La Vie est Belle L'Éclat - Lancome - for women - 2017

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
La Vie est Belle L'Éclat Lancome for women saydam şeffaf boncuklar içinde la vie exlat edp.jpg
La Vie est Belle L'Éclat Lancome for women afiş.jpg

DSC_0600.JPG

La Vie est Belle L'Éclat - Lancome - for women - 2017

Üstte ve altta kimi resimi, resimleri ben çektim ve denedim raftaki ve elimdeki resimler. Boyner grup YKM mağazasında :) . La Vie est Belle L'Éclat 'de ''LA Vie est Belle'' Hayat güzeldir'' demwk ve Fransızca''dan Türkçe'ye çeviririsek. ''L'Eclat'' ise cam kırıkları, cam parçası demek(İngilizce ''The Shard'' demek ve ''Parça'', ''Çömlek parçası'' anlamı var), belki anlamı ''Cam kırıklarına rağmen hayat güzel'' demek olabilir :D , anlamını bilenleri bekleriz lütfen :) . Başka anlamı bütünlük güzeldir de olabilir :) .

Tüm yazıyı okuyun sonuna kadar :) .. Parfümde gene şeftali kullanılmış olabilir bence açıklanmasa da. Başlarında Şeftali kokusu yok. İlk başta portakal çiçeği kokusu var ama bana sentetik gibi geldi, çok mest etmedi başları beni ha gene güzel ama o portakal çiçeği huzuru bilmiyorum hissedemedim. Tekrar denemelerim olabilir. Sonra ise Beyaz çiçek kokusu kokuyor ama salaşca buldum, çok o da mest etmedi. Parfüm kıyafette oldukça canlı aslında. Doğallık ve yapaylık beraber kullanılmış olabilir gene. Doğal koku notları sentetik notları güzelleştiriyor hiç yoktan.. İlerileri ilginç aşağıda yazdım..

Parfümün oldukça ilerileri çok ilginç. Sandal Odunu ve Vanilya tarzı kokuyor. Vanilyasının doğal olduğunu düşünüyorum ve belki Sandal odunu da.. İlginç parfüm olmuş. Değişkenlik oldukça yüksek bence. Salaş beyaz çiçeklerden Vanilya ve Sandal odununa çevrim :) ..

Netten açıklama ve parfümör : '''''''''''

La Vie est Belle L'Éclat by Lancome is a Oriental Floral fragrance for women. This is a new fragrance. La Vie est Belle L'Éclat was launched in 2017. La Vie est Belle L'Éclat was created by Anne Flipo and Dominique Ropion. Top notes are bergamot, mandarin orange and freesia; middle notes are orange blossom, white flowers, jasmine sambac and iris; base notes are sandalwood, vanilla and patchouli.

Perfume rating: 3.65 out of 5 with 476 votes.

La Vie est Belle L'Éclat tarafından Lancome kadınlar için oryantal Çiçek koku. Bu yeni bir koku. La Vie est Belle L'Éclat 2017 yılında başlatılmıştır. La Vie est Belle L'Éclat , Anne Flipo ve Dominique Ropion tarafından yaratılmıştır. Üst notalarda bergamot, mandalina ve frezya; orta notalarda portakal çiçeği, beyaz çiçekler, yasemin sambac ve iris; temel notlar sandal ağacı, vanilya ve paçuli.

Parfüm oranı: 476 oy ile 5 üzerinden 3.65 .

DSC_0585.JPG
DSC_0586.JPG

İyi günler arkadaşlar, İyi, güzel, hoş, hayırlı kokular, parfümler :) .