Omnia Crystalline Bvlgari for women - 2005 (+8 Puan, Suculumsu, çiçeksi)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
DSC_1473.JPG

Omnia Crystalline Bvlgari for women - 2005 -10 ile +10 arasında 8 puan veriyorum. Gücü fena değil.

Lotus kokusu bende var pempe lotus (Pink Lotus). Benziyor ama bir daha deneyip resim yükleyeceğim dekantımdan yani pempe nilüfer çiçeği yağı resimi ve yağı da pempemsi..

Sucul hava var ama doğal bir parfüm. Alberto Morillas gene çok güzel iş çıkarmış maşallah :) . Çiçeksi suculumsu, ferah bir parfüm sayılır. Güzel bir hediye olabilir, sevdim Yasemin açıklanmamış ama belki de kullanılmış olabilir, o havada temzi bir koku. Sevdim. Erkek kullanımına bence MFK Aqua Universalis Forte'Den daha açık bir parfüm. MFK Aqua Celestia Forte gibi diyelim.. Tekrar beraebr deneyip düzenleyebilirim emsajı arkadaşlar. Aynı anda deneyince daha değişik yorumalr olabiliyor. Şu an her yerim parfüm zaten :D ..

Sephora'da deendim teşekkürler :) .

Fragrantica.com dan alıntı, bilgi, parfümör :""""
Omnia Crystalline is inspired by the perfection of crystal. It is delicate and gentle like the touch of flower petals. This sparkling Eau de Toilette captures the essence of frosted flowers. The top notes bring airy bamboo and exotic Asian fruit Nashi that has a very original and specific fresh aroma, similar to both apple and pear. The heart is ruled by soft and feminine notes of lotus blossom, while the base brings elegant woodsy notes. The fragrance was created by Alberto Morillas in 2005.

Perfume rating: 3.95 out of 5 with 3506 votes.

Omnia Crystalline , kristalin mükemmelliğinden esinlenmiştir. Çiçek yapraklarının dokunuşu gibi narin ve yumuşaktır. Bu parlak Eau de Toilette, buzlu çiçeklerin özünü yakalar. Üst notalarda hem elma hem de armut gibi çok özgün ve özel bir taze aroması olan havadar bambu ve egzotik Asya meyvesi Nashi'yi getirin. Kalbin lotus çiçeği yumuşak ve feminen notaları ile yönetilirken, taban zarif odunsu notaları getirir. Parfüm 2005 yılında Alberto Morillas tarafından oluşturuldu .

Parfüm değerlendirmesi: 3.95 üzerinden 5 ile 3506 oy.
""""
İyi, güzel, hoş, hayırlı parfümler arkadaşlar :)