Parfüm Koleksiyonu Fotoğrafları

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ben sazan gibi 3-4 desinger ve 3-5 te dekant niche denilen kokularımın resmini atarım ama benden sonra sen ve diğer koleksiyon sahiplerinin paylaşacağı resimlerin altında ezilmek istemiyorum

Sendeki cevherleri bildiğimden ötürü tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ben sazan gibi 3-4 desinger ve 3-5 te dekant niche denilen kokularımın resmini atarım ama benden sonra sen ve diğer koleksiyon sahiplerinin paylaşacağı resimlerin altında ezilmek istemiyorum

Hakim hocam burada paylaşım önemli:) koleksiyonun sayısından öte :) hem böylece bi başlangıç atmış olursunuz :) çekinmeyin paylaşın :)

Mehmet

Moderator
Yönetici
TürkParfüm Üyesi

Hocam keyfinize baksanıza, kim ne diyecek neyi paylaştığınıza..Tam tersi buradaki herkes mutlu olur.

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Bunlar benim Fakirhanem

3a951ec7be68e532a7b76543eeffacb7.jpg

0c8fc7b57b3c37b2f4fcecc6b5a132c9.jpg

016552adb7166803949f826372b7fdba.jpg

2c7bc7cd8340b7d35cb9bf620e8256a1.jpg

01a83bd4549e37f7b46b959820e720c4.jpg

5b0746d235c18e35136fbb5be371d63a.jpg

25584052db5d793659bcb7bb28ad9cc9.jpg

b00b2c143e9e347511dc26d53c107d5b.jpg

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hakim hocam gayet güzel kokular var elinizde sadece şişeli değiller ama baya bi koku denemişsiniz çok kısa sürede maşallah:)

Valla öncelikle sizin tavsiyeniz ve harun kardeşimden edindiğim kokular..ben sizden öğrendim ve öğreneceğim daha çok şey var koku konusunda...inşallah zamanla şişeli olarak arttıracağım beğendiğim kokuları.

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Ayrıca elimdekilerden hem kalıcılığını hemde farlediliriği olarak beğendiğim

Gucci
Honey aoud oldu..diğerlerinin farkedirliği beni tatmin etmedi..

Özellikle hermes,dhi

Angel man kokusuna bayılıyorum ama oda kalıcı değil ..bunun kalıcı versiyonu varsa söyleyin lütfen

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Saolun hocam..iki güne coromandelimde gelecek hayırlısı ile ama şimdilik birde pure havane arıyorum..
coromandel gelince fikrimi yazıcam...

Hayırlı olsun şimdiden ;) Coromandel efsane koku.Pure havane ise kalıcılık konusanda sizi tatmin edecektir en azından benim kullandığım öyleydi.Hem kalıcı hem de farkedilirligi yüksek olsun istiyorsanız Nishane,Tiziana Terenzi ve Montale-Mancera kokuları uygun olabilir

demircan256

Üye
TürkParfüm Üyesi
Hayırlı olsun şimdiden ;) Coromandel efsane koku.Pure havane ise kalıcılık konusanda sizi tatmin edecektir en azından benim kullandığım öyleydi.Hem kalıcı hem de farkedilirligi yüksek olsun istiyorsanız Nishane,Tiziana Terenzi ve Montale-Mancera kokuları uygun olabilir

Hacivat baya farledildi ama başka yerde’de kullanıp test edicem..
Tiziana terenzi benim tarzımmıdır bilmiyorım ona @azzura dostum karar verebilir benim koku hocam odurYani isteyip istemeyeceğim kokuları biliyor...belki denerim bir ara fıraatı bulunca...

Evet evet pure havana bekleniyor biranda sabırsızlanmaya başladım sende böyle yazınca

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Tiziana terenzi benim tarzımmıdır bilmiyorım ona @azzura dostum karar verebilir benim koku hocam odurYani isteyip istemeyeceğim kokuları biliyor...belki denerim bir ara fıraatı bulunca...

Evet evet pure havana bekleniyor biranda sabırsızlanmaya başladım sende böyle yazınca

Doğru hoca tercihi yapmışsınız Kürşat hocamın zevklerine güvenebilirsiniz ;)

azzura

Üye
TürkParfüm Üyesi
Doğru hoca tercihi yapmışsınız Kürşat hocamın zevklerine güvenebilirsiniz ;)
Hocam mahcup oluyorum gerçekten :) sizin de özellikle denediğiniz ve beğendiğiniz kokuları dikkate alıyorum çok farklı ve geniş bi koku tecrübeniz var :) forum kültürünün maksadı açısından siz ben ve diğer üstad ve hocalarımın katkıları koku kültürümüz açısından çok faydalı oluyor:)

Hocam Tiziana Terenzi için neleri düşünüyorsan msj at sen :D ben sana dönerim:)

Erbey

TürkParfüm Üyesi
Hocam mahcup oluyorum gerçekten :) sizin de özellikle denediğiniz ve beğendiğiniz kokuları dikkate alıyorum çok farklı ve geniş bi koku tecrübeniz var :) forum kültürünün maksadı açısından siz ben ve diğer üstad ve hocalarımın katkıları koku kültürümüz açısından çok faydalı oluyor:)

Estağfurullah hocam :) sizin ve diğer üstadlar sayesinde paylaşımlarımızla inşallah koku kültürümüz gelişerek büyüyecek :)