Mysticmomentsuk.com Ucuz, Ekonomik, Doğal Koku Yağları

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
mysticmomentsuk.com https://www.mysticmomentsuk.com/

Orange 5 Fold Essential Oil Mysticmomentsuk.com Turkparfum.net baykalbul Screenshot_38.jpg

Logo_Mystic_Moments2-1_400x.png

Kan portakalı da aynı fiyat arkadaşlar ve 10 ml alma şansınız var. Daha çok gramajlı da alabiliyorsunuz ama gümrükte ne olur bilmiyorum. Çok önceden gördüm bu siteyi ama ürün alıp denemeden yazmayayım dedim arkadaşlar. Geçer not aldı ''5 Fold(Filtre) portakal yağı''. Meyveli harika bir koku ve çok kalıcı. Duş aldım hala kokuyor elimin üstü portakal kabuğu kokusu, harika maşallah :) . Diğer ürünleri de ilk fırsatta alacağım inşallah, yazarız. Aldığım ürünün resimini inşallah yarın yüklerim. Tuberose yağı (Sümbülteber) da var ve yağ ile seyreltilmemiş Absolute Tuberose uçucu yağı 39-47 sterlin civarı 5 ml ve ml arttıkça fiyatta daha da indirim oluyor gramaj oranında. Resimdeki ürün 5-6 sterlin civarı ama 5-6 sterlin civarı kargo var ve almışken daha fazla ürün alınabilir... Ben 52-53 tl civarına aldım bir yerden, şanslıydım, 50 ml'i.

Kesinlikle doğal, saf benim aldığım 5 fold portakal yağı. Bu yağ sıkma portakal kabuğundan elde edilen portakal uçucu yağının içindeki diğer su gibi bilemiyorum kimi maddelerin daha da süzülerek alınması arkadaşlar. Belki 5 defa filtre yapılmıyordur ama bilemeyeceğim. Normal eterik portakal yağı ise biraz daha ucuz..

Misket limonu (Lime) da almayı düşünüyorum..

Firma İngiliz menşeili.Kargo İngiltere'den geldi..

Gümrükten geçer mi derseniz markalı uçucu yağlar geçebiliyor arkadaşlar ama garanti de veremem. Parfüm ve kozmetik zaten yasak biliyorsunuz. Doktor raporu ile de geeçbiliyor aslında böyle ürünler ama rapor almak bilmiyorum...

Bu firmadan ürün alan arkadaşlardan, hocalardan lütfen yorum alalım ve aldıktan sonrakilerden :) .

20 ml portakal yağını bir zamanlar 5 tl'ye alıyordum Türkiye kaynaklı ikinci elden parakende. Günümüz değerlerinde 50 ml 50 tl civarı genen iyi fiyat bence bu kalitede arkadaşlar.

Arkadaşlar tabiki yüzde yüz garanti veremem doğallık konuusnda her kokusu, ürünü için ki demiştim. Benim aldığım Portakal yağı çok iyi çıktı bu sebeple konuyu, mesajı yazdım. Buna dikkat edin lütfen :) .

Amacımız koku severlere Allah rızası için hayır işlemek :) . Ramazan da sonsuza kadar kutlu olsun, hayırlı olsun inşallah arkadaşlar :) . İyi günler arkadaşlar :) .
 
Son düzenleme:
Üst