Komik Videolar, Gifler

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Video kimi için +18 olabilir ama çok ayıp şey yok bence.. :).. Ferhan Şensoy şu açıdan sevdiğim bir kişiliktir, Türk ve Türkiye vatan sevdalısı biri olarak... Maddiyat karşılığında kendini satan bir kişilik değildir. Öyle olsa her dönemin siyasi partisinin çakallığını çok yapardı mesela.. Yani dönemin siyasi partileri sevilmez diye bir şey demiyorum ama kötü yanları da eleştirilmeli hele sanatçılar tarafından.. Video da Türkiye Vatan sevdasını anlayacaksınız bence, pek çok yerde... Bu arada Askerinde kültürlüsü olur her kesim gibi orayıda, belirteyim, bunu dedim çünkü video başında kendi önyargısını belirtiyor :)..

Ferhan Şensoy... Adamın anlatımı komik.. Anlatıkları da komik ama işte kiminde Allah vergisi daha fazladan komiklikler oluyor. Kemal Sunal'ı ilk defa gören Japonlar gibi. Kemal Sunal rahmetli tiyatro sahneye çıkmış, Japonlar da bizimkiler gibi adamın tipine daha konuşmadan gülmüşler :D.. Kemal Sunal kabadayı rollerini de çok güzel oynayan Türk Filminin yakışıklı jönlerinden, başrol oyuncularındandır benim için, bence..

Ferhan Şensoy aşağıdaki videoda çok hızlı konuşuyor kısmen ve kimi çok uzun laflar ama tamamını dinlemenizi tavsiye ederim :D.. Türk, Türkiye Milliyetçisi bir kişiliktir kendisi, Videoyu tamamını izlerseniz ne dediğimi anlayacaksınız :), Maşallah..

Müjde Ar ile Çırılçıplak sahne denemesi macerası da vardır kendisinin. Batı Tiyatro zaten bu tip eğitim üzerine hele de yurtdışında ama detayları bilmiyorum.. Öpüşme sahneleri, birbirini özel yerini elleme bölümleri oluyormuş ama şu an nasıl bilmiyorum.. Katılırsınız, katılmazsınız bu ayrı konu. Ben sadece tespit yaptım.. Benim şahsi görüşüm edep yeri kapalı olsunda :D.. Bir de ben öpüşme gibi şeylerin Türkan Şoray kuralları gibi olmasını onaylıyorum.. Bazı şeyler özeldir ve maddiyata dökülmemeli, Tabi buna sanat diyen de var.. Bence öpüşme olmaycaksa filmde ve olay geçiyorsa film hileleri ile veya teknikleri ile öpüşüyor kısımı öpüşme olmadan yapılıyor gibi yapılmış olabilir, gösterilebilinir.. Biliyorsunuz Hollywood filmi ''Pretty Woman'' (Özel Bir Kadın) filmindeki oruspu sadece sevdiği kişilerce dudaktan öptüğünü söylemişti :).. Çok güzel film bence o film.. Julia Roberts, Richard Gere başrollerdeydi.. Müziğide çok meşhurdur.. Neyse bunlar benim kişisel görüşlerim :)..

Bu arada bence Ferhan Şensoy Ortaoyunu Gelenekselleşmiş Devir olan Külahını ''Cem Yılmaz'' 'a bence devretmeliydi. Rasim Öztekin'de sevilen bir kişilik ama bence Cem Yılmaz hakediyordu.. Belki Rasim Öztekin devreder. Cem Yılmaz'ın yaptığı da bence bir Tiyatrodur ve deniyorki Ferhat Şensoy bu külahı devir için Tiyatro salonu açmasını, bu şartın varlığını belirtmiş Cem Yılmaz'a ve o kabul etmemiş. İddia ne kadar doğru bilmiyorum.. Külah için çok kural olmamalı. Olmazsa Cem Yılmaz kendi külah yaptırsın :D.. Neyse sonra konuşulabilinir. Siz videoyu izleyin :)..

ferhan şensoy tiyatroya nasıl başladığını anlatıyor

cengaver recneg
225 B görüntüleme

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ÇiftlikBank Uruguay Devlet Televizyonunda Konuşuldu. Mehmet Aydın Oradaymış

Şu dişleri pek olmayan ve gülen İspanyolca, latince falan konuşan iki kişinin röportajlı espirisi. Herif, adam öyle gülüyor ki sizde gülüyorsunuz ve olay da komik zaten :D .. Allah böyle sahtekarlara kandırmasın inşallah :D .. Mavi yumurtaya inanmaları da ayrı komik Çiftlikbank olayında. Mehmet Aydın'ın yerinde olmak istemezdim, haram para böylesi kötü, hırsızlık bu..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Komik video altta ikinci video arkadaşlar. Vermişken bilgilendirici videoda vereyim dedim. İçinde sahtekarların mermer tozu koyduğu ve yangını söndürmeyen tam tersi alevlendiren tüpler var.. İkincisinde Yüzde 90 BC tozu konmuş gerçek yangın söndürücü. Hemen söndürüyor yağlı yangını

Söndüren ile söndürmeyen tüp arasındaki fark

nahit köroğlu

23 Ağu 2016 tarihinde yayınlandı

ABONE OL 17
İlk 2 Yangın Söndürme Cihazı Okulun Demirbaşı olup, Okul yetkililerince denenmiştir ... Sonraki Yangın Söndürme Cihazı Öz Midas Yangın Söndürme Ltd. Şti. nin Ürünü Olup, Yangın Tatbikatında Bulunan herkes tarafından denenmiştir.

nahit köroğlu
3 ay önce
İlk tüpün içinde vicdansızların doldurduğu MERMER TOZU ... ikincinin içinde Bizim %90 lık BC toz ...

Öncelikle geçmiş olsun diyoruz.. Gülen mi ağlan mı :D biz gülme kısmına geçelim :D , başımıza gelmesin de inşallah :D .. Seyrettikçe gülüyorum :D ..
Tatbikatta Kendini Yakan İtfaiye Eri

Altta açıklama ve Youtube.com'dan yorumlar var arkadaşlar. Yorumlarda komik okuyabilirsiniz..

26.12.2001 Ordu'da, itfaiyenin yangına sebep olan ev kazalarına karşı uyarılarda bulunmak üzere düzenlediği tatbikat, az kalsın gerçeğe dönüşüyordu. İtfaiye erinin dikkatsizce yaktığı çakmak, ortalığı bir anda alevler içinde bırakırken, alevler içinde kalan itfaiye eri ile İtfaiye Müdür Yardımcısı, çevreden yetişenlerin yardımıyla yanmaktan son anda kurtuldu. Ordu Belediye İtfaiyesi'nin bir süredir kamu kuruluşlarında çalışan personele yönelik kazalara sebep olan ev kazalarına karşı uyarılarda bulunmak amacıyla düzenlediği tatbikatlı toplantı, son olarak Telekom İl Müdürlüğü'nde gerçekleşti. Tatbikat sırasında kamu personeline bilgiler veren Ordu İtfaiye Müdür Yardımcısı Süleyman Gezer, yanan ateşe karşı nasıl tedbir alınması gerektiğini alevlere rüzgarın estiği yönden yaklaşmak gerektiğini anlattı. Bu uyarıya rağmen itfaiye eri rüzgarın karşı yönünden gaz döktükleri ateşi yakmak istedi. İtfaiye eri Münir Üçgül, çakmağı çaktığı sırada ortalığı alevler sardı. Bir anda alevler içinde kalan itfaiye erinin elindeki gaz şişesi de alev aldı. Şişeden dökülen gazlı alevler, İtfaiye Müdür Yardımcısı Süleyman Gezer'in üzerine de dökülünce ortalık bir anda karıştı. Çevreden yetişenlerin yardımıyla Süleyman Gezer ve Münir Üçgül, yanmaktan son anda kurtuldu. İtfaiye ekibi daha sonra, hiç bir şey olmamış gibi yanan tüpün nasıl söndürüleceği üzerinde bilgiler vererek tatbikata devam etti. =============================== İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================

Kategori
Haberler ve Politika
Lisans
Standart YouTube Lisansı
DAHA AZ GÖSTER

92 Yorum
SIRALAMA ÖLÇÜTÜ:

photo.jpg

Herkese açık bir yorum ekle…

ümit Bayraktar
1 yıl önce
İTFAİYECİYE BAK ADAMI YAKIYO MK

116

YANITLA

şahin poyraz
4 ay önce
ümit Bayraktar veya tam mal

YANITLA

Yanıtları gizle

Ersin Satilmis
1 yıl önce
ruh vuruşu p yapmış adam :)

82

YANITLA

Abdulkadir Taşel
3 ay önce
lan ya hjhshshjs :D

YANITLA

İbrahim_09
2 ay önce
ulan

YANITLA

Yanıtları gizle

Deus Ex Machina
1 yıl önce
Müdürüne suikast planı yapmış son ateş bükücü. Hem de tam bir profesyonel. Hedefine nişan alıyor ve büktüğü ateşi Müdürüne boca ediyor. Müdür hala hayatta.

72

YANITLA

Furkan Oztas
1 yıl önce
şef elindekini at diyo oda tamam deyip şefin üstüne atıyoo hahahahaha

59

YANITLA

BİRGİ KARTAL
1 yıl önce
her seferinde gülme krizine giriyorum:)))) yanıyorsun fuat abi :)

48

YANITLA

zümre zümre
1 yıl önce
sakar şakir

2

YANITLA

İsa Pektaş
5 ay önce
BİRGİ KARTAL aynen yurdum insanı işte

YANITLA

Yanıtları gizle

murat ozdemır
1 yıl önce
ben yandım siz de yanın ulennn

33

YANITLA

Carl Martin
1 yıl önce
adam öldürmeye teşebbüs ak

28

YANITLA

Osman Pamukoğlu Paşa
1 yıl önce
Torpille işe girenlerin hali işte. ..

27

YANITLA

Yolluğ Tiğin 卍
1 yıl önce
ADAM BRAND GIBI YAKTI ORTALIĞI AMJSVAJSHXHAJ

19

YANITLA

hakan kaplan
1 yıl önce
ulen elindekini at dedik bizi yak demedik mal :D

15

YANITLA

YİĞİT KAAN
1 yıl önce
Bu itfayici kardes Carizardin akrabasidir arkadaslar bizim eski mahallede otururdu.Poketopuyla cok kisi yakalamak istediydi herkesi alev topuyla yakti.

10

YANITLA

ali kilcal colak
1 yıl önce
Vecihi geldi aklıma.Aldım elime bi varil su, ateşe dökünce bavvv meger varildeki benzinmiş...

8

YANITLA

ilginç kategoriler
2 ay önce
ali kilcal colak vecihi değil o kardeş ziya ziya ,sen O sahneyi yanlış filmde hatırlamışsın

YANITLA

ilginç kategoriler
2 ay önce
ali kilcal colak he bu arada anlattığın sahnedeki filmin adı da neşeli günler olacaktı

YANITLA

Yanıtları gizle

Mustafa hayır eşek misin sen ayı güçlü Başert
1 yıl önce
bu olay işkazasına önlemleri konu olmuştur derslerde hep gösteriliyor

8

YANITLA

Alpagut Han
1 yıl önce
aynen bizim derstede gösterdi geçen hoca :D

YANITLA

Yanıtları gizle

Emre Gül
11 ay önce
İtfaiyeci şefi ne kadar rahat ya, üstü yanıyo etrafa bakıyo , başkası söndürüyor üstünü . Demekki gün içinde bu tip şakalaşmalar yapıyorlar , olağan bi durum

4

YANITLA

Həsən Həsənov
10 ay önce
Adamlari yakiyor gulmekten karnim agridi

7

YANITLA

Berkay
1 yıl önce
lan bu ruslar ne kadarda mallar :D

4

YANITLA

MOBA STATION
6 ay önce
Türk bunlar

YANITLA

Ferhat Dirik
5 ay önce
bütün sırrı bozdun a q

2

YANITLA

Oytun Efsundal
3 ay önce
Yok olm bunlar amarigalı.

1

YANITLA

Yanıtları gizle

Mobil Gamer
1 yıl önce
haykırdım aq SA:DAD DA

4

YANITLA

Ozan Ertosun
1 hafta önce
bunlar birbirini yakıyo gerçek yangın olsa yandı millet

2

YANITLA

Terlan018
1 yıl önce
lan krakdakilari niye yakiyoon

3

YANITLA

RealMadrid 4ever
5 ay önce (düzenlendi)
0:06 sus lan çok biliyosan git kendin söndür

3

YANITLA

Alper Gunes
2 ay önce
Çok gerçekçi bir tatbikat olmuş Herkese tşk

3

YANITLA

Özgür Gün
1 yıl önce
o adamın derdi ne önüne atsana saga sola neden atıyon.

3

YANITLA

faruk bulut
1 yıl önce
çarizar seni seçtim.

2

YANITLA

Ayşenaz Selçuk
1 yıl önce
hey maşşallah

2

YANITLA

The Fire
4 ay önce
Adam tutuştur attı WQE.QWEWQ.EQ.WE

1

YANITLA

Emirhan Özkan
8 ay önce
Ben yandım sizde yanın :D

1

YANITLA

Sebatin Kara Moustafa
9 ay önce
o adamin işine son verilmistir kesin

1

YANITLA

Aygün
2 ay önce
Ben yandım sizde yanın aq

1

YANITLA

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
:):D:p:D .. Piston Aşağı :D .. O değilde önde oturan çocuk bir de kadınları eziyor çıkarken, orası olmadı..

PİSTON DÜŞTÜ

Beyaz Show Piston Beyaz Show'da tekrar indi!

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ayağıyla araba süren adam - Erzurum 'da. :) :D.. Gülüyoruz ama trafikte denemeyin lütfen.

Neriman dolan gel de ayrı komik ve güzel şarkı olmuş..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Adana'da Uber dayağı taksici (küfürlü)
:) :D :D