La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense - Lancome - for women - 2015

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Lancome for women Afiş Julia Roberts.jpg
DSC_0602.JPG

Yukarıda resimi ben çektim Boyner grup YKM mağazasında :D , reklam paramı gönderebilirler :D . Julia Roberts gene reklam yüzü bu Flankerda da.

Vanilya kokusu artı benzoin(Açıklanmamış) başlarda parfüme hakimken sonralarda birden bire parfüm kuvvetleniyor kıyafette ve Şeftali kokusu kokuyor ve yüksek miktarda şekerli koku sentetik kokuyor bence, sonra sakinleşiyor belli süre sonra. Bu parfüm kimini bıktırabilir ilerileri ama başları çok güzel hatta Ylang-ylang kullanıldığını düşünüyorum. Keşke başları gibi gitseydi parfüm. Süt kreması Vanilya kaynaklıdır açıklanan içerikteki krema ve Fındık ise bademe de benzeyen Benzoin kaynaklı koku notası olmalı ki benziyor kısmen. Tuberose(Sümbülteber) evet öyle koku var az sa olsa ama doğal mı sentetik mi anlamak gerçekten zor. ŞEftali, yasemin tarzı bir kokudur Tuberose, çok seveni var benim gibi :) .

La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense
2015for women

Parfümörü ve tanıtım yazısı netten alıntı : '''''''''''''''''

In August 2015, Lancome launches a new version of La Vie Est Belle fragrance from 2012, La Vie Est Belle Eau de Parfum Intense, announced as more dense and deep version with tuberose and gourmand flavors.

The composition is signed by Dominique Ropion and Anne Flipo. It opens with a combination of bergamot, orange, pear, pink pepper and blackcurrant buds. The heart is made of intense flowers like iris pallida, tuberose, ylang-ylang, Sambac jasmine and orange blossom. The base features hazelnut cream accord.

It is available as 30, 50 and 75 ml Eau de Parfum Intense.

Perfume rating: 4.20 out of 5 with 525 votes.

Ağustos 2015'te Lancome , 2012'den itibaren La Vie Est Belle kokusunun yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü , La Vie Est Belle Eau de Parfum Intense, tuberose ve gourmand lezzetleriyle daha yoğun ve derin bir versiyon olarak ilan edildi.

Kompozisyon Dominique Ropion ve Anne Flipo tarafından imzalandı . Bergamot, portakal, armut, pembe biber ve frenk üzümü tomurcukları kombinasyonu ile açılır. Kalp iris pallida, tuberose, ylang-ylang, Sambac yasemin ve portakal çiçeği gibi yoğun çiçeklerden yapılır. Baz fındık kreması uyum özellikleri.

30, 50 ve 75 ml Eau de Parfum Intense olarak mevcuttur.

Parfüm değerlendirmesi: 4.20 üzerinden 5 ile 525 oy.
'''''''''''''''''

İyi günler, iyi, güzel, hoş, hayırlı kokular, parfümler :) .