Nokta Cosmetics TürkParfüm.net Tanışma Spliti — PAUL EMILIEN(İPTAL) Arşiv Lütfen

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Markanın yeni olması ve kokularının tam olarak bilenemesi, son dönemdeki splitler gibi etkenlerden diye düşünerek split yeterli katılım olmadığı için malesef ki başarıya ulaşmadı. Bir sonra ki splitlerde görüşmek üzere dileklerimle süresi dolan spliti iptal edip kapatıyorum.
Konu arşive alınabilir.
Destek veren katılımcı arkadaşlatıma ayrıca teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Markanın yeni olması ve kokularının tam olarak bilenemesi, son dönemdeki splitler gibi etkenlerden diye düşünerek split yeterli katılım olmadığı için malesef ki başarıya ulaşmadı. Bir sonra ki splitler görüşmek üzere dileklerimle süresi dolan spliti iptal edip kapatıyorum.
Konu arşive alınabilir.

Hayırlısı olsun Cakcetin hocam.. Diğer splitlere inşallah, emeklerine, ellerine sağlık..

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Markanın yeni olması ve kokularının tam olarak bilenemesi, son dönemdeki splitler gibi etkenlerden diye düşünerek split yeterli katılım olmadığı için malesef ki başarıya ulaşmadı. Bir sonra ki splitlerde görüşmek üzere dileklerimle süresi dolan spliti iptal edip kapatıyorum.
Konu arşive alınabilir.

Ben sana tesekkür ederim Cüneyt hocam :) kısmet değilmiş böyle bir imkanı kaçırdık neyse emeğine sağlık dostum :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi
Cüneyt hocam emeğine sağlık yeni splitler bu kara cuma, dövizin ve Türkiye'nin durumu herşey dikkate alındığinda dediğin gibi yeni parfümler biraz arka planda kaldı. Lütfen hevesini kırma splitlerine ve desteğine her zaman ihtiyacımız var

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Cüneyt hocam emeğine sağlık yeni splitler bu kara cuma, dövizin ve Türkiye'nin durumu herşey dikkate alındığinda dediğin gibi yeni parfümler biraz arka planda kaldı. Lütfen hevesini kırma splitlerine ve desteğine her zaman ihtiyacımız var

Mehmet hocam teşekkürler.
Hevesimi asla kırmam çünkü bu parfüm genişdünyasında splitlerin dolmasınınamaçlamadan split yapıyorum. Güzel parfümler önümüzegelecektir:)

rasta82

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
cüneyt hocam büyük emeklerin için teşekkür ediyorum kendi adıma en azından. yeni splitleri 4 gözle bekliyor olacağız.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
@Cakcetin hocam deneme fırsatı buldum Musc Angelique - Paul Emilien - for women and men - 2016 'i.. İSteyen konusuna bakabilir.. Güzel parfümmüş, beğenen çıkacaktır.. Konuyu da hortlatmış olalım :D .. Diğer kimi parfümleri de var deneyeceğim inşallah, yazarım konuları arayışta olsun merak edenler, bilmek isteyenler :) ..

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam kokuları denemekte geç kaldın:) çünkü spliti iptal ettim biliyorsun.

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Baykal hocam kokuları denemekte geç kaldın:) çünkü spliti iptal ettim biliyorsun.

Biliyorum Cüneyt hocam :) amacım bilgi amaçlı idi de.. Hem nette buraya kadar gelip koku hakkında bilgi sahibi olmak içinler için de verdim linki hem de güzel parfüm olduğunu söylemek için. Hayırlı splitler diyelim, teşekkürler :) .