Paco Rabanne Pour Homme - Paco Rabanne + Cisco Pour Homme - Elite Parfums - for men (Uniseks Cisco, Tatlı meşeyosunu, yumuşak)

baykalbul

Administrator
Yönetici
Site Sahibi
TürkParfüm Üyesi
Paco Rabanne Pour Homme Paco Rabanne for men kutu şişe 91+ztFYw3yL._SL1500_.jpg
Paco Rabanne Pour Homme - Paco Rabanne  + Cisco Pour Homme - Elite Parfums - for men.jpg

Paco Rabanne Pour Homme - Paco Rabanne + Cisco Pour Homme - Elite Parfums - for men

Cisco Pour homme, Paco Rabanne Pour Homme'un benzetmesi arkadaşlar. Tatlı bir meşeyosunu yorumu. Ben evdim, fazla keskinlik yok. Biberiye tenimde 3-4 saat sonra belli oldu ama geen çok keskin değil. Alabileceğim parfümlerden. Giorgio Beverly Hills Giorgio For men for men Pour Homme tarzı aam onun kadar keskin değil ve dediğim gibi yumuşak, tatlılık benzer ki zaten bal, amber, tonka fasulyesi falan tatlı koku notaları içerik olarak ortak.


Fragrantica.com içerik alıntı : ''

Paco Rabanne Pour Homme by Paco Rabanne is a Aromatic Fougere fragrance for men. Paco Rabanne Pour Homme was launched in 1973. The nose behind this fragrance is Jean Martel. Top notes are rosemary, clary sage and brazilian rosewood; middle notes are tonka bean, lavender and geranium; base notes are honey, amber, musk and oakmoss.

Perfume rating: 3.75 out of 5 with 1530 votes.

Paco Rabanne Homme dökün tarafından Paco Rabanne erkekler için aromatik Fougere koku. Paco Rabanne Pour Homme 1973'te başlatıldı. Bu kokunun arkasındaki burun Jean Martel . Üst notalarda biberiye, adaçayı ve Brezilya gül ağacı; orta notalarda tonka fasulyesi, lavanta ve sardunya; temel notalar bal, amber, misk ve meşe yosunlarıdır.

Parfüm değerlendirmesi: 3.75 üzerinden 5 ile 1530 oy.
''

Güzel parfüm ben sevdim hatta uniseks tarzda.
 
Üst