Kuytu yerlerde Tecavüzler, Çocuk kaçırmaları ve başka tehlikeler Bilgi Ev güvenliği Gizli kamera

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar bu konuda bilgilerinizi esirgemeyin lütfen..

Ağırceza Hakimi biri, bize Adana Baraş Çevreyolu karşısındaki gezinti ve piknik alanında çok sayıda tecavüz olduğunu söyledi maalesef ve besına, medyaya yansımıyordu ve bu dedikleri daha önce idi ve şimdi de oluyor olabilir maalesef.. Etrafımızı uyaralım.. Doğal yerler diye sessiz sakin yerlerde yürüyüş yapmayalım, dibinde şehir de olsa..

Bir de kardeşim eczaneden ilaç alıyor geceyarısı sonrası saat 1-2 gibi arkadaşlar ve bir bağırtı duyuyor. bir kadının arabasından çocuğunu kaçırmışlar maalesef.. Bu olay hastaneler caddesinde oluyor ve şehrin içi.. Aslında çok olay oluyor ama hepsi medyaya yansımıyor. Son zamanalrda bazı oalylar medyaya yansıdı ama daha çok oluyor düşüncesindeyim ve duyumlarda bunu kanıtlıyor. Arkadaşım var doktor kendisi ve uzun süredir arkadaşız.. İStanbul veye İzmir'de oturduğu apartmandan çocuk kaçırılıyor maalesef. Çocuğun huzuru kaçtı çünkü eşi o dönem hamileyid ve taşınacaktı o muhitten. Kameralı bir muhit tercihiniz olsun arkadaşalr ve apartmanlar kamera sistemine geçmeli. Bu dediğim olay 2-3 yıl önce oldu..

Bir de doğuya gittiğinizde dikakt edin. ÖZellikle kırsal alanda batı plakalar taranıyor Pkk veya sempatizanlarınca.. Aslında kardeşiz ama işte nifak tohumları ekiliyor ve medyada bu olayı tırmandırıcı birbirlerine küfür eden kişiler var ve belki çoğu bilerek yapıyor provakatör.. Tabiki yeri gelip benden daha Türk Milliyetçi olan Arap da var başkaları da var.. Kötü örnekler geneli kapsamaz, ben sadece fitneye dikkat çekmek istedim, fitne iki öz kardeşi bile birbirine düşürür Allah korusun inşallah :) .. Daha 1 ay olmadı biriyle konuştum, firma arabası ile Adana Plaka Bingöl'de aracı taramışlar kırsalda ve daha öncede başına geldiğinden gaza basmış ve benzincide bile durmamış ve daha ilerde anlaşmalı olmayan petrol bayisinden kendi parası ile benzin doldurmuş çünkü firamsı ile anlaşmalı değil.. Hiç durmadım çünkü takip edebilirler diye diyor.. Nereye gidiyoruz arkadaşlar, içimizde hep ajanlar var. Doğuda çinli ajan bile var çünkü Petrol kaynakları var ve Türkiye'nin Bor ve Toryum madenleri falan çok önemli olduğu söyleniyor.. Düşen(Düşürülen!) Toryum madeni araştırıcıları Fizikçiler çok önemli kişilerdi, Alalh rahmet eylesin .. Hayırlısı hakkımızda inşallah ..

Bir abim var halı satıyordu o dönem ve bana minivanının neden Diyarbakır plaka olduğunu anlattı. Dediki neden plakam Diyarbakır plaka anlatayım mı dedi.. Daha önce plakası Kahramanmaraş plaka imiş ve Diyarbakır kırsalda Keleş(Kaleşnikof) ile taramışlar. İki arkadaşda gerçekten ucuz kurtulmuş. Araçta delik varmış ilk analttığım Adana plaka araçta ve bu abinin de aracında .. Beni tanıyorlardı diyor .. Bir de arkadaş ambulans ile Diyarbakır kırsalda bir köye gidiyor ve önceden haber salınıyor. Kimi kişiler aracı taşa tutuyor devletten geliyor diye köylüler. Bu cahilliktir.. Pkk'nın neden orada öğretmen istemediğini veya şehit ettiğini anlıyorum, anlıyoruz, maalesef, Alalh rahmet eylesin.. İnşalalh bizi bölemeyecekler, yıllarca kardeş içinde yaşadık, bir ekmeği böldük. Doğuya gidecek arkadaşalr bunlara dikkat etsin .. Devlette inşallah güvenliği daha çok sağlar..

Birde kimi doğudan gelip(şeker gibi doğulularda var onları kastetmiyorum tabiki) veya yerlisi olup mandalzim ruhlu kişiler, bana korna çaldın diye araç kovalayan, döven mandalizm yapan kişiler var maalesef. Mersin bundan da yürüyüş yaptı bir dönem, halk usanmış.. Kardeşim ve başkaları anlatıyor, beni kovaladılar ve kilometrece hızla takip ettiklerini biliyorum diyor, nereye gidiyoruz yahu.. Bunu yapan kim ise iyi bir ceza almalı. Dişe diş, göze göz..

Takır takır çerez gibi insan öldüren kişiler var. giriyor hapishaneye çıkıyor gene öldürüyor. Haksızca adam öldüren idam edilmeli.. Ve hap almışi bali çekmiş indirim olmamalı. O an bilinçaltı çalışıyor ve eğer bu yönde bir yönelme varsa 46 deli raporu bile olsa kesin idam edilmeli, net..

Birde arkadaşlar bir olay anlatacağım.. Teyzeme gidiyordum ve apartamnın yanından yürüdüm. Eve girdim. 5-10 dakika sonra geçtiğim yere en büyük boy 20-22 btu kilima dış ünitesi düştü belki 100-200 kilo bilmiyorum.. Pelt oldu klima ve Arçelik çalışanları idi. Ne aşağıda önlem var ne çevirmişler falan.. Gerçekten şansa yaşıyoruz Allah korusun inşallah kazalardan, belalardan bizleri.. Tedbirler almak lazım ..

Bir de insanalrın daha tanışık olduğu yerlerde, şehir dışındaki tek katlı evlerde, varoşlarda daha çok adli suçlar işleniyor.. Evinize giren çıkana dikkat edin, herkes ile samimi olmayın. Her kesi kastetmiyorum da adliyede çalışanlar tanıdığım idi ve orda çok adli olaylar oluyor dediler ..

Bir de binalara koşarak girmeyin çünkü cam kapılar olabiliyor ve burnuzu bile kırabilirsiniz ve bu olmuş bir olaydır ilk cam kapılar yapıldığında Türkiye'de yıl 1990 civarı .. Bunla ilgili video :

Evinize girişe 24 saat takip edilen kamera takmanız önemli. Öyle bir çağda yaşıyoruz ki eve kapıdan, camdan gizlice girebilirler. 6.kata maymun gibi tırmanan insanlar var .. Aslında oldukça girişi mümkün olmayan ev sistemi yapmak lazım.. zenginler zaten özel rezidanzlarda bu yüzden oturuyor.. Ve eve gizlice kamera yerleştirilip seks, cinsel hayatınızın kameraya çekildiğini düşünün. Aslında casus kamera tespit eedici de almak lazım.. Kameralar öyle küçüldüki, Kod adı kılıçbalığı izleyin.. arkadaşlar öyle teknolojiler geliştiki Hollywood filmleri bile göstermiyor, gizli bilgiler, bakın birtanesinden bahsedeyim..

Dikkat etmişsinizdir kimi güvenlik kontrolünden çoğu araba transit geçiyor ve o zaman neden Polis bekliyor... Olay şu, orada özel araçalrda araç için gösteren cihazlar var ve bu akıllı beyine bağlı. araçda gizli bölmede uyuşturucu, silah veya ne yasadışı varsa tespit ediliyor. Araç durduruluyor ve aranıyor. Eniştemin başına geldi aracı durdurdular ve silahı sormuşlar. Silah ruhsatlı.. Arkadaşlar kzılötesi, enfraruj gibi görüş cihazları var. ÖZellikle ısıya duyarlı kameralar tankın içini bile gösteriyor, kaç personel var görüyorlar. Her maddenin faklı ısısı vardır. Ağaç, demir, plastik aynı oda koşulunda, güneşte, açıkta her yerde neredeyse farklı ısılara sahiptir. Isıya duyarlı cihazlar bunları tek tek görebiliyor arkadaşlar.. Yani ruhsatsız silahınız varsa arabada gezdirmeyin :D ..

Ben özgürlükten yanayım. İsteyen evinde silah bulundursun bence.. Bir de eskiden uyuşturucu içiçilere belli sayıda kök falan uyuşturucu ekmeleri izini vardı ve şu an kalktı sanırım.. İnsanları rahat bırakmak lazım. Üstelik şeker hastaları için tedavide kullanılabiliyor ve kimi kişilerin bünyesinin ihtiyacı olabilir. Veya günah işleyecek, onun bu hakkı.. Bir de uyuşturucu satılıyor diye hassas terazi bulundurma yasağı da bence saçma ve özgürlüğe aykırı. Ben evde amber tartarken kullanmam lazım o cihazı mesela en basit örnek.. Şimdi uyuşturucu satıcısı yemek yiyior, su içiyor o zaman suları keselim diyebilir miyiz, asla, bunun gibi..

Bir tehlike de evlerin kurşun geçirmez olması gerektiği.

Bu arada radyasyona karşı kurşun kaplama dahil, güvenilir evler yapılmalı ve özel klima sistemi gaza karşı da. Ve ben radyasyona çare bulacaklarına da inanıyorum, bilim gelişiyor..

Diğer dikkat eedilmesi gerekn olayda gece ışık olayı.. Çocukları erken yatırmalı göz kusurları için..

konuyu bayağı dallandırdım da konusunda da açarız eğer diş çürümesi var ise bu sağlıksız beslenme sonucudur ve hormon bozukluğuda olabilir. Bunun çaresi dişe dolgu yapmak olmamalı, çare aramak lazım işin köküne gitmeli. Doğal tuz kullanın, kimyasal rafine kullanmayın çünkü onalr posa. Tuzda 84 mineral madde varmış ve iyotlu salina tuzda bunlar yok deniyor. doğal tuzu daha çok atıyorsun yemeğe ama tup tuz yapmıyor.. Doğallık. Akşamları asitli içecekler içmeyin eksinlikle.. Dişler zayıflıyor ve gece uykusunda ağız salgısı daha az salgılanıyor veya döngü az olabiliyor ve bu diş çürümesi demek .. Soda için doğal soda o ayrı bir olay ..

Son düzenleme: