.

The fragrance is available as a 50ml Eau de Toilette and 100ml eau de Toilette followed with matching body care products.

K by Dolce & Gabbana was launched in 2019. K by Dolce & Gabbana was created by Daphne Bugey and Nathalie Lorson.


" Dolce & Gabbana'dan K , bir insanın özünü yakalayan bir kokudır. Günlük hayatının kralıdır. Kendi yolunu takip eder, ailesini ve sevdiklerini her şeyin üstünde tutar. Zahmetsizce büyüleyici ve korkmayan canlılığını gösterir, modernliği kucaklarken geleneğe saygı duyarak köklerine sadık kalır. "

Kompozisyonun açılış notları arasında köpüklü kan portakalı, preslenmiş Sicilya limonu ve ardıç meyveleri bulunur. Kalp, adaçayı, sardunya ve lavandin ile birlikte pimento özünü ortaya çıkarırken, taban sedir ağacı, vetiver ve paçuli anlaşmalarını birleştiren odunsu ve erkeksi.

Parfüm, 50ml Eau de Toilette ve 100ml eau de Toilette olarak, ardından eşleşen vücut bakım ürünleri olarak mevcuttur.

Dolce & Gabbana tarafından K 2019 yılında piyasaya sürüldü. Dolce & Gabbana tarafından K Daphne Bugey ve Nathalie Lorson tarafından yaratıldı .

''''''''

Arladaşlar, iyi, hoş, güzel, hayılrı kokular, parfümler, selametle :) .
 
Üst