Nuit d'Issey Bleu Astral - Issey Miyake - for men / erkekler için - 2017

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Nuit d'Issey Bleu Astral Issey Miyake for men reklam afiş poster.jpg
Nuit d'Issey Bleu Astral Issey Miyake for men ve nuit modeli şişe.jpg

Nuit d'Issey Bleu Astral - Issey Miyake - for men / erkekler için - 2017

Başlangıcını çok sevdim. Misket limonunuda çoğu turunçgil gibi seviyorum ve biraz önlerde benim için ki portakal olsun, Mandalina olsun ayrı yeri vardır. Doğal limon da çok ayrı güzel kokar.. Parfüm sonra köşeli olmaya başlıyor, sentetik katkılı, değişik bir koku oluyor. sentetiklik deriden geliyordur. Amber ağazı reçinesi Bond Amber tarzı bir koku ve çok da keskin kullanılmamış. Normalde çok keskin kokulu bir reçinedir. Corianden de turunçgilliğe ve baharatlığa etkisi var. Çok baharatlı da değil parfüm. Biraz ondan biraz bundan olmuş. Tek başına bir koku kendini ön plana atmıyor. Parfüm çok odunsu parfüm değil.. İlerilerde tende sentetiğimsi koku var kısmen falan.. Özellikle lacağım bir parfüm değil gibi.. Nuit d'issey diye bir parfümü daha var, onla karıştırmayalım. Üstte ikisinin resimi var..

Netten alıntı içerik ve açıklama : ''
Nuit d'Issey Bleu Astral , Şubat 2017'de Issey Miyake maskülen L'Eau d'Issey Pour Homme serisinin, yani Nuit d'Issey alt koleksiyonunun yeni bir baskısı olarak çıktı .

Yeni Nuit d'Issey Bleu Astral , koyu mavi yıldızlı gece gökyüzünü çağrıştıran romantik bir koku olarak açıklandı. Gece ve doğa kokusundan esinlenen Nuit d'Issey Bleu Astral , Misket limonu, Rus kişniş, cilt ve kehribar ağacının(Amber ağazı) aromalarıyla "yeni bir koku yolculuğu" sunuyor.
Gece yarısı mavi bir şişede 75 ml'lik Eau de Toilette olarak mevcuttur.

Parfüm değerlendirmesi: 3.97 üzerinden 5 ile 68 oy.

Nuit d'Issey Bleu Astral
2017for men ''