Non-Iron / Ütü istemeyen Gömlek, Kumaş

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0119.JPG
DSC_0118.JPG
DSC_0117.JPG
DSC_0115.JPG
DSC_0111.JPG
DSC_0109.JPG

Ütü istemeyen Non-iron teknolojili gömlek aldım iki tane Elhamdulillah :) .. Daha önce Kığılıdan nano teknojili Ütü istemez Takım elbise almıştım.

Resimleri dürülmüş paketten çıktıktan sonra bile böyle düzgün halde diye çektim. Özel ütülü koldaki olması geteken çizgi ilerde kaybolacak gibi ama benim için önemli değil. Ben bu gömleğe hiç ütü vurmayabilirim bile.. Denedikçe mesaj yazarım inşallah arkadaşlar..

Bu gömlek Altınyıldız Classics ürünü, Beymen'e bağlı. Resimdekiler kutu açılışlı hali ve bu haliyle bile ütü istemeden giyilebilir çok titiz değilseniz. Hani giyilir benim için ve üstte ikien oturma izi gibi görünüyor. Kimi gömlekler dürülü halde açılır ve harita gibi çizgiler vardır ve göze çarparlar görüntüleri, ütüsüz giyilmez derecedir ama bu gömlek harika bence bu olumsuz yönü taşımıyor bu açıdan..

Yıkandığı zaman askıya asılıp kurutulmalıymış. Kimi Çamaşır makinası çok kurutuyor ama tek veya kalabalık olmayan halde yıkandığını düşünürsek zaten çok kırışmaz..

Tanesi indirim fiyatı 199 tl ve iki tane alırsanız 280 tl. . Ben iki tane aldım. İkisi beyaz ama örgüleri değişik. Ha belirtelim, kumaşın ipliği özel olduğu gibi örgü siatemi de özel kırışıklığa karşı.

Resimdrki Slim Fit Xxl ve regular geniş modeli de var. Onlar gelecek, daha almadım.

Gömlekte önemli nokta, yakanın arkaya gitmesidir çünkü sırt kısımı bol, geniş yapılmıyor maalesef ve yaka iliklendiğinde sıkıntı yaratıyor darlık. Bu hazır Gömlekte genelde bana sıkıntı oldu..

Bu arada yüzde yüz pamuklu. O resimi ayrıca ekleyebilirim inşallah..

Renk seçeneği çok yoktu bu kategoride.. Beyaz, krem, mavi, grimsi mavi gibi tonlar var ama gelir dediler..

Regular fit gelsin bir deneyeyim bakalım . regular fitin xl ı biraz daha dar Slim fit xxl'dan..

Kumaş satenimsi parlak, hoşuma gitti.. Yaka şeklide sevdiğim şekilde.. Bu gömlek yakası açık giyilecek benim için. Regular fit kumaşı ayrı güzel o da.. Yıldız gibi parıltılılar var şekilde örülmüş, dokunmuş. Gelsin resim atarım inşallah..

Bu arada kimi pahalı diyecek, haklılar ama kalitesine değer. Bu arada Beymen'de çok daha pahalı uçan kaz amblemli gömlekler çok daha pahalı. Beymen Club galiba adı.

Bu arada artık Non-Iron ütü istemeyen gömlek alacağım. Ütü zor iş ve gömleği seviyorum..

İyi kıyafetler, parfümler, kokular arkadaşlar, Selametle :) .. :) ..

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Arkadaşlar Altınyıldız Classics Non-iron ütü istemez gömleği övdük ama bu sabah baktım yüzeyinde çok seyrek de olsa iplikçikler var kumaşın üstünde. Üstteki resimlerde görülebiliyor.. Yani iplikler çıkmış ama bilemiyorum ilerde ne olur, bu bilgi de aklınızda bulunsun. Bu marka veya başka marka artık gerçekten non-iron ütü istemez kumaş hedefimde, ilgimde ..

Son düzenleme:

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_0044.JPG
DSC_0043.JPG
DSC_0037.JPG
DSC_0034.JPG
DSC_0030.JPG

Arkadaşlar gittim baktım, diğer Non-iron Ütü istemeyen gömleklerde tiftikleme iplik yok. Üstteki gömleği aldım ve 3Xl getirmemişler, telefonla aradım getirecekler. İlk aldığım gömleği geri verip belki pembe renklisini alırım. Bu arada maalesef iki gömlek 280 tlden 300 tlye çıkmış..

Yakından çekim var bu mesajda ve kumaşda çıkıntı tiftik iplikler yok gibi. İlk aldığımda vardı ve yıkanmayla iyice tiftikler düşüncedindeyim, geri vermeye karar verdim ilk gömleği, yerine başka model alacağım inşallah.. :) ..

Ha bu arada kutudan çıktı ve birgün bekledi ve gene pek kırışıklık yok gömlekde :) ..