Le Petit Marseillais El ve Bakım Sabunları

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
le-petit-marseillais-el-ve-bakim-sabunu-90gr-badem portakal vanilyalı 95452-37-B.jpg

Üstte yeşil renkli olan tatlı badem denmiş ama acı badem olabilir. Çok güzel kokulu bunu söyleyeyim. bir parfümsever olarak mutlaka koklamalısınız ve parfüm olarakda arayacağınızı söyleyebilirim. Bademli Cella tıraş sabunları da çok güzel kokulu deniyor bademli olarak..

Bendeki sabunun da resmini ekleyebilirim. Bu dediğim sabunlar 90 gramlık. Vanilyalısını da aldım 90 gramlık olarak ve öyle buram buram vanilya kokusu beklemeyin derim. Portakal çiçekli ve resimde olmayan şeftalili kokusu da güzel. En buramlısı ise bademli olan bence.

Geleneksel yöntemelrle hazırlaann mıdellerde var ve sanırım sentetik kostik kullanılmış. K:Eşke tamamen doğal olsa. Temizleyici ana maddesi çok önemli aslında sabun ve şampuanalrda.. Bu konuda şu an otacı ürünleri var. sabunları iyi temizliyormu soru işareti ama şampuanları çok iyi otacı'nın şu an..

Diğer resimleri de ekleyelim :
100 gramlık :
le petit marseillais vanilya 100 gram 4 lü 9780.jpg

200 gramlıklar :
le-petit-marseillais-kalip-sabun-200gr-95450-37-B.jpg

Bu resimlerdeki vanilyalı sabunlar nasıl bilmiyorum. Benim denediğim şu an 90 gramlık sabundaki vanilya kokusu idi..

@Mehmet şampuanlarını sevmemiş bu arada :).. Ben şu an sadece sabunlarını denedim ve zaten tamamen doğal olmadığından saçıma sürmedim arkadaşlar..
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Vanilyalısını kokladım o kadar da az kokulu gelmedi bu sefer, hoş işte, idare eder.. Şeftali, neroli de aldım deneyeceğim inşallah :), yazarım :)..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst