Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men Vintage - 1979 - (Klas beyefendi sabunsu hayvansal koku +10 Puan)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men baykalbul dekant vintage 3.jpg
Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men baykalbul dekant vintage 2.jpg

Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men baykalbul dekant vintage.jpg

Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men 375x500.10496.jpg

Nino Cerruti Pour Homme Cerruti for men -10 ile +10 puan arasında kendi sınıfında +10 puan :)

İçerik ile parfüm kokusu bence farklı. Kunduzumsu hayvansal koku var ve Sedir ile aromatik kokular kapsıyor. tütsü Galbanum o kadar da etkili değil ama var. Sedir ve Kunduz başrollerde ama sedir o tatlılığı ile o kadar yok. Sabunsu bir koku var mest oldum. Açıklanmayan saman otu Gres hissediyorum sanki ve Burbon Vetiver kaynaklı mı bilemedim. Parfümü denedikçe buraya eklemeler yaparım inşalllah :) .

@Mehmet kardeşimin hocamın da şu yazısıı ekleyeyim :) : ''
Hafta sonu givenchy insense vintage kullandım bayıldım.. Splitte sanırım top 5 e koyacağım parfümlerden biri oldu. Nino cerruti hastası biri olarak bu daha yumuşak ve törpüsüz geldi. Daha günlük kullanılabilir olmuş beğendim.

Bugün Lancome Sagamore kullandım yine beğendiğim parfümlerden biri oldu ancak un homme charles jourdan benzetmesine katılmıyorum. Keza 3rd man çok keskin iken bu çok daha kremsi. Güzel lavanta temalı eski hoş bir parfüm. ''

Fragrantica.com içerik açıklanan ve bilgiler : ''''''''Nino Cerruti Homme dökün tarafından Cerruti erkekler için aromatik Fougere koku. Nino Cerruti Pour Homme , 1979'da piyasaya sürüldü.

Nino Cerruti Pour Homme by Cerruti is a Aromatic Fougere fragrance for men. Nino Cerruti Pour Homme was launched in 1979. ''''''''
t.14.jpg

Jasmine
t.45.jpg

Galbanum
t.39.jpg

Oakmoss
t.142.jpg

Juniper
t.68.jpg

Incense
t.41.jpg

Cedar
t.471.jpg

Mastic or Lentisque
t.390.jpg

elemi
t.15.jpg

Labdanum
t.328.jpg

Myrtle
t.34.jpg

Patchouli
t.2.jpg

Bourbon Vetiver
t.33.jpg

Sandalwood
t.97.jpg

Thyme
t.119.jpg

Basil
t.37.jpg

Opoponax
t.160.jpg

Mint
t.49.jpg

Rosemary
t.47.jpg

Artemisia
t.93.jpg

Tarragon

t.14.jpg

Yasemin
t.45.jpg

Galbanum
t.39.jpg

Meşe yosunu
t.142.jpg

Ardıç
t.68.jpg

Tütsü
t.41.jpg

Sedir
t.471.jpg

Mastik veya Mercimek
t.390.jpg

Elemi
t.15.jpg

Labdanum
t.328.jpg

Mersin
t.34.jpg

Paçuli
t.2.jpg

Bourbon Vetiver
t.33.jpg

Sandal ağacı
t.97.jpg

Kekik
t.119.jpg

Fesleğen
t.37.jpg

Opoponax
t.160.jpg

nane
t.49.jpg

Biberiye
t.47.jpg

Artemisia
t.93.jpg

Tarhun

,İyi, güzel, hoş, hayırlı kokular, parfümler arkadaşlar , selametler :)

Son düzenleme: