Oto Parfümleri (Car-Freshner)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Ferah kokuların eçilmesi bence önemli. MEsela Portakal yağı, Limon kokusu çok güzel gider. Doağl kokuların tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben de ''Little Trees'' Vanilla kokusu var. Doğal olduğu söyeleniyor ama üzerinde bunla ilgili bir not düşülmemiş. Ürün nette şu açıklama ile satılıyor : '' Doğal kokulardan oluşan ürün serisi. Evde, araçda her yerde kullanıma uygundur. Taze kokular ile ortama ferahlık verir. Kağıt kokulara sıkarak etkisini arttırabilirsiniz. ''.

Bende Vanilyalısı var Little Tree'nin ve tekrar deneyeceğim inşallah. Daha önceki denemelerde çok buram buram bir kokusu yoktu. 2 fl oz(60 ml) var bende ve 12-16 tl'lere bulunabiliyor.. Carrefoursa'dan almıştım ve orada turunçgilli güzel kokular da vardı..

Natural, doğal gibi yazıları aramak lazım bence diye düşünüyorum şu an oto parfümlerinde de.. Genel beğeniye uygun kokular seçilmeli araba parfümlerinde çünkü pek çok yolcusu olabiliyor arabaların.

Bir dönem air wick mango vs kullandım ama bu denli parfüme dalınca artık ona da ayrı koku kullansam ya zehirlenirim ya da insanlar bu aklını bozdu derler diye yanaşmıyorum ortam kokularına :)

Cakcetin

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bargello Odunsu kullanıyorum.
583937e14c4859b90194c86766e179e2.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi