Organic Dried Garlic manufacturers

hou1004

TürkParfüm Üyesi
The organic garlic powder bulk has promoted the optimization of blossom company products structure and manufacture standardization. it is an inevitable requirement for the development of our company's garlic industry and represents the direction of the modernization of our company.
Organic garlic powder bulk and other organic garlic products have been scientifically doctorial proved to be of medicinal value, for example, they can treat the following diseases.
Allergies, eating organic garlic every day can reduce allergies, especially those caused by temperature changes. The best way is to start eating organic garlic a few weeks before the allergy season.
A toothache, when a toothache, you can rub some garlic oil on the painful teeth, or place crushed organic garlic powder bulk around the painful teeth and gums. After a few minutes, the pain will gradually ease.
Heart disease, organic garlic powder bulk or other organic garlic is a good food supplement for preventing heart disease. Organic garlic can not only reduce " bad cholesterol" (low-density cholesterol) in blood but also protect coronary arteries and slow down their aging process. In short, organic garlic such as organic garlic powder blocks have the function of natural antithrombotic and blood dilution.
It is wonderful creativity that cleaning hidden disease just when you enjoy your delicious!Organic Dried Garlic manufacturers
website:http://www.driedgarlics.com/dried-garlic/organic-dried-garlic/
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Çevirisi : ''
#1
Organik sarımsak tozu kütlesi, çiçek şirketi ürünleri yapısının optimizasyonunu ve standardizasyon üretimini teşvik etti. şirketimizin sarımsak endüstrisinin gelişimi için kaçınılmaz bir gerekliliktir ve şirketimizin modernleşmesinin yönünü temsil eder.
Organik sarımsak tozu kütlesi ve diğer organik sarımsak ürünleri, bilimsel olarak doktora niteliğindedir, örneğin, aşağıdaki hastalıkları tedavi edebilirler.
Her gün organik sarımsak tüketen alerjiler, özellikle sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan alerjileri azaltabilir. En iyi yol, alerji mevsiminden birkaç hafta önce organik sarımsak yemeye başlamaktır.
Bir diş ağrısı, bir diş ağrısı olduğunda, ağrılı dişlere biraz sarımsak yağı sürtürebilir veya ağrılı dişlerin ve diş etlerinin etrafına ezilmiş organik sarımsak tozu toplayabilirsiniz. Birkaç dakika sonra, ağrı yavaş yavaş azalır.
Kalp hastalığı, organik sarımsak tozu toplu veya diğer organik sarımsak, kalp hastalığını önlemek için iyi bir besin takviyesidir. Organik sarımsak kandaki "kötü kolesterolü" (düşük yoğunluklu kolesterol) azaltmakla kalmaz, aynı zamanda koroner arterleri korur ve yaşlanma sürecini yavaşlatır. Kısacası, organik sarımsak tozu blokları gibi organik sarımsak, doğal antitrombotik ve kan seyreltme işlevine sahiptir.
Organik Kurutulmuş Sarımsak üreticilerinin
web sitesi: Saklı hastalıkları sadece nefislerin tadını çıkarırken temizlemenin harika bir yaratıcılığı!http://www.driedgarlics.com/dried-garlic/organic-dried-garlic/
''

Acısı alınmış sarımsağın yararlı olduğunu düşündüğümden mesajı silmeyeceğim şu an :) ..
 

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ama her zaman pazardan, tarladan aldığınız doğal sarımsak daha güvenlidir arkadaşlar :) . Şöyle ki, bize Almanya'dan toz sarımsak geldi aam rafine edilmiş maalesef oldukça. Zaten toz hale geldiğinde eterik yağın bir kısımı uçar arkadaşlar bu kekik yağı için de geçerlidir. Evde toza yakın kekiği öğütüyoruz ve daha az acı ama normal kekik yaprakalrı daha acıdır. Sanırsam öğütme sırasında kısmen yağ uçuyor ki bu mantıklı. Kuru yaprak da olsa. Ki zaten kururuke nde belli miktar yağ uçuyor.

Bu arada pek sevmedim dediğim gibi o fabrika üretim sarımsak tozunu. Annem bir iki kullandı sonra hamur zannedip bir gün pasta yapımında veya mantı yapımında kullandı ve attı hamuru :D anlayınca :D .. Maalesef fabrika bunu toz veya granül hale getirirken arada diğer maddeleri de alabiliyor. Tamamen saf halde bırakılan bu tip Sarımsak ürünü bulmak zor olabilir arkadaşlar. Dediğim gibi yağı kısmen alınması aslında acılığı giderir ama daha pek çok madde içeriyordur ve alıyor olabilirler ee o zamanda posa kalıyor ve tad ve yarar azalıyor, kalmıyor pek maalesef..

Bu arada fırın artı mikrodalgalı çalıştırmada fırında çok güzel pişiyor sarımsak, tavsiye ederim, lokum gibi oluyor. Ömürü uzatmanın sırrı bile sarımsak da olabilir arkadaşlar. Devamında Yoğurt, süt ürünleri, süt ve meyveler de ömürü uzatmada önemli diye düşünüyorum, taneler, üzüm, hurma, bal, fındık, fıstık, badem gibi tanelerde.. Dengeli ebslenmek elbet önemli ama bu ömürü uzatmanın bir formulü olduğuna inanıyorum. Eskiden bin yıl ve fazla yaşayan insan olduğunu duyuyoruz. Kuran'da bu Nuh peygamber için anlatılmıştır ve yaşından bahsediliyor kısmen. Ben bu yaşa günümüzde de ulaşılacağına inanıyorum. Bunu ayrıca bir konuda değinebilirim arkadaşlar, hocalar.

Sarımsağı, turpu, soğanı, pırasayı taze çiğ yiyip halk arasında gezmek sıkıntı yaratır bencee. Hele sarımsağı bol yiyince bayağı felaket :D .. Turp ise genirince kötü koku çıkartır ve genirtir genelde haha :D .. Turp a yerken limon sıkarsanız kırmızı kabuğunun acısı geçer arkadaşalr ve kabuğu ile yiyin bence. bunları yemek konusuna yazalım bak inşallah :) ..

Afiyetler olsun arkadaşlar :) .
 
Üst