Modern Muse Nuit - Estée Lauder - for women - 2016

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
ModernMuse_Nuit_KJ_MPP_template7_custom reklam afiş manken commercial i.jpg

Modern Muse Nuit - Estée Lauder - for women / kadın için - 2016

Kendall Jenner, Amerikalı fotomodel ve televizyon aktristi.. Hoş bir bayan Maşallah :).. Yukarıdaki video ve reklam afişinde kendisi rol almış bu parfüm için.. Bu serinin başka parfümünde de mankenlik yapmış, markanın yüzü olmuş..

Hoş bir parfüm ama benim kriterlerimde sılajı ve ömrü tende normal altı gibi.
Kıyafette, kıyafetin kumaşına göre daha uzun gider.

Altta da yazdım parfüm vanilya ve Tonka fasülyesi kalın şekerliliğinde gidiyor. Tonka fasülyesi bayan tatlılığa ulaşabilen özelliği ile tatlı parfümü çok severlere hitap eden bir parfüm etmiş.. Bu kokulara bir de Oud eklense çok güzel olur dedirtti ki ud moda zaten. Bu tarz içerik açıklanan parfümlerden biri de Atkinson Oud The Save Queen ama onda vanilya yok içerikte açıklanan..

Normalde vanilya yağı benim tende 5 saat verimli, 22 saatte de az da olsa kokan bir performans sergiliyor şu an.. Bu iyi bir oran oldukça. Tabi kastettiğim saf vanilya yağı için..

Modern Muse Nuit şişesi koyu renkli(açık lacivert) ve Tonka fasülyesi tatlılığı ile bu kısmen doğru. Ben saydam veya kısmen saydam şişeleri seviyorum.. Parfüm sıvısının rengini görebilmeliyim :).. Bunu karanlık parfümlerde yapıyorlar yani koyu şişeyi..

Vanilya da ben burdayım diyor. Vanilya kullanımı doğal. Arka planda çiçekler hissediliyor ama buramlı, bu yasemin diyeceğim bir koku olmadı o kadar.. Vanilya yağı gibi o kadar ince bir parfüm değil, aslında vanilya yağı toklukta barındırır, orta karar diyelim.. Bu parfüm orta üstü, kokusu, koku inceliği olarak..

Parfüm tenimde 45 dakika sonra pudralaşmaya başladı ve giderek artarak. Tenimde 2 buçuk saat sonra sılaj tene yakın ve 5.saatte-8.saatte de az olarak pudralılık var hala ve diğer kokularda arkaplanda ve koku uzun süre tende gidiyor... Arkadaşlarında yorumunu alabiliriz.. Bu parfüme çok sılajlı diyenler olmuş ki fena olmasa da hani çok sılajlı grubuna girmiyor benim için.. Hatta kimi zayıf da diyebillir sılajı için..

Paçuli ilk başlarda o kadar yoğun algılayamadım.. Parfümde rafine edilmiş sandal odunundan bir maddeden bahsedilmiş hoşuma gitmedi, aşağıda açıklamada yazıyor. Sandal odunu ha bu sandal odunu diyeceğim bir nota pek rastlamadım kısmen şeker komasına girdiğimden kokudan :D.

Estte sitesinde parfümün sloğanı :''
Modern Muse Nuit
Gösterişli çiçeksi notalar, lezzetli meyveler ve ışıltılı bir güzellik.

''

Fragrantica.com içerik ve tablo : ''

Ana kokular azalarak Balzamik, Aromatik, Vanilya ve daha da azalarak Pudralı, sıcak baharatlı olarak nitelendirilmiş..

Modern Muse Nuit hatırlamak için bir gecenin gizemi, cazibesi ve şehvetini temsil eden sarhoş edici bir koku olarak duyurulur. Entrika ve "noir" temasından esinlenen yeni koku orijinalin daha derin ve daha koyu tarafını keşfediyor. Çiçekli - odunsu - oryantal kompozisyon, sofistike çiçek tonlarını kremalı ağaçlarla kontrast bir uyum olarak birleştiriyor.

Bir "Hypnotic florals accord" çiçekler ve çilek içerir. Parfüm, mandalina ve fıstık ezmesi ile açılır. Mavi papatya, yaslı mutlaka ve Çin sambac yaseminine kremsi helyotrope sarılıp derin bir botanik kenar sağlar.

Bir "Bağımlılık ormancılık anlaşması" rafine edilmiş ormanları şık, kremsi şehvet ile dengeler. Bir sandal ağacı akoru Clearwood ™ molekülü ile karıştırılarak, paçuli, tonka fasülyesi, Madagaskar'tan vanilya, kehribar ve misklerin saf sıcaklığını yakalar.

Parfümün yüzü Kendall Jenner'dir. Parfüm, aynı adı taşıyan makyaj hattı ile 30, 50 ve 100 ml'lik Eau de Parfum olarak temin edilebilen, altın detaylara sahip koyu renk bir lacivert şişe içinde gelir. Modern Muse Nuit , 2016 yılında piyasaya çıktı.

Parfüm değerlendirmesi: 4,02 üzerinden 5 ile 201 oy.
Modern Muse Nuit Estee Lauder Fragrantica com üye oy oran koku içerik tablo sılaj ömür.jpg
Modern Muse Nuit Estee Lauder Fragrantica com üye oy oran koku içerik tablo.jpg

170 Tonka Fasülyesi ( Tonka bean ) , 146 Madagaskar vanilyası ( Madagascar Vanilla ) , 135 Silhat, Tefarik, Paçuli ( Patchouli ) , 114 Sandal odunu ( Sandalwood ) , 82 Bitkisel amber, Amber? ( Amber ) , 79 Papatya ( Chamomile ) , 71 Yasemin ( Jasmine ) , 70 Kediotu ( Heliotrope ) , 58 Misk ( Musk ), 27 Mandalina ( Mandarin orange ) , 21 Frenk üzümü, Siyah üzüm ( Cassis).
Estee_Lauder_Modern_Muse_Nuit_2016_makeup_collection.jpg
Hatalarımız affola, güzel okumalar, İyi günler, kokular arkadaşlar, Selametle :)..

Son düzenleme: