La Nuit de L'Homme L'Intense - Yves Saint Laurent - for men - 2015 (Uniseks)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
La Nuit de L'Homme L'Intense Yves Saint Laurent for men reklam afiş poster.png

La Nuit de L'Homme L'Intense Yves Saint Laurent for men 100 ml kutu şişe YSL-MEN_ml.jpg
La Nuit de L'Homme L'Intense - Yves Saint Laurent - for men / erkekler için - 2015

Bu parfümde açıklanmamış Ama tarçın var bence. İlk başlarda tarçın belirginken sonra azalıyor. Sanırım Tarçın yağının orta notalarda kullanılan versiyonu kullanılmış. ''Yoğun Adam Gecesi'', Yoğun adamın gecesi'', (Yoğun insanın gecesi) demek ''La Nuit de L'Homme'' Fransızca.. L'Intense yoğun demek..

Bence Uniseks bir koku her ne kadar erkek parfümü densede. Parfümde Mandalina kokusu var ve bayıldım bu kokuya ama açıklanan resmi içerikte yok ki bu biliyorsunuz forumumuzda açıklandı, olabiliyor böyle şeyler. İlerilerde iris kokusu ve Menekşe Çiçeği belirginleşiyor. İlk başları evet parfüm güzel ve güzel ilerliyor diyorsunuz. İlk başı ve belli bir süre sonra ( Tende 3-4 saat) dediğim gibi Süsen(İris) kokuyor parfüm ama onun gibi keskin değil, yumuşatılmış yani Amouage Opus 5 kadar bir Süsen çiçeği değil, daha yumuşak.. Ballıbabagillerden adaçayı da (Acı elma denir yağına) kullanılmış parfümdei başlarda belli gibi ve parfüme olumlu etksi olmuş akranlık ferah bir koku var başta tarçınla beraber.

Ertesi gün de kokladım, kıyafette kısmen feminen bir hali devam ediyor belli süre sonraki. Eşiniz, sevgiliniz bu bayan kokusu nerden bulaştı demesin sonra :eek::p:cool:;):) .. Aslında hem erkeksi hem feminen bir koku. Başları bana Tonka Fasulyesi ile beraber ( Vanilyanın kısmen karanlık halidir tonka Fasulyesi) olan Tarçın (ama ek olarak değişik bir güzel canlılık, kısmen ferahlık var parfümde başlarda ve uzun süre gidiyor) Paco Rabbane One Million'ı anımsattı (One Million'da Tarçın ve tatlı olarak sentetik, yapay Amber kullanılmış).

Vanilya doyasıya hissedemedim, tekrar denemelerim olsun istiyorum, bakalım. Parfümün ufkun gün batımı veya doğumu renkli şekli çok hoş ve Dior Fahrenheit'ten tanıdık bir desen, olay :) ..

Parfümde genelde doğal koku notları kullanıldığını düşünüyorum ve bu serinin aksine aslında sılajı fena değil gibi.. Denemektee fayda var yeni bir parfüm seveceğinizi düşünerek dedim :) . Kimi istemeyebilir yeni bir parfüm biliyorum yeni bir bela başıma musallat etme diyen vardır Haha :p:D:D ..

Netten parfüm ile ilgili açıklamalar, içerik : '''''''''''''''

ANA ANLAŞMALAR
tozlu
çiçek
aromatik
odunsu
kokulu
vanilya

Erkekler için koku dizisi YVES SAINT LAURENT'den L'Homme bu yaz başka bir versiyon daha aldı ve daha baştan çıkarıcı bir dokunuş, yoğunluk ve oryantal karakter vaat ediyor. Önceki baskılara eklenir: La Nuit de l`Homme, La Nuit de L'Homme Le Parfum ve La Nuit de lHomme Frozen Cologne, yukarıda belirtilen baskılarla aynı karakteristik flakon formuna ulaşır. Açıklandığı gibi , Ağustos 2015'in ikinci yarısında LA NUIT DE L'HOMME L'INTENSE'in beklenmesi bekleniyor.

Koku bileşimi La Nuit de L'Homme L'Intense derin, baştan çıkarıcı oryantal akorlardan oluşur ve karizmayı, cesareti, gücü ve günümüz insanının baştan çıkarmasını yansıtır. Anahtar maddeler arasında iris betonu, vanilya, tonka, paçuli, menekşe ve adaçayı sayılabilir.

Parfümün eteği La Nuit de L'Homme L'Intense , amber renginden siyah tonlarında cam yanardönerdir. Stoper ayrıca siyah renkte yapılır. Koku 60 ml olarak elde edilebilir.

Parfüm değerlendirmesi: 3.45 üzerinden 5 ile 445 oy.

Line of fragrances for men L'Homme by YVES SAINT LAURENT receives another version this summer and it promises a more seductive twist, intensity and oriental character. It adds up to previous editions: La Nuit de l`Homme, La Nuit de L`Homme Le Parfum and La Nuit de l`Homme Frozen Cologne and arrives in the same characteristic flacon form as the above mentioned editions. As announced, LA NUIT DE L'HOMME L'INTENSE can be expected in the second half of August 2015.

Composition of fragrance La Nuit de L'Homme L'Intense is created of deep, seductive oriental chords and reflects charisma, courage, strength and seduction of the contemporary man. Among the key ingredients are iris concrete, vanilla, tonka, patchouli, violet and sage.

Flacon of the perfume La Nuit de L'Homme L'Intense is made of glass iridescent in shades from amber to black. The stopper is also made in black color. The fragrance can be obtained as 60 ml.

Perfume rating: 3.45 out of 5 with 445 votes.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
La Nuit de L'Homme L'Intense - Yves Saint Laurent - for men erkekler için - 2015 kapağı aç...jpg
İyi, Güzel, hoş günler, kokular, parfümler, okumalar arkadaşlar :) ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar bu parfümü tekrar yorumladım ki deneyeceğimi söylemiştim tekrar. İlk denemede sevmediğim ama sonra sevdiğim parfümler arasına girdi kendileri. Güzel parfüm bence ve oldukça doğal yapmışlar. Sılaj da bence yeterli gibi..