Nikinizin, İsminizin Anlamı

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
A45 biriciğim Kimya Fen Edebiyat Fakültesi Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite Sen ne dersen yaparım Allah Hakk'tan yana inandığına inanıyorum aşkımız sevgimiz beraberliğimiz mutluluğumuz sonsuz

Baykal'ın anlamı yaban kısrağı demekmiş.. Eski Hürriyet gazetesinin verdiği bir isimler kitapçığında okumuştum ama şimdi bu anlamı netten arıyorum henüz bulamadım. Baykal aynı zamanda Baykal Gölü biliyorsunuz ve Türkçe bir isim. Belki bu göl etrafıdna çok atlar vardı ve onlara da verildi. Baykal'ın farklı yazılışları da var.. Baykal gölü Tüm dünya sularının 5 te 1 'ini kapsıyor tatlı su olarak. En büyük tatlı su gölü..

Güzel resimler vereyim Baykal gölünden. Bu arada dünyanın en derin gölü Baykal gölü..

baykal gölü beyaz buzullar.jpg
baykal gölü buz tutmuş buz kristalimsi çatlaklar.jpg
baykal gölü buz tutmuş-stock-photo-cracked-texture-of-ice-on.jpg
baykal gölü buzullar turkuaz .jpg
baykal gölü buzullar turkuaz buz.jpg
baykal gölü buzullar turkuaz ve gün batımı yaklaşıyor gökyüzü.jpg
baykal gölü donmuş ve donma damalrları gölde oluşmuş.jpg
baykal gölü turkuaz buzullar buzlar büyük resim.jpg
Buzul baykal gölü ve insanlar LakeBikal.jpg
national-geographic-photo-of-the-day-internet-favorites-2015-baykal gölü yüzeyin çatlaması.jpg
baykal gölü kenarı yaz mevsimi.jpg
Russia, View of Baikal Lake with Sayan Mountain Range, Siberia.jpg

Baykalbul nikinin anlamı ise İstanbul
Baykalbul nikinin anlamı ise İstanbul sevgisinden ve İstanbul'da hiç karşılaşmak aklıma gelmeyen birine rastlamam oldu koca İstanbul'da da inan ayrıntıları anlatırım, başka kimleri gördüm anlatırım, niye gittim anlatırım fakat bir bayan vardı bence orada çalışıyordu. Sarışındı fakat San'a çok benziyordu, yüz, burun, vücut fakat konuşmadım fakat çok ilgiliydi. Her gittiğimde yan masaya falan oturuyordu. Diyeceksin ki "Ben nerdeyim sen nerede" de işte ne bileyim ilginçti ve Sen'in benzerini yaşamak her gidişimde hoşuma gitmesi değil sadece Sen'den haber gibi geliyordu. Sonra bir şey oldu anlafım ve daha gitmedim pek. Vallahibillahi, Allah şahit olsun. . Bu açıdan anlamı var ''Baykalbul'un''. Ve Baykal gölünden İstanbul'a kadar Türk yurdunu da temsil ediyor.. Baykal bulur :D..

Sizlerinide nikinizin veya isiminizin anlamını bekliyoruz. Artık hangisini yazarsanız.. :)..

Son düzenleme:

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Benim nikimin anlamı Korsika adasından gelmekte. Tatilim sırasında konuşulurken duyduğum oraya özgü bir anlamı var. Anlamı " Aromatik" demek. Aynı zamanda "r"nin yanına bi tane daha "r" eklerseniz (Azzurra) İtalyanca "mavi" anlamına da geliyor.

Kesinlikle gidilip görülmesi gerekiyor Korsika adasının çok güzel bir tatil yapılabilir. Bir yanınız Fransa bir yanınız İtalya..

Kosovic

TürkParfüm Üyesi
Benim nick im de Kosovalı demek. Aynı zamanda eski soyadımız. Osmanlı zamanında Kosova ya gönderilen ailelerimiz, 1900 ler de, Dedemin babası Yenipazar / Kosova dan, Babannemin babası Pirepol / Kosova dan, 1800 ler den beri süren Sırp isyanları sebebiyle Türkiye ye Dönmüşler.
Dedelerimin geldiği yer olan Balkanların Bir kısmını gezdim, gerçekten doğa harikası, el değmemiş, mükemmel yerler. Fırsatım olsa bütün yaz tatillerini orada geçirmek isterim. En azından hedefimde o var.

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
A45 biriciğim Kimya Fen Edebiyat Fakültesi Askerden sonra tanıdığım esmer saçlı Sevdiğim bir abime beni soran öğrenci üniversite Sen ne dersen yaparım Allah Hakk'tan yana inandığına inanıyorum aşkımız sevgimiz beraberliğimiz mutluluğumuz sonsuz

Baykal'ın anlamı yaban kısrağı demekmiş.. Eski Hürriyet gazetesinin verdiği bir isimler kitapçığında okumuştum ama şimdi bu anlamı netten arıyorum henüz bulamadım. Baykal aynı zamanda Baykal Gölü biliyorsunuz ve Türkçe bir isim. Belki bu göl etrafıdna çok atlar vardı ve onlara da verildi. Baykal'ın farklı yazılışları da var.. Baykal gölü Tüm dünya sularının 5 te 1 'ini kapsıyor tatlı su olarak. En büyük tatlı su gölü..

Güzel resimler vereyim Baykal gölünden. Bu arada dünyanın en derin gölü Baykal gölü..

Ekli dosyayı görüntüle 1031 Ekli dosyayı görüntüle 1032 Ekli dosyayı görüntüle 1033 Ekli dosyayı görüntüle 1034 Ekli dosyayı görüntüle 1035 Ekli dosyayı görüntüle 1036 Ekli dosyayı görüntüle 1037 Ekli dosyayı görüntüle 1038 Ekli dosyayı görüntüle 1039 Ekli dosyayı görüntüle 1040 Ekli dosyayı görüntüle 1041 Ekli dosyayı görüntüle 1042

Baykalbul nikinin anlamı ise İstanbul
Baykalbul nikinin anlamı ise İstanbul sevgisinden ve İstanbul'da hiç karşılaşmak aklıma gelmeyen birine rastlamam oldu koca İstanbul'da da inan ayrıntıları anlatırım, başka kimleri gördüm anlatırım, niye gittim anlatırım fakat bir bayan vardı bence orada çalışıyordu. Sarışındı fakat San'a çok benziyordu, yüz, burun, vücut fakat konuşmadım fakat çok ilgiliydi. Her gittiğimde yan masaya falan oturuyordu. Diyeceksin ki "Ben nerdeyim sen nerede" de işte ne bileyim ilginçti ve Sen'in benzerini yaşamak her gidişimde hoşuma gitmesi değil sadece Sen'den haber gibi geliyordu. Sonra bir şey oldu anlafım ve daha gitmedim pek. Vallahibillahi, Allah şahit olsun. . Bu açıdan anlamı var ''Baykalbul'un''. Ve Baykal gölünden İstanbul'a kadar Türk yurdunu da temsil ediyor.. Baykal bulur :D..

Sizlerinide nikinizin veya isiminizin anlamını bekliyoruz. Artık hangisini yazarsanız.. :)..