Mon Paris Yves Saint Laurent for women - 2017 - ( 0 )

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Mon Paris Yves Saint Laurent for women reklam afişi poster eyfel kulesi ters monparis1.jpg

Mon Paris Yves Saint Laurent for women reklam 1604_monParis_1010x530_1,90_UK.jpg
mon-paris-couture.png
Mon Paris - Yves Saint Laurent - for women / kadınlar için - 2017

Başarısız bir parfüm bence bayanlar için eğer karabiber kokusunu seven bayan yoksa. Bence karabiber erkek kokusu ama tabi başka parfümlerle harmanı da önemli. Bu parfüm benim tenimde oldukça karabiberli ve kısmen tatlılıkda barındırıyor. Tatlılık olarak kimi bayanda çilek kokusu ön planda.. Bu parfüm -10 ile +10 arasında nötr kalıp sıfır ( 0 ) puan veriyorum. sılaj ise çok iyi değil. Bu parfümü seven bayan iseniz Christian Dior gabbana bakmanızı tavsiye ederim karabiberli olarak :D:) .. Forumda konusu vardı..

''Benim Paris'' demek ''Mon Paris'''in anlamı ve Fransızca..

MON PARIS - Yves Saint Laurent (Commercial(Reklam) Videosu) :
Yukarıdaki videoda erkek ve bayanın giyinik, kıyafetli cinsel olarak sevişiyorlar gibi hissettim ben..

Altta şişesinin resimin çektim. Bu hanımefendi elinden denedim parfümü, kendisine çok teşekkür ederim :) .. Şişe üzerinde isim yazmıyor ama altta Edp yazıyor ve burada yazdığımız parfüme denk geliyor..
DSC_0481.JPG

Nette karabiber açıklanmamış. Paçuli ve diğer baharatlar karabiber etkisi de yapmış olabilir. Sonuçta çok karabiber baskındı genele..

Güzel, iyi parfümler, günler arkadaşlar :) ..

Son düzenleme: