Maison Francis Kurkdjian - Oud Extrait de parfum

murrjm

TürkParfüm Üyesi
Markanın CEO'su Marc Chaya'ın katılımı ile İstanbul Galeries Lafayette'de verilen yemekte tanıtıldı Oud Extrait de parfum.
Şu an için görsel olmasa da lansmanı yapıldığı için başlık olarak açmak istedim çünkü çok heyecanlandım.

Ozay87

TürkParfüm Üyesi
Haber bu işte sağol murrjim .
Tek istediğim edp si gibi koksun daha saldırgan olsun. Mfk nın instagram hesabindan oud extrait de parfum istiyorum diye yorum yazmıştım mfk like atmıştı 2 3 ay önce sanki tahmin etmişim gibi :)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Sağol Murjjm hocam :).. @Meursault hocam sana da mutlu haber gibi görünüyor :)..

Meursault

TürkParfüm Üyesi
Haber süper. Benim denediğim MFK kokularından en iyisi. MFK genel olarak niş kavramından çıkıp genel beğeniye uygun parfümler yapıyor ki çok iyi yapıyor. Bana en iyi safran parfümü sence hangisi deseler direk MFK Oud derim. Tatlımsı, kimisine göre biraz feminen gelebilecek ama tertemiz kokan bir safran. Oud geri planda. Oudu genelde markalar ilaç gibi kokan yapaylarından kullanıyorlar. Bu parfümde yapaylığı hissetmiyorsunuz. Bu ya oudu zayıf kullandığından hissedilmiyor, ya da oud gerçekten kaliteli. MFK'nın tek dezavantajı fiyatları. Koku güzel olsa bile fiyat/performansta biraz zayıf kalıyordu. Bakalım bu versiyon nasıl olacak:).

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi